Perfumy Ferrari

Żeby zrozumieć istotę perfum Ferrari warto poznać nieco historii samego twórcy, choćby ze względu na to, że marka Ferrari częściej kojarzy się z wysokiej klasy samochodami, a nie z perfumami.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Enzo Ferrari początkowo nie należał do osoby, która mogłaby się interesować produkcją samochodów drogowych. Firma, jaką założył w Modenie “Scuderia Ferrari” w 1929 roku kupowała, przygotowywała i wystawiała na sprzedaż samochody wyścigowe Alfa Romeo. Były to samochody dedykowane zamożnym panom. Kiedy nadszedł rok 1933, Scuderia Ferrari przejęła zespół wyścigowy Alfa Romeo, z powodu wycofania przez nich swojego zespołu wyścigowego. 1938 rok był małą niespodzianką. Alfa Romeo wróciło do prowadzenia swojej działalności, a na kierownika nowo powstałej firmy zatrudniono właśnie Enzo Ferrari. Ponieważ firma nie mogłaby się utrzymać z samych wyścigów, trzeba było wesprzeć jej działalność o produkcję samochodów drogowych. I tak oto w 1947 roku powstał pierwszy samochód. Logiem firmy stał się ogier na żółtym tle. Sam Enzo był w stanie tworzyć maszyny, które nie tylko uczestniczyły, ale równie często wygrywały i wygrywają wyścigi Formuły 1. Dziś marka postrzegana jest jako jedna z najbardziej ekskluzywnych, znanych ze znamienitych nazwisk i sponsorów toru Formuły 1. Jest to swego rodzaju marka stylu życia - eleganckiego, luksusowego, pełnego wrażeń i przepychu.

Perfumy dla odważnych mężczyzn

Słynna na całym świecie marka produkuje dziś nie tylko supersamochody i niesamowite samochody wyścigowe o kosmicznym designie, mocy i prędkości. Jest to marzenie wielu mężczyzn, a nawet kobiet, jednak marka produkuje nie tylko drogie samochody, ale także perfumy. Kolekcja firmy zawiera już około 10 wyjątkowych i stylowych męskich zapachów stworzonych dla odważnych mężczyzn. W asortymencie perfum z logo marki każdy mężczyzna będzie mógł znaleźć zapach odpowiadający jego upodobaniom. Celem marki jest tworzenie wysokiej jakości i niepowtarzalnych kompozycji.

W 1999 roku stało się coś niezwykłego. Producent najznakomitszych samochodów wprowadził na rynek perfumy Ferrari Black. Ich orientalna kompozycja oraz słodkie nuty odniosły ogromny, komercyjny sukces. I choć marka Ferrari w przypadku samochodów jest raczej niedostępna dla zwykłego “zjadacza chleba”, perfumy stały się osiągalnym symbolem luksusu, na który niewielu mogło sobie pozwolić. Posiadanie tak ekskluzywnej marki perfum, zarówno wtedy, jak i dziś, dało i daje poczucie spełnienia.

2001 rok przyniósł kolejny zapach - po raz wtóry dla mężczyzn. Jego nazwa brzmi Ferrari 1 i opiera się na nutach drzewnych. W roku 2003 natomiast powstały perfumy o bardzo eleganckich i wytwornych nutach o nazwie Ferrari Racing.

Kolejne lata, jak rok 2005 (perfumy Pasja) oraz 2006 (perfumy Extreme, edycja limitowana) przyniosły kolejne, męskie propozycje. W przypadku tych pierwszych, zarówno butelka, jak i karton utrzymane były w kolorystyce marki. W przypadku Extreme zachwycono się słodką, pikantną i aromatyczną kompozycją. Z uwagi na to, że był to znakomity sukces, powstał nowy męski zapach Light Essence. Zapach ten był pierwszym, którego butelka nie była ani czerwona, ani żółta, ani nawet czarna. Ku zaskoczeniu, butelka była niebieska, podobnie jak karton. Był to rok 2007. Dwa lata później Ferrari wprowadziło na rynek samochód Scuderia Spider M16, a wraz z nim nowy, drzewny, aromatyczny, korzenny zapach Uomo. Kolejne perfumy Scuderia Ferrari również wprowadzono wraz z nowym modelem samochodu 458.

Luksus dla każdego dżentelmena

Podczas gdy samochody Ferrari to cuda dostępne tylko dla ludzi bardzo bogatych, ich perfumy są sprzedawane w bardzo rozsądnej cenie, która zrzesza ogromną liczbę fanów. Marka obecnie może się pochwalić bazą 37 perfum. Każdy, kto ma ochotę na odrobinę poczucia wyjątkowego luksusu, może sobie na nie pozwolić.

Perfumy uwalniają wszystko to, co w mężczyźnie najbardziej męskie i tajemnicze. Każdy facet, który chce poczuć zew przygody, luksusu, wspaniałych samochodów i pięknych kobiet, zapachy tej marki będą dla niego. Drzewno-korzenne kompozycje są wyjątkowo zmysłowe i luksusowe. Zapachy nie są duszące i długo utrzymują się zarówno na skórze, jak i na ubraniu. Wystarczy naprawdę kilka kropel, aby ten niezapomniany aromat unosił się jeszcze długo po odejściu jego właściciela. Postaw na nietuzinkowe zapachy i zamów je na Neness.pl.