Perfumy Escada

Perfumy z tej serii to słodkie, tropikalne, owocowe nuty, które mają w sobie również wiele orzeźwienia. Ich popularność rośnie szczególnie w okresie letnim, kiedy skóra tak bardzo łaknie orzeźwienia podczas upałów. Zapachy pozytywnie zaskakują. Wszystko to dzięki założycielom marki - Margareth i Wolfganga Ley. Małżeństwo założyło markę w 1976 roku, która na samym początku była skupiona na ubiorze - eleganckim, pełnym kolorów, wyrafinowanym. Dziś Escada to nie tylko ubiór. To także torebki, biżuteria, buty oraz oczywiście niesamowite perfumy. Czy można chcieć więcej?

Wszystkie produkty w tej kategorii

Marca Escada od samego początku nie miała żadnych problemów z popularnością. Można stwierdzić, że rynek modowy został wzięty szturmem. Znakomita, niemiecka jakość produkowanej odzieży, doskonały kunszt, a także idealne połączenie ówczesnych zasad z nowoczesnością sprawiły, że klienci bardzo szybko zareagowali na takie innowacje. O wspaniałym sukcesie, już na samym początku tworzenia świadczą nagrody jak Munich Fashion Award czy European Diamond Fashion Award. Ich sukces przypieczętował również liczbę butików, które można spotkać w najdalszych zakątkach świata.

Marka z doświadczeniem

Same perfumy Escada istnieją na rynku już 27 lat. Pierwszy zapach miał swoją premierę w 1990 roku. Ponieważ marka ma zaskakiwać i też to robi, w 2003 roku wydano Escada Magnetism, w których skład wchodziły czerwone jagody, piżmo oraz karmel. Do dziś jest to zapach, który bije rekordy popularności.

Escada to marka, która w 1993 roku postanowiła wprowadzić na rynek perfumy sezonowe. Zapachy, jakie wtedy wprowadzono dedykowane były młodym kobietom, pełnym wolności, radości oraz młodzieńczej beztroski. Dziś można powiedzieć, że tamten okres był dla marki znamienny, gdyż stał się jej znakiem rozpoznawczym. Od tamtej pory rok w rok pojawiają się perfumy dedykowane na lato. Oferowanych mieszanek jest nieskończenie wiele, a każda z nich ma swój własny, niepowtarzalny styl. Escada Born In Paradise to nuty arbuza, gujawy oraz zielonego jabłuszka. Słodka chwila dla tych kobiet, które chciałyby poczuć się, jak w raju. Moon Sparkle koi zmysły, wprowadza w stan romantycznego, letniego wieczoru, pachnącego ciepłą rosą i obiecującego kolejny, wspaniały ciepły dzień.

Escada to dwa światy - świat mody oraz świat zapachów. Razem tworzą duet, który charakteryzuje się elegancją kroju, soczystością kolorów w połączeniu z letnim, niezapomnianym, świeżym aromatem znakomitych perfum. Motyw, jakim marka się kieruj to miłość, życie oraz szczęście. Widać to w każdym stroju tej marki oraz w każdym zapachu. Taka jest ta marka. Nieprzewidywalna, zmysłowa, a zarazem bardzo elegancka.

Podkreśl swoje piękno

Dzięki marce Escada każda kobieta podkreśli swoje niebywałe piękno, siłę charakteru, nietuzinkowość oraz uzewnętrznia swoją miłość do życia, świata oraz ludzi. Perfumy Escada to subtelne połączenie słodyczy i orzeźwienia. Podkreślają najdrobniejszy aspekt kobiecości. Sprawiają, że każda z nas czuje się w nich pewnie, zmysłowo, po prostu wspaniale. To, że perfumy należą do zapachów raczej słodkich, wcale nie znaczy, że nie są eleganckie. Cały szkopuł tkwi właśnie w tej letniej słodyczy, eleganckiej i zmysłowej. Escada właśnie w ten sposób podbiła serca kobiet, które kochają elegancję oraz luksus.

Wspomniany luksus to nie tylko jakość i cena używanych rzeczy, ubrań czy perfum. To sposób, w jaki czujemy się w danym zapachu danej marki. Im nam wygodniej, tym bardziej jest on luksusowy. Escada jest marką, w której każda propozycja zapachu to kwintesencja elegancji i luksusu. Bez względu na to, jaki aromat wybierzemy, z pewnością nie damy z nim o sobie zapomnieć.

Najlepszy zapach na lato!

Lato to czas urlopów, beztroski, zapomnienia. Escada stworzyła swoją markę zapachów sezonowych po to, aby jeszcze bardziej podkreślić ten czas, jakże wspaniały po długim i pracowitym okresie jesienno-wiosenno-zimowym. Każda z propozycji tej marki to niezachwiana kobiecość w najlepszym swym wydaniu, niebywała elegancja letnich kompozycji oraz niezapomniany zapach, który na długo pozostaje w pamięci. Escada to również uwolnione kobiece piękno, zarówno to wewnętrzne, jak i zewnętrzne. To kompozycja najlepszej jakości perfum w różnych odsłonach, dla różnych kobiet. Marka ta ma wiele odsłon, a wybór w zapachach jest przeogromny. Każda z kobiet, która szuka swojej własnej kompozycji na lato z pewnością znajdzie ją właśnie tutaj. Bogactwo kompozycji zapachowych pozwala na idealne dobranie perfum dla siebie, swojej osobowości i swojego własnego pojęcia elegancji. Te perfumy doskonale podkreślą Twoją indywidualność, niezachwianą kobiecość oraz uwolnią pewność siebie. Świetnie się sprawdzą w każdej sytuacji, w której się znajdziesz. Nie ważne, czy będzie to wyjście do kina, czy do teatru, na uroczystą kolację czy do pubu z przyjaciółmi.