Pierścienie erekcyjne i nakładki na penisa

Pierścienie oraz nakładki erekcyjne na penisa to akcesoria, które ograniczają przepływ krwi, dzięki czemu utrzymują silniejszą erekcję i przedłużają stosunek. Pierścienie na penisa zapewniają dodatkową stymulację i przyjemność. Mogą znacznie usprawnić życie seksualne poprzez utrzymywanie silnej erekcji przez dłuższy czas. Niektóre nakładki erekcyjne posiadają dodatkowo stymulujące wypustki oraz wibracje, zapewniające niesamowite doznania obojgu partnerom.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Perfect Fit - Armour Tug Lock Black

Jak pierścień erekcyjny wpływa na życie seksualne?

Nakładka erekcyjna to gadżet, który zakłada się na podstawę penisa, lub wokół jąder. Sprawia, że odpływanie krwi z prącia zostaje ograniczone, co skutkuje silniejszą erekcją i twardszym członkiem. W Neness.pl posiadamy wiele rodzajów nakładek oraz pierścieni na penisa, które pozwolą Ci zwiększyć wytrzymałość oraz przedłużyć stosunek seksualny.

Nakładka na penisa a dłuższy stosunek

Mężczyźni używające nakładek erekcyjnych doceniają ich siłę, podkreślając, że oprócz opóźniania orgazmu, zwiększają intensywność wytrysku. Członek jest bardzo sztywny, dlatego też wyrzuca ejakulat z dużo większą mocą! Pierścienie erekcyjne przedłużą Wasz stosunek, zwiększając zadowolenie obojga kochanków.

Pierścienie na penisa – rodzaje

Istnieje wiele rodzajów pierścieni na penisa. Mogą mieć określony obwód, regulowany ręcznie, lub uniwersalny, który dostosowuje się do każdego typu przyrodzenia. Jeśli chcesz używać go podczas stosunku, najlepszym wyborem może być pierścień erekcyjny z wibracjami, który będzie stymulował dodatkowo Twojego penisa i łechtaczkę partnerki. Może też spotęgować doznania płynące z seksu analnego, masując odbyt i twoje jądra.

Pierścienie erekcyjne mogą prowadzić do erekcji twardych jak skała. Jeśli jednak potrzebujecie nieco więcej centymetrów, zdecydujcie się na nakładki przedłużające penisa. Są dostosowane do różnych długości członka, dlatego też każdy facet może dodać sobie kilka centymetrów, które spotęgują doznania partnerki lub partnera. Są na tyle elastyczne, że nie zaburzają odczuć podczas seksu.

Nakładki i pierścienie erekcyjne w Neness.pl

Nasze pierścienie i nakładki na penisa pochodzą od najbardziej renomowanych producentów tego typu gadżetów erotycznych. Są wykonane z najlepszych i bezpiecznych dla ciała materiałów. Pamiętaj jednak o środkach ostrożności. Tych akcesoriów erotycznych nie należy nosić dłużej, niż przez 20 minut, by umożliwić ponowny przepływ krwi do penisa. Upewnij się także, że po każdym użyciu dezynfekujesz i dobrze czyścisz swój gadżet. Zapobiegnie to wnikaniu do nich bakterii.

Marc Dorcel - Adjust Ring

Cały asortyment pierścieni i nakładek w sexshopie Neness.pl

  • Pierścienie bez wibracji
  • Pierścienie wibrujące
  • Nakładki na penisa