Perfumy Tom Ford

Tom Ford to jeden z najpopularniejszych amerykańskich projektantów mody. Jak wielu innych kreatorów, zajmuje się jednak nie tylko tworzeniem luksusowej odzieży, ale też zaznacza swoją obecność na rynku perfumeryjnym. Damskie i męskie perfumy Tom Ford to zapachy, które z założenia mają definiować współczesność. Ich przenikające się aromaty budują kompozycje pasujące do stylizacji wychodzących spod ręki projektantów domu mody Tom Ford. Śmiałe, wyjątkowe, niekiedy wyprzedzające swoje czasy, pomagają w tworzeniu własnego stylu bez względu na wiek i płeć.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Dom mody Tom Ford został założony w 2006 roku. Krótko po rozpoczęciu działalności jego oferta luksusowej odzieży została poszerzona o nie mniej cenione perfumy. W ciągu zaledwie paru lat marka osiągnęła międzynarodowy sukces, stając się jednym z najsłynniejszych domów mody w Stanach Zjednoczonych. Jak przystało na nową firmę prowadzoną przez młodego projektanta, jej produkty są tworzone głównie z myślą o potrzebach współczesnych ludzi. Dzięki staraniom doświadczonych perfumiarzy, klasyczne nuty zapachowe nabierają tu nowoczesnego charakteru.

Niebanalne propozycje dla osób ceniących współczesne trendy

Kreatorzy marki Tom Ford stawiają na nowoczesność, lecz nie zapominają o nieśmiertelnej klasyce. Wiedzą, że to z niej wywodzą się wszystkie kolejne kompozycje. Elementy ponadczasowej elegancji pojawiają się tu w każdej buteleczce. Fenomenalne połączenia wcześniejszych osiągnięć z nowymi odkryciami dają zachwycające efekty. Widać to również w designie flakonów. Minimalistyczne opakowania wpisują się w aktualne trendy wzornicze, jednocześnie doskonale kontrastując z bogactwem ukrytych w nich zapachów. Zachowawcza kolorystyka i proste formy flakonów to strzał w dziesiątkę! Z pewnością zadowolą estetów, dla których liczy się zarówno piękno opakowania, jak i jego zawartości.

Zaskakujące są również same esencje. W perfumach Tom Ford znajdziesz nuty, których próżno szukać w innych, popularnych zapachach. Kadzidło żywiczne o mało znanej nazwie opoponax to jedna z nich. Niezbyt popularnymi akordami, które odkrywa przed nami Tom Ford, są również palisander, złotokap, mirt, heban oraz aromaty oparte na roślinach wykorzystywanych do celów spożywczych. Niezwykłość zapachów sprawia, że już niewielka liczba aromatów tworzy unikatową całość. Na niektóre perfumy Tom Ford składają się tylko z kilku aromatów, a jednak tworzą niewiarygodny bukiet zapachowy!

Oryginalne nuty perfum damskich Tom Ford

Tom Ford dokonuje czegoś, na co decyduje się niewielu producentów perfum. Odważnie eksperymentuje z zapachami dla kobiet, pokazując, że panie mogą wspaniale pachnieć, gdy spryskają się mieszanką nut zapachowych zarezerwowanych wcześniej głównie dla mężczyzn. Kreatorzy perfum Tom Ford proponują kompozycje damskie oparte na nutach przyprawowych i orientalnych, a delikatność akcentów kwiatowych traktują drugorzędnie. To właśnie wyraziste połączenia najlepiej celują w charakter młodych kobiet, które cenią sobie niezależność i determinację w dążeniu do wyznaczonego celu.

Wewnętrzną siłę kobiet podkreślają mocne akcenty zapachowe, takie jak skóra, zamsz, kadzidło, tytoń, whisky lub mech. Zaskakującym dodatkiem, który występuje w niektórych perfumach marki Tom Ford, są aromaty kojarzone z żywnością. Poza przyprawami i nutami owocowymi pojawia się tu czekolada, bita śmietana, a także aromat dania kuchni indyjskiej - kulfi! Wyraziste zapachy pozwalają na ograniczenie składników i skupienie się na zawężonej grupie akordów. To niespotykane rozwiązanie, które perfumom Tom Ford pozwoliło zyskać rzeszę fanów na całym świecie.

Perfumy Tom Ford - niebanalne propozycje dla mężczyzn

Perfumy męskie Tom Ford to nietuzinkowe kompozycje, które dodają charyzmy i podkreślają osobowość używającego ich mężczyzny. Znajdziesz wśród nich propozycja dzienne i wieczorowe. Bez problemu dobierzesz też zapach uniwersalny, który w pełni odda to, co Ci w duszy gra. Nieskomplikowane kompozycje oparte na czterech lub pięciu nutach drzewnych i przyprawowych to wspaniała opcja na co dzień. Pomysłem na romantyczne wieczory i kameralne spotkania są perfumy dla mężczyzn Tom Ford o zapachach szyprowych i orientalnych. Sprawdzą się perfumy zawierające nutę drzewa cedrowego, sandałowego lub hebanowego, a także wanilię, ostre przyprawy i akcenty kwiatowe, np. różane.

Perfumy unisex jako hołd dla wolności wyboru

Kreatorzy zapachów marki Tom Ford wyraźnie zacierają granice między aromatami przeznaczonymi dla kobiet i mężczyzn. Do damskich kompozycji chętnie dodają akcenty uważane za te typowo męskie, a jednocześnie mają skłonność do proponowania zapachów unisex, komponowanych dla klientów obu płci. Takie rozwiązanie pozwala każdej osobie samodzielnie zdecydować, co chce przekazać światu poprzez zapach, jakim się otacza.

Taka wolność jest kolejnym elementem ukazującym nowoczesność oferty marki Tom Ford. Znosząc wyraźne dotąd podziały, producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i pokazuje, jak bardzo zmienia się otaczający nas świat. Perfumy unisex to doskonała opcja dla wyzwolonych, pewnych siebie kobiet i mężczyzn, którzy chętnie dzielą się z innymi delikatną stroną swojej duszy. Unikatowe połączenia zapachów poszerzają możliwość wyboru aromatu idealnego dla siebie.