Perfumy Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo to marka, której nazwa pochodzi od imienia i nazwiska swojego założyciela, pochodzącego z ubogiej, wielodzietnej rodziny mieszkającej w niewielkim miasteczku Benite. Salvatore był szewcem obdarzonym ogromnym talentem estetycznym. Pierwsze, własnoręcznie wykonane buty były przeznaczone dla jego siostry, która nie miała w czym iść do Pierwszej Komunii Świętej. W 1914 roku niespełna 16-letni Salvatore wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby zatrudnić się w jednej z bostońskich fabryk obuwia. Nieco później udało mu się otworzyć własny, niewielki biznes szewski, dzięki któremu zyskał popularność. Jego wyroby były solidne, trwałe i pożądane przez wszystkich. Kiedy Salvatore zmarł w 1960 roku, biznes przejęła jego małżonka Wanda wraz z dziećmi, co zagwarantowało stale, prężnie rozwijający się biznes. Obecnie marka Salvatore Ferragamo jest nie tylko znana na całym świecie, ale też należy do ścisłej czołówki wielkich domów mody w Europie. Projektuje oprócz znamienitych butów także odzież i doskonale skomponowane perfumy oraz wody toaletowe, które już dziś możesz znaleźć w naszej drogerii internetowej Neness.pl!

Wszystkie produkty w tej kategorii

Perfumy Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo tworzy perfumy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Wśród kobiecych zapachów każda z pań, niezależnie od wieku, statusu i miejsca pracy znajdzie coś specjalnie dla siebie. Młode dziewczęta szukające w życiu romantycznych uniesień, dorosłe kobiety, które są żonami, matkami, gospodyniami domowymi i pracownicami, a także dojrzałe panie, które lata młodości mają już za sobą, a teraz mogą odpoczywać i robić to, na co mają tylko ochotę - wody toaletowe i perfumy tej marki zostały stworzone dla wszystkich kobiet! Wśród hitów tej marki znaleźć można takie kompozycje jak Amo Ferragamo o orientalnych nutach zapachowych z dodatkiem soczystych owoców, Signorina Eleganza stworzone z myślą o kobietach z mocnym charakterem i temperamentem, które doskonale wiedzą, czego chcą, Signorina Ribelle - fantastycznie intensywny zapach na eleganckie wyjście i nie tylko, a także kolekcją Incanto, skupiającą tylko naturalne zapachy kwiatów i ziół, delikatne i niewymuszone. Co więcej, każdy produkt dostępny jest w niepowtarzalnym flakonie, którego detale wykonane są z mistrzowską dokładnością.

Zapachy męskie Salvatore Ferragamo

Wśród męskich zapachów Salvatore Ferragamo znajdują się trzy ciekawe serie: Uomo, Acqua i F by Ferragamo. Uomo kryje w sobie tajemnicze zapachy lasu i drzew, dając poczucie współgrania z otaczającą nas naturą, z którą możemy żyć w zgodzie. Seria Acqua to zbiór świeżych, ożywiających zapachów, które dodadzą energii na cały nadchodzący dzień. Z kolei F by Ferragamo jest kolekcją eleganckich zapachów, idealnych na ważne wyjścia, spotkania czy romantyczną kolację z ukochaną kobietą. Każdy zapach zamknięty jest w prostym flakonie, bez zbędnych dodatków, jak przystało na prawdziwego mężczyznę. Przekonaj się sam, zajrzyj na Neness.pl i znajdź swoją ulubioną wodę toaletową od Salvatore Ferragamo!