Perfumy Carolina Herrera

Pewnie znasz wielu projektantów mody, którzy oddali nazwiska swoim firmom, a także całe swoje życie? Nie inaczej jest w przypadku wenezuelskiej projektantki mody. Carolina Herrera założyła swoją markę w roku 1980, która rosła w siłę i teraz jest jedną z najchętniej wybieranych na całym świecie! Na początku ukierunkowano ją na działalność wobec kobiet. Perfumy Carolina Herrera trafiały więc do Pań nie tylko z Ameryki Południowej, ale również z innych części świata. Odzwierciedleniem działalności jej firmy stały się słowa wypowiedziane przed jej założeniem, które mówiły o poczuciu odpowiedzialności wobec dzisiejszych kobiet i tworzenie dla osób, które chcą być pewniejsze, bardziej nowoczesne i piękniejsze. Od samego początku widać było wpływ kultury europejskiej i amerykańskiej na produkcje, jakie tworzyła. Nie da się więc ukryć, że w dużej mierze jej sukces był efektem strategii dotarcia do charakteru i stylu życia kobiet z całego świata. Po pewnym czasie zaczęły się pojawiać również flakony dla mężczyzn - kompozycje, które są teraz cenione równie mocno, co damskie!

Wszystkie produkty w tej kategorii

Kobiety, jak również mężczyźni uwielbiają być w centrum uwagi. Kiedy ktoś ich słucha czują się lepiej, pewniej, a przy tym można powiedzieć wyżej od pozostałych. Taka już natura człowieka, który uwielbia takie sytuacje. Nie da się ukryć, że w dużej mierze mogą się do tego przyczynić właśnie perfumy. Każdy będzie chciał podejść, usiąść bliżej, aby posłuchać, o czym mówisz, ale również poczuć zapach Twoich nowych perfum. Stąd w naszej ofercie perfumy Carolina Herrera, które uważane są za pociągające, seksowne i ponętne dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Mogło się o tym przekonać wielu już podczas premiery pierwszych zapachów w roku 1988. Luksus, elegancja i ponadczasowość - tak można określić każdy zapach, jaki wychodził z głowy wenezuelskiej projektantki mody, a następnie spod rąk jednych z najlepszych perfumiarzy na świecie. Sprawdź je już teraz i przekonaj się sam, że było warto wybrać je z naszej oferty!

Od kobiety dla kobiet - perfumy Carolina Herrera

Chcę, aby każda z nas czuła się pięknie - to słowa, które odbiły się szerokim echem na świecie. Carolina podbiła serca wielu fanek stąd tak chętnie wybierane były jej perfumy podczas pierwszych lat działalności, ale również i później nie tracąc bowiem praktycznie w ogóle na wartości. Czego możesz oczekiwać od kompozycji tej marki? To zależy od flakonu, jednak w każdym z nich widzimy ponętność, grację i luksus. Orientalno-kwiatowy zapach to jedna z propozycji, jaką znajdziesz w naszej ofercie. Chcesz czuć się świeżo i energicznie przez cały dzień? Bardzo możliwe, że właśnie ta kompozycja będzie dla Ciebie! Wyjątkowość tych perfum polega na tym, że możesz ich używać zarówno do pracy, na co dzień, jak i na wieczór, kiedy wytworny strój podkreśli doskonale dobrana kompozycja aromatów. Perfumy Carolina Herrera dla kobiet w tym wydaniu będą więc świetnym wyborem na każdą okazję.

Zastanawiasz się pewnie, co jest tak wyjątkowego w tym zapachu? To proste, bo sama kompozycja jest bardzo prosta. W nucie głowy, którą wyczujesz już w pierwszych sekundach po aplikacji, umieszczono jedynie migdały. Następnie na pierwszym planie pojawia się tuberoza oraz jaśmin, które potęgują nieokiełznaną siłę kwiatów, stanowiąc kuszący akcent. To jeszcze nie koniec, bo zaraz po kwiatach na prowadzenie wysuwa się kakao ze swoją intensywnością, dzięki temu zapach utrzymuje się na skórze dłużej niż inne. Perfumy Carolina Herrera dla kobiet będą doskonałym rozwiązaniem. To zaledwie przykład, jednak nasza oferta ma wiele propozycji, które trafią do serc młodszych i starszych Pań.

Prawdziwi mężczyźni mogą być zachwyceni

Mimo że projektantka stawiała na perfumy dla kobiet na samym początku swojej działalności, to później również do głosu doszły męskie ich odpowiedniki. Na przestrzeni lat pojawiało się ich dość sporo, na przykład w jednej z najlepiej ocenianych serii 212, która była inspirowana ukochanym miastem wenezuelskiej projektantki, czyli Nowym Jorkiem. W tej kolekcji znajdziemy niezwykle dopracowany zapach, który mężczyźni chętnie wybierają na co dzień i wieczór. Oferuje delikatnie pikantny i czarujący aromat, który pobudza zmysły każdego. Perfumy Carolina Herrera dla mężczyzn to uosobienie pewności siebie i mocnego charakteru stawiającego na sprawdzone rozwiązania.

Opisywany właśnie zapach przez wielu nazywany był wybuchowym, bo w pierwszej kolejności możemy wyczuć absynt, jednak zaraz jest on lekko tonowany anyżem i koprem włoskim. Wciąż jednak bardzo intensywny aromat unosi się w powietrzu przez dłuższy czas. Po tych wyrazistych doznaniach mamy przyjemność poczuć bliską sercu lawendę, która nieco uspokaja i tonuje nastroje. To jednak nie wszystko - na samym końcu drogi wyczuwamy skórę i wanilię, czyli słodkie i lekko przeszywające nuty. Tak kończy się podróż z perfumami dla mężczyzn, która potrwa wiele godzin od pierwszej aplikacji. Sprawdź już teraz, co dla Ciebie przygotowaliśmy innego, bo to tylko jedna propozycja spośród wielu wyjątkowych!