Perfumy Paco Rabanne

Paco Rabanne, słynny włoski projektant, pierwotnie chciał zostać architektem i to w tej dziedzinie się kształcił. Wszechświat miał wobec Paco jednak inne plany i dość szybko skierował go do świata mody. Z powodu trwającej we Włoszech wojny domowej uciekł do Francji, gdzie rozpoczął karierę od projektowania biżuterii dla wielkich domów mody, takich jak Dior, Balenciaga czy Givenchy, by w końcu założyć własną markę w 1966 r. Międzynarodową sławę i uznanie zdobył dzięki wykorzystywaniu nietypowych materiałów w swoich projektach, jak na przykład metal, papier czy plastik. Produkcją perfum zajął się już dwa lata po założeniu marki i od tego czasu grono jej wielbicieli systematycznie się powiększa, doceniając oferowany przez nią luksus, wysoką jakość oraz nutkę celowej ekstrawagancji. Paco Rabanne początkowo umiłował sobie aromaty kwiatowe, jednak z czasem postanowił rozszerzyć asortyment zapachów o nuty drzewne i korzenne. W latach 60' mówiono o nim enfant terrible, ze względu na jego buntownicze i rewolucyjne podejście do mody. Niezwykła sława Paco oraz jego marki utrzymuje się do dziś.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Zatop się w rozkosznych nutach luksusu

Jesteś kobietą ceniącą sobie klasę, lubiącą pławić się w luksusie, prowadzić wystawne życie, a Twój wizerunek musi sprostać wyśrubowanym wymaganiom i być gotowy na każdą okoliczność? Nie jest Ci obcy świat kultury i sztuki, a miejsca, takie jak teatr czy opera to twój drugi dom? A może piastujesz wysokie stanowisko, jesteś poddawana ciągłym ocenom ze strony przełożonych, więc musisz przy tym budzić szacunek u swoich podwładnych? Perfumy Paco Rabanne to zapach rozkosznego luksusu, wytworne połączenie subtelnych nut zapachowych, komponujących się w aromat sukcesu, woń kojarzącą się z wysoką klasą i dystyngowaniem. Perfumy Paco Rabanne to zapach społecznego uznania i szacunku, przeznaczony dla każdego, kto szukaj zapachu podkreślającego jego społeczny status i życiowy dobrobyt.

Perfumy Paco Rabanne - kompozycje zapachowe dla koneserów dobrego smaku

Wyobraź sobie tych wszystkich ludzi stojących pod teatrem lub muzeum. Przystojny mężczyzna przytrzymuje dla Ciebie drzwi, wzrok wszystkich skupiony jest na Tobie. Jesteś ubrana tak jak zawsze, szykownie i z klasą. Całość Twojej kreacji podkreśla wytworna woń perfum Paco Rabanne, których zapach jest niczym wisienka na torcie. Kwiatowe nuty subtelnie Cię otaczają, nie pozostawiając żadnych wątpliwości, że jesteś prawdziwą kobietą z klasą. A może siedzisz właśnie w ulubionej kawiarni, popijając kawę. Ze stolika obok ukradkiem spogląda na Ciebie piękny mężczyzna. Obserwując Cię, zastanawia się, czy nawiązać kontakt i ocenia swoje szanse. Widzi pełne gracji ruchy, którymi podnosisz i odkładasz filiżankę, delikatnie sącząc napój. Twój strój daje mu jasno do zrozumienia, że jesteś kobietą jedyną w swoim rodzaju, a szansa taka jak ta, nie zdarza się codziennie. W końcu dociera do niego woń perfum Paco Rabanne, pozbawiając go wszelkich wątpliwości, odkładając na bok niepewność - obok kobiety pachnącej tak dobrze, tak wytwórnie, nie sposób przejść obojętnie. Tak tworzą się historie zmieniające bieg życia i chcielibyśmy, aby doskonale przemyślane kompozycje zapachowe towarzyszyły Ci w tych momentach, stanowiąc idealne uzupełnienie tego, kim naprawdę jesteś.

Obudź w sobie esencję męskości

Jesteś zawsze na prowadzeniu i z trudem można dotrzymać Ci kroku? Bezkompromisowo osiągasz kolejne wyznaczane sobie, życiowe cele? Wybierz zapach, który sprosta Twoim wygórowanym oczekiwaniom i odzwierciedli Twojego niezłomnego, walecznego ducha. Perfumy Paco Rabanne to idealny wybór dla mężczyzn świadomych swoich wartości, niebojących się wziąć swój los we własne ręce. Wybierz idealną dla siebie kompozycje z szerokiej gamy dostępnych zapachów i pozwól, aby buntownicza woń skomponowała się i uzupełniła Twoją niestroniącą od wyzwań osobowość. Perfumy Paco Rabanne to woń reprezentująca szyk i najwyższej klasy styl, która będzie świetnie pasować zarówno do eleganckiej, jak i bardziej codziennej stylizacji. Zwróć na siebie uwagę swojego przełożonego, zaimponuj kobiecie swojego życia. Zapach ma ogromny wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani przez społeczeństwo, a perfumy Paco Rabanne zostały zaprojektowane tak, by przyciągać uwagę i budzić uznanie. Obok takich kompozycji zapachowych po prostu nie sposób przejść obojętnie. Wybierz perfumy Paco Rabanne, a na pewno zostaniesz dostrzeżony!

Masz wątpliwości? Pozwól nam sobie pomóc

Czujesz się przytłoczony zbyt dużą ilością możliwych wyborów? Nie jesteś pewien, która woda zapachowa okaże się idealna dla Ciebie? Nasz specjalnie przeszkolony zespół doradców klienta chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci w wybraniu flakoników idealnych właśnie dla Ciebie. Gdy już wybierzesz pożądane przez siebie produkty, zostaną one do Ciebie dostarczone szybką i bezpieczną przesyłką. Decydując się na zakup w neness.pl, wybierasz jakość obsługi spełniającą najwyższe, międzynarodowe standardy.