Perfumy Mancera

Marzysz o tym, aby w ciągu chwili przenieść się w odległe zakątki świata i poczuć powiew Orientu? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie mogą być perfumy Mancera. Skrywają one w sobie niepowtarzalny urok nawiązujący do klimatu pustyni, słońca i ponadczasowego luksusu. Doskonale sprawdzą się dla miłośników wyrazistych, intensywnych zapachów oraz kultury arabskiej. Poza składnikami szlachetnego pochodzenia perfumy Mancera wyróżniają się także ekskluzywnym wyglądem flakonów wykonanych z wysokiej jakości szkła od Luigi Bormioli.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Perfumy Mancera zostały stworzone z myślą o kobietach i mężczyznach poszukujących niszowych zapachów, które pozwolą wyróżnić się z tłumu niebanalnym stylem. W tym celu połączono kunszt zachodniego perfumiarstwa ze starannie dobranymi, najwyższej jakości i niezwykle intensywnymi esencjami arabskimi. Kompozycje inspirowane są bogactwem minerałów i kamieni szlachetnych, podróżami, siłą dzikiej natury oraz orientalnymi przyprawami nadającymi całości wyjątkowego charakteru. Zamknięto je w eleganckich buteleczkach w złotym stylu Art Déco.

Mancera - arabska marka o niepowtarzalnym charakterze

Marka Mancera powstała w 2008 roku w Paryżu z inicjatywy Pierre’a Montale’a i we współpracy z jego córką oraz Al Athar, jednego z największych dystrybutorów Zatoki Perskiej. Ojciec - podróżnik i prawdziwy znawca Dalekiego Wschodu z wielopokoleniową wiedzą o perfumiarstwie oraz córka - artystyczna dusza zakochana w stylu Art Déco i zapachach, które towarzyszyły jej od wczesnego dzieciństwa, stworzyli wyjątkowy projekt, cieszący się dziś dużą popularnością. Myślą przewodnią było zaprezentowanie francuskiej estetyki, ekscentryczności i niepowtarzalności w połączeniu z unikalnym, arabskim klimatem z wyraźnym akcentem kultury zachodniej.

Do tej pory marka Mancera wyprodukowała blisko 70 zróżnicowanych zapachów. Kompozycje zaprojektował sam Pierre Montale uważany za jednego z mistrzów perfumiarstwa, co gwarantuje luksus na najwyższym poziomie. Jako twórca zadbał o stworzenie linii z czystą formą zapachu w połączeniu z estetyczną stylizacją flakonu i nadruków. Marka Mancera kryje w sobie prawdziwą sztukę, ponadczasową tradycję i rodzinną wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Orientalne kompozycje dla miłośników niebanalnych zapachów

Dla każdego, kto poszukuje wyjątkowych zapachów rozbudzających wszystkie zmysły, ciekawym rozwiązaniem mogą być perfumy Mancera. To uhonorowanie francuskiego wyrafinowania dedykowane dla osób podróżujących w odległe zakątki świata. Unikalne kompozycje składają się z drogocennych składników, takich jak żywica, agar, szafran, skóra oraz wiele innych. Uzupełniają je kwiatowe aromaty, między innymi róży, bergamotki, fiołka, i geranium oraz owocowe nuty - energetycznych cytrusów, słodkich brzoskwiń czy kwaskowej porzeczki. Dzięki nim poczujesz się ekskluzywnie i wyjątkowo w każdej sytuacji.

W zapach proponowanych przez markę Mancera połączono najlepsze ingrediencje z drogocennymi olejkami eterycznymi, które razem tworzą wyjątkowe kompozycje. Utrzymane są w arabskim i orientalnym klimacie. Doskonale sprawdzą się dla miłośników korzennych i tytoniowych nut oraz wyrazistych aromatów egzotycznych przypraw charakterystycznych dla krajów Bliskiego Wschodu. Perfumy Mancera przyciągają swoją głębią i eterycznym akcentem.