Perfumy Paloma Picasso

Paloma Picasso to córka jednego z najznamienitszych artystów XX wieku Pablo Picasso. To znana projektantka pracująca między innymi dla światowej klasy jubilerów, a także twórczyni wyjątkowych linii zapachowych, sygnowanych jej nazwiskiem. W perfumerii neness.pl prezentujemy jedynie najlepsze kompozycje zapachowe, wśród nich także te od Palomy Picasso. Zapoznaj się z naszymi wyjątkowymi propozycjami, a na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego, zwłaszcza jeżeli szukasz perfum, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Perfumy marki Paloma Picasso budzą wiele kontrowersji. Z pewnością nie są to zapachy, które spodobają się każdej kobiecie. Jednak jeżeli uda Ci się dopasować, któryś z jej zapachów do swojej osobowości, to z pewnością zechcesz, aby pozostał z Tobą na dłużej. To unikalne połączenia o mocnym, szyprowym charakterze, które najlepiej sprawdzają się w przypadku silnych, dynamicznych kobiet. Dla nastolatek mogą okazać się zdecydowanie zbyt mocne.

Paloma Picasso - wyjątkowa propozycja dla silnych kobiet

Kolendra, dzięgiel i goździk to składniki, które znajdziesz w głównej nucie perfum Paloma Picasso. To zdecydowanie mocne akordy, które mogą zadziwić miłośniczki lekkich, kwiatowych kompozycji. Jaśmin, paczula i hiacynt pojawiające się nieco później to także zdecydowanie mocne wonie, doskonale ze sobą splecione, ale jednak wyraźnie wyczuwalne. Końcowy akcent, czyli cyweta, wetiwer, drzewo sandałowe i mech dębowy sprawiają, że perfumy zyskują nieco ziemny charakter. To zdecydowanie propozycja dla pań niebojących się wyrazistych kompozycji zapachowych.

Paloma Picasso to zapach nie tylko mocny, ale także bardzo ciepły, nieco nawet duszny. Można go sklasyfikować jako retro, przez co zyskuje niepowtarzalnego uroku. Używając tych perfum, bez wątpienia zwrócisz na siebie uwagę otoczenia. To jeden z tych zapachów, obok których po prostu nie da się przejść obojętnie. To zapach, który na pewno pokochają kobiety dojrzałe, będące świadome swego uroku, które bez wahania podkreślają swój wyjątkowy styl.

Paloma Picasso – propozycja dla odważnego mężczyzny

Wśród perfum stworzonych przez markę Paloma Picasso warto zwrócić uwagę na propozycję dla panów. Zwłaszcza na zapach Minotaur będący uzupełnieniem tych wyjątkowych, kobiecych kompozycji. Jest to zapach dość klasyczny, oparty o często pojawiające się w męskich kosmetykach nuty, czyli lawendę i owoce cytrusowe, zmieszane z drzewem sandałowym i skórą. Jednak, aby zapach nie był przesadnie klasyczny, dodano do niego szczyptę wanilii, geranium i jaśmin.u W ten sposób powstał zapach bardzo nieoczywisty, mocny, męski, o zdecydowanie orientalnym rodowodzie.

Minotaur to zapach przygody, który pięknie się rozwija, ukazując kolejne warstwy kompozycji i dość długo trzyma się na skórze. Pachnie słońcem, świeżością i spokojem. To zapach doskonały na lato, pasuje bowiem do lekkich ubrań i kojarzy się z wakacjami. To kompozycja, która zdecydowanie pasuje do prawdziwych mężczyzn lubiących otaczać się konkretną wonią.