Perfumy Jaguar

Brytyjska firma Jaguar istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1922 roku, tym samym jest jedną z najstarszych i zarazem bardzo utytułowanych. Motywem przewodnim tej marki jest połączenie luksusu z brytyjską arystokracją, którą to inżynierowie oraz projektanci doskonale zapisali w każdym elemencie karoserii wszystkich pojazdów tej szanowanej marki. Firma od 1988 roku zajmuje się także produkcją perfum przeznaczonych dla klientów, którzy poszukują tych samych cech również w zapachach.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Perfumy i auta firmy Jaguar charakteryzują się dokładnie tymi samymi cechami. Są luksusowe i bardzo eleganckie oraz dość zadziorne i nieco agresywne, a przy tym również godne zaufania i niezwykle stonowane. Dają właścicielom poczucie wyższości i pozwalają osiągnąć pełnię szczęścia z nawet najkrótszych, lecz bardzo pięknych chwil w życiu. DNA firmy Jaguar zostało tknięte również we flakonik, który podąża tą samą ścieżką, co auta tej brytyjskiej marki. Są eleganckie i znakomicie komponują się z luksusowym wnętrzem każdej łazienki, a dzięki użyciu bardzo męskich lub damskich kolorów, podkreślają także płeć właściciela.

Czym charakteryzują się perfumy Jaguar

Perfumy Jaguar są legendarne i mają stale poszerzające się grono fanatyków, którzy kupują je jeden po drugim. Zapach zawsze nadąża za nowoczesnym mężczyzną, który na co dzień wkłada garnitur i krawat, lecz zarazem czuje się w nim dobrze i bardzo komfortowo. To nie są zapachy przeznaczone dla mężczyzn, którzy noszą eleganckie ubrania z przymusu, a dla takich, którzy oceniają garnitur jako strój codzienny. Podobnie jest z kobietami. Ich pewność siebie oraz nowoczesne podejście do życia to idealne tło dla zapachów firmy Jaguar.

Dużą zaletą perfum Jaguar jest ich wysoka trwałość oraz znakomita projekcja zapachu na skórze, co doceniają mężczyźni i kobiety, którzy chcą dobrze pachnieć przez cały dzień. Co ciekawe, bezpośrednie nawiązanie nazwy tych perfum do aut spowodowało, że wybierają je także osoby szczerze zainteresowane motoryzacją, gdyż kontynuują cechy firmy Jaguar, a przy tym znakomicie wyglądają na każdej półce.

Rodzaje i warianty perfum Jaguar

Perfumy Jaguar powstają sukcesywnie od 1988 roku, lecz właściciele firmy stawiają na jakość, nie na ilość. Właśnie dlatego firma Jaguar wydała na świat łącznie około 30 sztuk perfum tej marki. Wszystko zaczęło się od pierwszego zapachu: Jaguar for Men, z głównymi nutami w postaci pomarańczy, lawendy, mandarynki oraz bazylii i skóry. Zapach był skrajnie męski, a odbiór bardzo pozytywny. Popularność perfum tej marki wzmocniło wydanie w 1993 roku perfum dla kobiet o nazwie Miss Jaguar.

Kolejne wydania dla obu płci spotykały się zawsze z przyjaznym odbiorem ze strony klientów i krytyków, którzy docenili między innymi ich dużą trwałość i bezpośrednie nawiązanie do motoryzacyjnej strony marki. Do ich komponowana firma Jaguar wykorzystała wiedzę i zaangażowanie takich sław ze świata perfum jako Dominique Preyssas, Philippe Romano czy Vincent Schaller.