Swiss Navy Paraben and Glycerin Free 118ml
  • Swiss Navy Paraben and Glycerin Free 118ml

Swiss Navy Paraben and Glycerin Free 118ml

  • PR_6249752
61,00 zł
Brutto
Ilość

Eksprsowa wysyłka

Eksprsowa wysyłka

Bezproblemowe, wygodne zwroty

Wygodne zwroty

Produkowane w Polsce

Produkowane w Polsce

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Opinie potwierdzone zakupem

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com

Opis

Najwyższej jakości lubrykant na bazie wody Swiss Navy® wyznacza złoty standard, jeśli chodzi o zdrowie seksualne. Żele intymne zapakowane są w odporne na zalanie buteleczki, dzięki czemu są wyjątkowo przyjazne w podróży. Produkty Swiss Navy® wyznaczają poprzeczkę dla wzmocnienia seksualnego. Więcej poślizgu. Większy komfort. Trwalsze działanie. Wszystko po to, by kochać swoje życie miłosne. Długotrwała formuła charakteryzuje się lepszą gładkością, zapewniając aksamitne uczucie, jakiego nie znajdziesz w żadnym innym lubrykancie na rynku. Niezależnie od tego, czy jest używany w celu zwiększenia intymności, czy poprawy komfortu, wysokiej jakości lubrykant dla niego i dla niej zawsze spełni Twoje oczekiwania.

Nakładaj zgodnie z potrzebami na wybrany obszar. Nie używać, jeśli zewnętrzna plomba jest uszkodzona lub jej brakuje.

Ostrzeżenie: W przypadku wystąpienia podrażnienia i/lub dyskomfortu należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Trzymaj z dala od oczu i uszu. Ten produkt nie jest środkiem antykoncepcyjnym ani środkiem plemnikobójczym. Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Skład: Water, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Acesulfame Potassium, Citric Acid, Sodium Benzoate, Diazolidinyl Urea, Potassium Sorbate.

Szczegóły produktu

Tabela danych produktu:

Marka
Swiss navy (us)
Indeks produktu:
PR_6249752
Dostępność
Wysyłka 24h

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com