Perfumy Guess

Coraz więcej marek modowych decyduje się na wprowadzenie do swojej oferty nowych artykułów kosmetycznych, które perfekcyjnie współgrają i jednocześnie dopełniają posiadaną linię odzieżową. Podobnie było w przypadku amerykańskiego giganta – firmy Guess, która rozpoczynając od ubrań, płynnie przeszła w katalog różnorodnych produktów, wśród których znalazły się także perfumy. W perfumerii internetowej Neness zamówisz swój ulubiony zapach w przystępnej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres!

Wszystkie produkty w tej kategorii

Perfumy Guess, podobnie jak ubrania czy akcesoria sygnowane logo amerykańskiej marki, od samego początku miały przywodzić na myśl amerykański sen. W końcu według założycieli przedsiębiorstwa każdy może go spełnić. Energetyczne mieszanki, które chętnie reklamuje się w telewizji i na billboardach, zyskały tysiące wiernych fanów na całym świecie, wśród których nie zabrakło zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Guess – amerykańska marka wyznaczająca kreatywne trendy

Marki Guess z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Amerykańskie przedsiębiorstwo powstało prawie 40 lat temu. W 1981 r. rodzeństwo – George, Paul, Armando i Mauricio Marciano – zdecydowało się na rozpoczęcie działalności właśnie pod tym szyldem. Skąd zamiłowanie do amerykańskiego snu, o którym tak chętnie mówili założyciele? Sami przybyli do Stanów Zjednoczonych z Maroko, aby spróbować swoich sił w wielkim świecie. Kilkadziesiąt lat później można śmiało stwierdzić, że zdecydowanie im się to udało – produkty, w tym perfumy Guess są dostępne w ponad 80 krajach!

Po rozpoczęciu działalności bracia zdecydowali spróbować swoich sił w modzie. Pierwsze projekty obfitowały w materiał jeansowy, o którym obowiązujące ówcześnie trendy zapomniały. Rodzeństwo na nowo przywróciło mu dawny blask, jednocześnie tworząc wygodną odzież przede wszystkim na co dzień. Nic więc dziwnego, że pokochały ją największe gwiazdy, wśród których znalazły się między innymi Paris Hilton, Claudia Schiffer, Naomi Campbell czy Carla Bruni.

Perfumy Guess pod lupą

Pierwsze perfumy Guess zostały wyprodukowane w latach 80. Początkowo nie były dostępne pod szyldem amerykańskiej marki – bracia zdecydowali się na współpracę z popularną firmą kosmetyczną Revlon. Wkrótce przeszli do jej rywala – marki Coty, z którą zostali na długie lata. Jednym z najbardziej kultowych zapachów w historii perfum Guess jest Original, w którym dominowały aromaty bursztynu połączone z nutami cytrusowymi. W katalogu marki znalazły się także Seductive, 1981, Girl, Night i wiele innych mieszanek.

To, co wyróżnia perfumy Guess, na tle ich konkurencyjnych odpowiedników, to bez wątpienia odwaga do przełamywania konwenansów i wyznaczania nowych, nieoczywistych trendów. Za sekretem energetyzujących, zmysłowych i intensywnych zapachów mieszanek sygnowanych logo amerykańskiej marki stoją jedni z najsłynniejszych perfumiarzy na świecie – Bernard Ellena, Antoine Lie, Francis Kurkdjan czy Steve Demercado, którzy współpracują z najlepszymi producentami perfum w branży.