Perfumy Mercedes-Benz

Mercedes-Benz to znany na całym świecie producent samochodów, który odnosi sukcesy również na rynku kosmetyków. Unikalny styl, wysoka jakość i niezawodność to główne cechy tej marki. Producent aut przeniósł te dobre cechy na inne produkty. Doskonałym tego przykładem są perfumy cechujące się oryginalnymi zapachami. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na rynku, marka Mercedes-Benz zdecydowała się na wprowadzenie perfum nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Perfumy Mercedes-Benz dla mężczyzn - pewność siebie i orzeźwienie

Mercedes-Benz oferuje szeroki asortyment zapachów idealnie dostosowanych do potrzeb mężczyzn. Są one obecne na rynku od 2012 r., a więc już prawie 10 lat. Doskonale wpasowały się one w rynek, docierając do szerokiego grona odbiorców. Wśród nich dominują perfumy, które idealnie sprawdzą się podczas pracy, negocjacji i spotkań biznesowych. Mercedes-Benz oferuje zatem produkty dla mężczyzn pewnych siebie, którzy wiedzą, czego chcą od życia.

Marka Mercedes-Benz w kosmetykach męskich stawia przede wszystkim na zapachy korzenne i drzewne, zapewniające orzeźwienie i świeżość przez cały dzień, niezależnie od tego, jak bardzo jest on intensywny i ile stresu kosztuje. Doskonałym tego przykładem jest woda Mercedes-Benz Club Extreme. W nucie głowy można wyczuć bergamotkę, lotos i mandarynkę, nucie serca - bursztyn, drzewo sandałowe i skórę, a w nucie bazy - paczulę i piżmo. O stworzenie tak unikalnego zestawu zapachów zadbał znany na całym świecie, francuski perfumiarz Olivier Cresp, ale w pracach związanych z wprowadzeniem perfum na rynek uczestniczyło także wiele innych specjalistów oraz osobistości znanych z pierwszych stron gazet.

Wszystkie zapachy męskie, sygnowane logo Mercedes-Benz zostały wyprodukowane z dbałością o najwyższe szczegóły. Są one efektem wielu testów laboratoryjnych, z czego wynika ich trwałość i unikalność. Zapachy Mercedes-Benz znacząco wyróżniają się pod tym kątem na tle innych. Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn, możliwe jest skompletowanie całego zestawu kosmetyków obejmującego dezodoranty, żele pod prysznic, a nawet produkty do golenia. Marka Mercedes-Benz stale rozszerza swój asortyment.

Perfumy Mercedes-Benz dla kobiet - luksusowy, wyrafinowany zapach

W ofercie Mercedes-Benz znajdują się także zapachy dla płci pięknej. Zapachy Mercedes-Benz przeznaczone dla kobiet to nadal nowość na rynku. Ich produkcja zaczęła się dopiero kilka lat po premierze kosmetyków męskich (w 2015 roku), ale zdążyły już one zdobyć uznanie na rynku. Kobiece zapachy sygnowane logo Mercedes-Benz wyróżniają się unikalnym zapachem i stylistyką wykonania opakowania.

Jeśli chodzi o zapach, wykorzystano w nich kwiatowo-owocowe kompozycje. Doskonałym tego przykładem jest woda toaletowa Rose w sprayu, która jest połączeniem zapachów czarnej porzeczki, grejpfruta, róży, magnolii, drzewa różanego, cedru, piżma i bursztynu. Dostępnych jest jednak także kilka innych kompozycji. Pozwala to na dobranie perfum zgodnych z oczekiwaniami. Również opakowanie takich perfum wyróżnia się na tle innych produktów. Stanowi ono połączenie kobiecej zmysłowości, a jednocześnie nawiązuje do tego, że marka Mercedes-Benz nieodłącznie jest kojarzona z motoryzacją, od wielu lat dominując na tym polu.

Intrygujące opakowanie - znak rozpoznawczy perfum od Mercedes-Benz

Tym, co wyróżnia wody zapachowe Mercedes-Benz od produktów innych producentów, jest intrygujące opakowanie opracowywane przez znakomitych projektantów. Znakiem rozpoznawczym perfum Mercedes-Benz jest efektowne logo lub nazwa producenta, zwykle w kolorze srebrnym, czyli tak samo, jak w przypadku pojazdów. Dodatkowo producent perfum stara się jeszcze bardziej uwidocznić powiązanie perfum z motoryzacją. Na przykład opakowanie wody toaletowej Mercedes-Benz Man Blue w sprayu do złudzenia przypomina kluczyki do samochodu. Elegancję perfumom marki Mercedes-Benz zapewnia oprócz tego doskonałe dobranie kolorów. Czerń połączona z elementami pomarańczowymi opakowania wody toaletowej Club Black, czy też błękit opakowania wody Club Fresh - to tylko niektóre z przykładów prawdziwych dzieł sztuki projektantów perfum Mercedes-Benz. Takie perfumy prezentują się doskonale. Postawione na półce w sypialni lub w salonie, mogą one stanowić doskonały element wystroju, szczególnie dla osób, które pasjonują się motoryzacją.

Szeroki asortyment perfum Mercedes-Benz w sklepie Neness.pl

W ofercie sklepu internetowego znajdują się wody toaletowe przeznaczone dla różnych osób, niezależnie od płci, zainteresowań i tego, z jakimi aktywnościami mierzą się one na co dzień. Neness.pl w swoim asortymencie ma ponad 20.000 produktów, w tym wiele perfum sygnowanych logo marki Mercedes-Benz. Pozwala to na dobranie zapachu idealnie dostosowanego do potrzeb. Darmowa dostawa od 150 złotych i atrakcyjne przeceny na wybrane produkty to główne atuty naszego sklepu internetowego.