Perfumy Shiseido

Wybierając zapach idealny, warto wypróbować i odkryć aromaty z całego świata. Choć europejskie marki mają naprawdę wiele do zaoferowania, to na szczególną uwagę zasługują marki azjatyckie, które w ostatnich latach zyskały ogromną popularność wśród polskich klientów. Jedną z nich jest japońskie przedsiębiorstwo kosmetyczne Shiseido, które w swojej ofercie ma nie tylko perfumy, ale także gamę innych produktów – palety do makijażu, dezodoranty, balsamy ochronne czy artykuły do demakijażu.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Perfumy Shiseido, podobnie jak i pozostałe artykuły kosmetyczne pochodzące z oferty marki, są kwintesencją japońskiej i unikalnej koncepcji piękna. Ich sekret tkwi w starannym procesie produkcji, podczas którego wykorzystuje się wyłącznie wyselekcjonowane i najwyższej jakości nuty głowy, serca czy głębi. Dzięki temu gotowe perfumy Shiseido zachwycają nie tylko niepowtarzalnym zapachem, ale także trwałością, która gwarantuje roztaczającą się wokół nas przyjemną aurę przez wiele godzin.

Historia marki Shiseido

Historia Shiseido rozpoczęła się już w 1872 r. w Japonii, gdzie została założona przez Airnobu Fukuhara. Początkowo przedsiębiorstwo działało jako apteka. Nie bez powodu – twórca marki był z zawodu farmaceutą, a jego działalność miała wprowadzić do sprzedaży dobrej jakości leki. Już 5 lat od założenia do oferty Shiseido trafia pierwszy produkt. Jest to Eudermina, czyli Czerwona woda Shiseido, której zadaniem było chronienie skóry przed przesuszeniem. W następnych latach Fukuhara podróżował po świecie, szukają inspiracji.

Po powrocie do Japonii do oferty Shiseido trafiają kolejne produkty, w tym także artykuły importowane z Ameryki, które do tej pory były niedostępne w Azji. Rozwój przedsiębiorstwa sprawił, że w 1916 r. Fukuhara rozdzielił dwa obszary działalności na farmaceutyczny i kosmetyczny, jednocześnie otwierając pierwsze laboratorium. Pierwsze perfumy Shiseido o nazwie Hanatsubaki zadebiutowały na japońskim rynku w 1917 r. W kolejnych latach marka wprowadzała do oferty kolejne produkty kosmetyczne, rozpoczęła wydawanie własnego magazynu czy stała się właścicielem najstarszej galerii sztuki w Japonii.

Unikalne perfumy Shiseido dla kobiet i mężczyzn

Debiutanckie perfumy Shiseido, czyli Hanatsubaki, powstały na bazie glicynii, kwiatów, kamelii czy śliwy. Od momentu ich premiery misja marki pozostaje niezmienna – japońskie przedsiębiorstwo kosmetyczne zamyka w eleganckich flakonach zapachy pełne życia, energii i szczypty zmysłowości, w których połączono tradycję ze współczesnością. Naturalne składniki, wieloletnie doświadczenie i niezmiennie wysoka jakość sprawiły, że perfumy Shiseido od momentu premiery cieszą się popularnością wśród kobiet i mężczyzn na całym świecie.

Jednym z flagowych produktów japońskiej marki są damskie perfumy Shiseido Ever Bloom, które zachwycają delikatnością i kwiatowymi aromatami. W mieszance znalazły się: róża bułgarska, jaśmin, kwiat pomarańczy, gardenia, piżmo czy lotos, które wspólnie tworzą aromat subtelny, romantyczny i orzeźwiający. Perfumy są rewelacyjnym pomysłem dla kobiet, które uwielbiają na co dzień podkreślać swoje naturalne piękno.