Perfumy Elizabeth Arden

Perfumy Avenue Elizabeth Arden to zapachy inspirowane najwspanialszymi ulicami Nowego Yorku. Oczarowują, są bardzo eleganckie i luksusowe. Każda prawdziwa, zmysłowa i elegancka kobieta powinna je mieć. Elizabeth Arden stworzyła markę, która pachnie atmosferą wielkiego miasta - pełnego niespodzianek, sukcesów i władzy.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Elizabeth Arden to jedna z najstarszych marek kosmetycznych. 1910 rok to rok, w którym marka powstała, a jej założycielką była Florence Graham. Przyjęty pseudonim stał się znakiem firmowym marki. Elizabeth Arden to nie tylko wspaniałe perfumy, ale także znakomite produkty do pielęgnacji i makijażu. Motto, jakie od ponad wieku przyświeca marce, to cytat: “każda kobieta ma prawo być piękna”. Dlatego też sięgając po jakikolwiek produkt tej marki, każda kobieta może być pewna, że wydobędzie z siebie to, co najpiękniejsze, najwspanialsze i najbardziej kobiece.

Swoją historię Elizabeth Arden napisała innowacyjnymi rozwiązaniami. Pomagała kobietom w doborze makijażu, pasującym do kształtu twarzy oraz typu urody, wykonywała usługi fryzjerskie oraz robiła manicure. Dzięki niej powstał krem o zapachu róży, który swą konsystencją bardzo odbiegał od ówczesnych, tłustych mazideł. Stawiał również na specyfiki służące do oczyszczania twarzy, jej nawilżania w postaci kremów i balsamów. Każdy produkt, który wychodził z jej domu perfumeryjnego, był pięknie zapakowany, a swój ulubiony kolor podkreślała różową wstążeczką, której akcent można było znaleźć przy produkcie.

Harmonijne nuty zapachowe

Zapachy kobiece marki Elizabeth Arden mają jedną charakterystyczną cechę. Nuty, jakich użyto do ich stworzenia, są bardzo harmonijne. Dzięki temu po te perfumy sięgają kobiety w różnym wieku, chcące podkreślić swoją osobowość, wewnętrzne, jak i zewnętrzne piękno, kobiecą siłę oraz zmysłowość. Dyskrecja, z jaką perfumy Elizabeth Arden potrafią to robić, jest nie do zastąpienia. Z zestawem perfum tej marki każda kobieta będzie się czuła pewnie w każdej sytuacji. Zapach to nie tylko piękna woń, jakże ulotna. Zapach ma zapadać w pamięć, inspirować, dyskretnie zwracać uwagę i przyciągać spojrzenia. Marka Elizabeth Arden spełnia to zadanie idealnie. Bez względu na to, jaka nuta zapachowa Cię zachwyci, możesz mieć pewność, że w bardzo subtelny sposób pokaże całą Ciebie, Twoje prawdziwe “ja”.

Jeżeli więc szukasz zapachu dla siebie, poszukaj go wśród marki Elizabeth Arden. Szeroka gama niezapomnianych aromatów pozwoli Ci na swobodny wybór tego, w którym zakochasz się od pierwszego powąchania. Cała kolekcja to znakomita kompozycja przeróżnych połączeń lipy, bergamotki, pomarańczy, róży, cytryny czy też cyklamenu. Znajdziesz tutaj również drzewo sandałowe, mech dębowy czy korzeń irysa. Mieszanka odpowiednich nut stworzyła zapachy nie do zapomnienia. A przecież żadna z nas nie chce, aby o nas zapomniano.

Dzięki zapachom Elizabeth Arden uwolnisz swoją prawdziwą naturę, swoją kobiecość, zmysłowość i władzę. Jesteś przecież wspaniała i piękna, a z tymi perfumami doskonale to podkreślisz. Zmysłowa woń perfum delikatnie uwolni Twoje najlepsze cechy. W każdej sytuacji będziesz mogła czuć się pewnie, ale przede wszystkim wyjątkowo. To dlatego marka Elizabeth Arden jest tak znana i lubiana przez kobiety, również te sławne, jak Marilyn Monroe.

Pobudź swoje zmysły z zapachem od Elizabeth Arden

Elizabeth Arden to marka, która pobudzi zmysły, rozpali wyobraźnię oraz doda pewności siebie. Każde spotkanie biznesowe, każda wytworna kolacja czy też spacer po parku będzie z tymi perfumami niesamowitym przeżyciem, o zakończeniu, jakie tylko Ty sobie sobie życzysz. Z zapachami tej marki dokonasz rzeczy niemożliwych.

Jeżeli pokochasz jedne z perfum Elizabeth Arden, z pewnością skusisz się na pozostałe jej kosmetyki, które nie tylko równie pięknie pachną, ale także znakomicie spełniają swoje zadania. Rzadko się zdarza, aby można było dopasować zapach perfum do zapachu kremu do ciała. W tym przypadku jest to możliwe, a Twój zapach będzie jeszcze dłuższy i jeszcze bardziej zmysłowy. Elizabeth Arden stworzyła markę, dzięki której świat kobiet stał się zupełnie innym światem - pełnym przygód, wolności, mającym nieco frywolności oraz niezastąpionej kobiecości. Perfumy te pomogą Ci się pozbyć wszelkich nieśmiałości i zahamowań, oczywiście w granicach szeroko pojętej moralności.

Elizabeth Arden to również niezwykła inspiracja do podejmowania nowych wyzwań. Dzięki perfumom możesz zmieniać swój styl, wyzwalać swoją osobowość, eksperymentować swoim sposobem bycia. Dzięki tej kolekcji masz możliwość dopasowania zapachu do nastroju czy też konkretnej sytuacji. Te perfumy będą kwintesencją Twojego wnętrza, stylu i elegancji. Elizabeth Arden to klasyka wśród perfum damskich, która wprowadzi Cię w otoczenie w doskonały i zniewalający sposób, pozwoli swobodnie podejmować wyzwania i sprawi, że zawsze będziesz się czuła pewnie oraz wyjątkowo.