Perfumy piżmowe

Intrygujący, zmysłowy, podkreślający wyjątkowe cechy charakteru, seksapil, dodający pewności siebie… tak, mowa o zapachy piżmowym, który został doceniony przez licznych Klientów. Perfumy piżmowe bez dwóch zdań nie mają sobie równych. Ze świecą można by szukać drugich, równie uwodzicielskich, kokieteryjnych perfum. Dzięki innowacyjnej technologii, z której pomocą komponujemy nasze perfumetki, zapachy są nadzwyczaj wyraziste, trwałe i wydajne. Życzymy udanych zakupów!

Wszystkie produkty w tej kategorii

Zapachy piżmowe. Co sprawia, że są wyjątkowe?

Perfumy piżmowe były niegdyś jednymi z najdrogocenniejszych zapachów. Pozyskiwano je z wydzieliny okołoodbytniczej piżmowca. Aby pozyskać wyjątkowy aromat, zwierzęta te zabijano bądź usuwano operacyjnie podskórny woreczek brzuszny. Obecnie, w ochronie piżmowców, odeszło się od tej metody. W sposób syntetyczny pozyskuje się równie aromatyczne piżmo białe. Perfumy piżmowe damskie, jak i perfumy piżmowe męskie cieszą się niesłabnącą popularnością. Woń piżma kusi płeć przeciwną, pobudza. Zmysłowe walory zapachowe piżma są często zestawiane z innymi akcentami, mocniejszymi w perfumach męskich, zaś w zapachach dasmskich - świeżymi, lekkimi, kobiecymi.

Na co jeszcze trzeba koniecznie zwrócić uwagę?

  • Atrakcyjna cena. Nasze perfumy piżmowe charakteryzują się wysoką jakością, precyzją wykonania, które idą w parze z konkurencyjną, atrakcyjną ceną,
  • Nietypowe połączenia. Wśród naszej bogatej, zróżnicowanej oferty znajdziesz zarówno propozycje zapachów piżmowych, które sprawdzą się na ważne wyjścia, jak i na co dzień. Za sprawą odpowiedniego doboru składników, nasze kompozycje są niebanalne i uniwersalne,
  • Praktyczne opakowanie. Wąski, niewielki flakonik z odpornym na uszkodzenia atomizerem, który umożliwi Ci skropienia skóry pięknym aromatem w każdej sytuacji, to bez dwóch zdań strzał w dziesiątkę!

Co wyróżnia na tle innych zapachy piżmowe?

Tak, jak zaznaczyliśmy już wcześniej - niełatwo byłoby znaleźć równie sensualne, podkreślające atrakcyjność perfumy. Co więcej, aromat piżma pachnie luksusowo, a nuty te często znajdują się w kultowych propozycjach z najwyższej półki.

Czy aromaty piżma nadadzą się również na co dzień?

Perfumy piżmowe najczęściej kojarzy się z ważnymi wyjściami, uroczystościami. Przy skomponowaniu z odpowiednimi składnikami, piżmowe akcenty mogą z powodzeniem nadać się również na co dzień - do szkoły czy pracy.

Na jak długo wystarcza perfumetka piżmowa?

Ponieważ zapachy piżmowe są wydajne i trwałe, mimo niedużej pojemności wystarczają na długo.