Perfumy Dsquared2

Dsquared2 to kanadyjska marka założona w 1995 roku przez dwóch braci – Deana i Dana Catenów. Obydwoje byli znanymi projektantami, którzy współpracowali ze znakomitymi domami mody, wśród których można wymienić między innymi Versace i Diesel. Na samym początku firma zajmowała się głównie projektowaniem odzieży damskiej, a modele szybko zdobyły serca celebrytek. Najczęściej w ubraniach marki Dsquared2 pojawiały się na salonach takie gwiazdy jak Madonna i Britney Spears.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Wraz z rozwojem marki Dsquared2 projektanci wprowadzili do oferty również męską odzież, a w 2007 roku także perfumy, które szybko stały się niezwykle popularne, szczególnie zapachy inspirowane drewnem, takie jak She Wood i He Wood. To zdecydowanie wyjątkowe aromaty, które nie pozostają nigdy obojętne. W tym niezwykle charakterystycznym zapachu można wyraźnie wyczuć leśne klimaty, ze względu na obecność drzewa cedrowego, kaszmirowego i gwajakowego, a także jodłę.

Zapachy Dsquared2 – otul się luksusem

Perfumy Dsquared2 to zdecydowanie zapachy, które pozwalają otulić się luksusem. Zostały przeznaczone dla kobiet i mężczyzn ceniących sobie subtelność i delikatność. Co ciekawe, w przypadku wspomnianych perfum She Wood i He Wood warto, poza oczywiście wspaniałym zapachem, zwrócić również uwagę na design flakonika. Buteleczki przypominają kawałki drewna, które dodatkowo kuszą ciepłem i pozwalają się odprężyć, gdy tylko znajdą się w dłoni.

Ponadto zapachy marki Dsquared2 są doskonałą propozycją na każdą porę roku i sprawdzą się na wiele okazji. Zdecydowanie przypadną do gustu dbającym o siebie kobietom, które żyją w nowoczesny sposób i są zawsze pełne optymizmu. Prezentowane perfumy nie są zbyt ciężkie, dlatego z pewnością przypadną do gustu każdemu, kto lubi ciepłe i przyjemne kompozycje zapachowe. Przywodzą na myśl przyjemne obrazy i kreują wspaniałe wspomnienia, które dodatkowo poprawiają nastrój każdego dnia.

Perfumy Dsquared2 – doskonałe propozycje zapachowe dla każdego

Marka Dsquared2 stworzyła wiele propozycji zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Damskie perfumy skrywają w sobie kwiatowe nuty, których ponadczasowość sprawia, że z pewnością przypadną do gustu zarówno wytwornym damom, jak i młodym dziewczynom. Florystyczne kompozycje nigdy nie wychodzą z mody, dlatego są uniwersalne i klasyczne. Dodatkowo kwiaty od zawsze są najlepszymi kompanami kobiet, a ich zapach potrafi być wielowymiarowy i wprowadzić każdego w dobry nastrój.

W przypadku zapachów dedykowanych mężczyznom marka Dsquared2 postawiła na drzewo, dlatego męskie perfumy kojarzą się z naturą. Właśnie z tego względu we flakonikach znajdują się głównie nuty drzewne, które są równie ponadczasowe, jak florystyczne odpowiedniki w przypadku damskich zapachów. Odpowiednio dobrane kompozycje symbolizują pewność siebie i silny charakter mężczyzny, który wie, czego oczekuje od życia. Męska linia zapachowa marki Dsquared2 zdecydowanie nie pozostawia żadnych wątpliwości, gdyż są to zapachy bezkompromisowe, które bez wątpienia przypadną do gustu każdemu mężczyźnie.