Perfumy Valentino

Marka Valentino oferuje perfumy przeznaczone dla osób, które chcą poczuć się wyjątkowo. Takie perfumy wyróżniają się zmysłowym zapachem i unikalnym pod względem wyglądu opakowaniem, a gwarancję ich jakości zapewniają sławne nazwiska, które je stworzyły. Wody od marki Valentino to doskonałe uzupełnienie codziennej stylizacji.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Wody perfumowane Valentino dla każdego

Valentino to marka wód perfumowanych. Są to perfumy, które utrzymują się na skórze znacznie dłużej niż wody toaletowe. Wynika to z faktu, iż są one bardziej esencjonalne. W składzie wód Valentino znajdziemy bowiem aż 10-20% olejków zapachowych. Wśród wód perfumowanych znajdzie coś dla siebie każda osoba, niezależnie od płci i wieku. Ze względu na wysoką jakość wykonania i długo utrzymujący się zapach, doskonale sprawdzają się one szczególnie wśród kobiet i mężczyzn o dużej pewności siebie, którzy na co dzień zajmują się sprawami biznesowymi i negocjacjami lub też występują przed publicznością i kamerami. W ofercie marki Valentino dostępne są także nieco łagodniejsze zapachy, które stosuje się na co dzień. Można zatem dostosować zapach do każdej sytuacji.

Valentino - wody perfumowane będące efektem wieloletnich prac perfumiarzy

Proces tworzenia wód perfumowanych Valentino to efekt wielu lat pracy. Jest to marka obecna na rynku zapachów już od ponad 40 lat. W składzie wód zapachowych Valentino znajdziemy substancje zapachowe o różnym pochodzeniu. Specjaliści od zapachów z długoletnim doświadczeniem pracowali ciężko nad cechami charakterystycznymi, testując setki różnych składników. Ciężka praca dotyczy jednak także opakowania wód Valentino. Połączenie tych dwóch elementów sprawia, że to właśnie perfumy marki Valentino są tak często wybierane przez osoby, które chcą się poczuć wyjątkowo.

Zanim perfumy marki Valentino trafią na rynek, poddawane są rygorystycznym testom pozwalającym na określenie właściwej proporcji ich składników. W zależności od potrzeb ich nuta bazowa może stanowić 5-10% całej kompozycji, nuta głowy - 10-40% składu, a nuta serca - resztę objętości wody perfumowanej. Dopiero po opracowaniu optymalnego składu, perfumy Valentino trafiają do sprzedaży. Wtedy kompozycja ich zapachów jest już idealnie zbilansowana.

Unikalny zapach i stylowe opakowanie

Perfumy marki Valentino stanowią połączenie zapachu orientalnego i kwiatowego. Przykładem jest tutaj zapach słodkiej trufli z nutą cytrusowej bergamotki, kwiatem pomarańczy, truskawką, jaśminem i wanilią. Tak duża liczba naturalnych składników w jednym flakoniku sprawia, że zapachy Valentino są bardzo oryginalne. Perfumy Valentino cechują ponadto niekonwencjonalne opakowania, które uchodzą za małe dzieła sztuki. Takie wody zatem nie tylko pachną efektownie, ale również doskonale prezentują się na półce, wpływając pozytywnie na wystrój łazienki lub znajdującej się w pokoju gablotki. Doskonałym tego przykładem jest perfumowana woda damska w sprayu, znajdująca się w okrągłym flakonie z zewnętrznymi ornamentami kwiatowymi. Jego romantyczny i nowoczesny wygląd skrywa w sobie pewną tajemnicę. Warto mieć taką wodę w swoim zestawie kosmetyków.

Valentino - perfumy tworzone przez sławy

Swój unikalny zapach perfumy Valentino zawdzięczają dużej grupie twórców. Dobrano ich z należytą starannością tak, by stworzyć wodę wyróżniającą się na tle innych produktów tego typu. Wśród tych twórców warto wyróżnić znanych i cenionych na całym świecie perfumiarzy - Oliviera Crespa, Edouarda Flechiera, Harry’ego Fremonta, Alberto Morillasa, Iliasa Ermenidisa, czy też Francoise Carona. Dzięki nim wody perfumowane są w stanie trafić w nawet najbardziej wysublimowane gusta wszystkich kobiet i mężczyzn, niezależnie od tego, kim są i czym się zajmują. Sama marka perfum została stworzona przez słynnego projektanta mody Valentino Garavaniego i ma ona długą historię, ponieważ pierwsze perfumy tej włoskiej marki modowej powstały już w 1978 roku. Warto wiedzieć o tym, że Valentino Garavani to także twórca unikalnych kreacji ubrań, dla takich gwiazd jak m.in. księżna Diana, Jackie Kennedy lub Elizabeth Taylor, stąd też można liczyć na wysoką jakość perfum marki Valentino. Zapachy sygnowane przez Valentino Garavaniego to zatem produkty luksusowe i pełne klasy, zdecydowanie wyróżniające się na tle innych wód perfumowanych. Perfumom Valentino przyświeca znane powiedzenie Valentino Garavaniego: “Wiem, czego pragną kobiety. Chcą być piękne”, które świadczy o dbałości o szczegóły i chęci zadowolenia jak najszerszej grupy odbiorców wód perfumowanych. Świadomość zapachów to cecha, która sprawia, że Valentino Garavani odniósł sukces na rynku wód zapachowych.

Perfumeria Neness oferuje wody marki Valentino w atrakcyjnej cenie, niższej niż w wielu sklepach stacjonarnych i hurtowniach, a dzięki platformie internetowej można dokonać ich zamówienia sprawnie i z szybką dostawą. Co niezwykle istotne, przy zamówieniu przekraczającym 150 zł transport jest darmowy, dzięki czemu nie musimy się martwić o koszty dodatkowe.