Perfumy Azzaro

Perfumy Azzaro zostały stworzone z myślą o charyzmatycznych osobach pragnących w pełni korzystać z życia. Inspiracją do ich stworzenia od początku był klimat śródziemnomorski, przywodzący na myśl gościnność, towarzyskość i dobrą zabawę. Są one ucieleśnieniem nowoczesnego stylu życia. Każdy z dostępnych zapachów jest wynikiem poszukiwania zupełnie nowych emocji oraz zamiłowania do innowacji i szlachetnych składników. Powstały one we współpracy z najwybitniejszymi perfumiarzami, takimi jak Jacques Cavallier, Maurice Maurin czy Christine Negel.

Wszystkie produkty w tej kategorii

W asortymencie marki Azzaro znajduje się szeroka gama kompozycji zapachowych dla kobiet i mężczyzn. Są ponadczasowe, a moda na nie mimo upływającego czasu nie przemija. Nic więc dziwnego, że cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Jednym z najpopularniejszych zapachów wydanych przez Azzaro są cytrusowo-aromatyczne perfumy męskie Azzaro Chrome. Oczarowują one wyjątkową kompozycją orzeźwiających owoców - ananasa, bergamotki, neroli i cytryny w połączeniu ze świeżością rozmarynu. Całość świetnie uzupełniają kwiatowe nuty jaśminu z kolendrą oraz zmysłowe piżmo i kardamon.

Azzaro - marka reprezentująca nowoczesny styl

Marka Azzaro powstała dzięki wyjątkowej pasji Lorisa Azzaro, projektanta mody o francusko-włoskich korzeniach. Urodził się w Tunezji, ale jego rodzice byli z pochodzenia Sycylijczykami. Już od najmłodszych lat interesował się sztuką i odkrywał jej piękno. Pierwsze projekty biżuterii i dodatków stworzył jeszcze na studiach. W 1962 Azzaro wyjechał do Paryża, aby podbić świat mody. Jeszcze pod koniec lat 60. jego marka stała się wyjątkowo popularna, a on sam ubierał gwiazdy, takie jak Brigitte Bardot czy Tina Turner. Wtedy też projektant zdecydował się na wprowadzenie do oferty perfum, które staną się uzupełnieniem strojów.

Pierwsze perfumy Azzaro Coutre zostały wydane w 1975 roku. Projektant stworzył je we współpracy z biznesmenem Richardem Writzem, inspirując się śródziemnomorskim klimatem. Ten klasyczny, drzewno-szyprowy zapach do dziś stanowi kluczowy symbol marki. Zaledwie 3 lata później powstały pierwsze perfumy męskie Azzaro pour Homme o aromatyczno-drzewnym zapachu. Obecnie w asortymencie producenta znajduje się kilkadziesiąt propozycji o wyjątkowo oryginalnych kompozycjach.

Unikalne kompozycje inspirowane klimatem śródziemnomorskim

Jedną z charakterystycznych cech perfum Azzaro są wyjątkowo wyraziste i świeże zapachy o niepowtarzalnym charakterze. Mają one magnetyczną aurę, co sprawia, że na długo pozostają w pamięci. Są swoistym odzwierciedleniem sztuki życia samego Lorisa Azzaro - urodzonego pożeracza damskich serc i dżentelmena o śródziemnomorskich korzeniach. Perfumy Azzaro dedykowane są kobietom i mężczyznom, którzy ponad wszystko cenią sobie życie. Ich głównym celem jest dzielenie się silnymi i autentycznymi emocjami.

Dla każdego, kto poszukuje unikalnego zapachu inspirującego do prawdziwych zmian, ciekawą propozycją mogą być perfumy Azzaro. Towarzyszą w codzienności, skłaniając do refleksji nad tym, w jaki sposób żyjemy i zachęcając do spełniania swoich marzeń. Wszystkie kompozycje powstały we współpracy z największymi mistrzami perfumiarstwa ze starannie wyselekcjonowanych składników. To właśnie sprawia, że zapachy są wyjątkowe i niepowtarzalne. Rzuć się w wir przygody i otwórz się na zupełnie nowe doznania!