Perfumy Diesel

Pochodzący z miejscowości Brigade niedaleko Padwy Renzo Rosso zaczynał swój biznes od szycia spodni dla kolegów, a pasją tą zaraził się od swojej matki, która była krawcową. W zasadzie Rosso, jeśli wziąć pod uwagę, że pochodził z rodziny rolniczej - powinien zostać farmerem, ale nie to było jego pasją. W latach 50. XX wieku niezwykłą popularnością cieszyły się dżinsy, a samego Rosso fascynowały i dżinsy i młodzi gniewni, chociażby Brando czy James Dean, których mało kiedy można było zobaczyć w innych spodniach niż dżinsowe.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Rosso, zamiast więc skierować się ku rolnictwu, skierował się ku technikum technologii i mody. Po ukończeniu studiów szybko znalazł pracę, ale to, co miał szyć, z pewnością nie odpowiadało jego gustom. Młody człowiek założył spółkę z własnym szefem i zajął się projektowaniem. Jednak nawet zwykłe dżinsy nie były tym, co chciał dawać ludziom. Wolałby zaoferować im nowoczesne, poprzecierane modele, ale na takie oryginały nie znajdował chętnych. Jednak nawet to nie zmusiło go do rezygnacji i dzięki temu moda upartego projektanta stała się sławna na całym świecie, a do jego odzieżowych kolekcji dołączyła kolekcja zegarków, okularów i oczywiście perfum.

Diesel - zapachy, które zdecydowanie wyróżniają się wśród innych

Perfumy Diesel cieszą się niemałą popularnością wśród kobiet i mężczyzn. Te zapachy, podobnie jak wypromowana przez znanego projektanta nowoczesna dżinsowa moda, stanowią połączenia zupełnie odbiegające od aromatów innych perfum. Są po prostu jedyne w swoim rodzaju, dlatego decydują się na nie klientki oraz klienci poszukujący absolutnie wyjątkowych połączeń zapachowych. Te kompozycje kuszą i przyciągają, a jednocześnie są w stanie zapewnić Ci orzeźwienie i uczucie świeżości przez cały dzień. Ich zapach długo pozostaje na skórze czy też na tkaninie.

Te nowoczesne mieszanki zapachowe zadowalają zwykłych, jak też znanych mężczyzn, kokietują przeciętne kobiety i kobiety z pierwszych stron gazet. Dają o sobie znać w tak mocny sposób, że trudno o nich zapomnieć. Perfumy Diesel po prostu zostały stworzone dla nowoczesnych kobiet i mężczyzn, a ich popularność świadczy o tym, że sam twórca doskonale zdawał sobie sprawę, jakie zapachy wzbudzą zainteresowanie klientów.

Jakość, jakiej poszukują nowoczesne kobiety i mężczyźni

Rosso ma nosa nie tylko do odzieży dżinsowej, ale także do nietuzinkowych bukietów zapachowych. Każdy z nich stanowi połączenie starannie dobranych składników najwyższej jakości, dzięki czemu cechują się świetną trwałością i zaledwie kropla wystarczy, aby do podniebienia dotarł zapach, o których nie chce się zapomnieć. Te nuty wpływają na wszystkie zmysły, sprawiają, że nawet zwykła chwila staje się chwilą niezwykłą, dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Perfumy Diesel kojarzą się przede wszystkim z czymś radosnym. Przywodzą na myśl wiosenny, wypełniony świeżością poranek i sprawiają, że szare życie wydaje się nieco lepsze. Te zapachy zadowolą więc klientów szukających czegoś optymistycznego. Wpiszą się w gusta tych, którzy potrzebują odwagi i energii do spełniania swoich marzeń oraz pasji. Z ich pomocą nawet trudne przeszkody stają się odrobinę łatwiejsze do pokonania.

Już teraz znajdź zapach dopasowany do Twojej osobowości!

W ofercie Neness znajdziesz wszystkie najpopularniejsze i mniej popularne, damskie oraz męskie perfumy Diesel. Także ich opakowania zwracają uwagę swoją oryginalnością. Flakonik w postaci zaciśniętej pięści może sygnalizować, że to, co znajduje się w jego wnętrzu, daje moc, jakiej potrzebujesz. Z kolei przechylone serce kojarzy się z miłością, dlatego woda toaletowa ukryta w buteleczce o takim kształcie to idealny prezent dla bliskiej osoby, czy też sposób na wyznanie jej najskrytszych uczuć.

Flakoniki perfum Diesel to prawdziwe małe dzieła sztuki, które kryją w sobie intrygujące zapachy. Te buteleczki to nie tylko pomysł na prezent, ale także rewelacyjna ozdoba do łazienki czy też sypialni. To z kolei oznacza, że marka Diesel dostarcza wody toaletowe idealne pod względem opakowania i doboru składników. Mogą przydać się na co dzień i podczas podróży, ponieważ zmieszczą się w walizce, plecaku czy teczce. Te mieszanki zapachowe podążą za Tobą w każde miejsce.

Pozwól się zaskoczyć perfumom Diesel

Polecamy między innymi perfumy Diesel Only The Brave Street dla mężczyzn, które znalazły się w perfumeriach w 2018 roku. Mamy więc do czynienia z jednym z najświeższych pod względem powstawania zapachów, autorstwa Nelly Hachem-Ruiz. To coś stworzonego z myślą o panach, którzy potrzebują jeszcze więcej energii do działania. Cytrusowo-drzewne nuty sprawiają, że nawet najtrudniejsze zadanie może wydać się prostsze, niż myślisz.

Paniom polecamy między innymi perfumy Diesel Loverdose Tattoo, które jak sama nazwa wskazuje, mają wiele wspólnego z miłością i przedawkowaniem. Ale zapewniamy, że tego zapachu nie da się przedawkować, można się co najwyżej od niego uzależnić, ponieważ przyciąga jak magnes. Wyczuwalne w końcowej fazie połączenie wanilii, ryżu i mleka z pewnością Cię zaskoczą niejeden raz.