Darmowa Dostawa po przedpłacie przy zakupie perfum marki Neness za minimum 120 zł. UWAGA: darmowa dostawa dotyczy wysyłki do punktu odbioru: Paczkomaty InPost, DHL POP oraz ORLEN Paczka.

Koszty dostawy

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Forma Dostawy  Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
InPost Paczkomaty® 14 zł brak wysyłki za pobraniem
ORLEN Paczka 9,90 zł brak wysyłki za pobraniem
DHL POP (odbiór w punkcie) 14 zł brak wysyłki za pobraniem
Kurier InPost 15 zł 20 zł
Kurier DHL 19 zł 24 zł

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia to max 5 dni roboczych. To oznacza, że od dnia złożenia i opłacenia zamówienia mamy max 5 dni roboczych aby skompletować produkty i nadać paczkę u wybranego przez Ciebie przewoźnika.

Średni czas realizacji zamówienia

90% zamówień realizujemy w mniej niż 24 godziny. Większość zamówień złożonych do godziny 13:00 wysyłanych jest tego samego dnia.

Czas realizacji zamówienia w zależności od typu produktu

  • Perfumy marki Neness: max. 24h (w dni robocze) - większość zamówień złożonych do 13:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Perfumy innych marek: 1-3 dni robocze - perfumy marek innych niż Neness wymagają skompletowania z naszego zewnętrznego magazynu, dlatego czas realizacji zamówień na te produktu wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W większości przypadków jednak udaje nam się zrealizować zamówienia w 24h (dla zamówień złożonych przed 14:00).
  • Kosmetyki i akcesoria erotyczne: 1-3 dni robocze - w tym przypadku (podobnie jak poprzednio) wymagana jest kompletacja zamówienia, gdyż produkty znajdują się na innym naszym magazynie. Czas realizacji wynosi do 3 dni roboczych. W większości przypadków udaje nam się zrealizować zamówienie w mniej niż 24 godziny (dla zamówień złożonych przed 14:00).

Czas dostawy

Czas dostawy to coś innego niż czas realizacji zamówienia. Jest liczony od czasu nadania paczki przez nas, czyli po zrealizowaniu zamówienia.

W zależności od przewoźnika może się różnić. W naszym sklepie oferujemy przesyłki kurierskie z deklarowanym czasem doręczenia do 24 godzin.

W przypadku dostawy do Paczkomatu czas dostawy liczymy od momentu nadania przesyłki do dostarczenia jej do Paczkomatu odbiorczego. W tym przypadku deklarowany czas dostarczenia to 24 godziny.

Po tym czasie paczka czeka na odebranie przez max. 48 godzin.

Przesyłki nadane do punktu odbioru DHL POP dostarczane są do niego w deklarowanym czasie 24h. Klient ma 7 dni na odebranie paczki z wybranego punktu.

Paczki wysyłane przewoźnikiem ORLEN Paczka, mają deklarowany czas doręczenia od 24 do 72h. My realizujemy je w zadeklarowanym przez nas czasie (przeważnie tego samego lub następnego dnia). Od momentu przekazania przesyłki kurierowi ORLEN Paczki. Przewoźnik deklaruje, że:

a) 70% paczek dostarczanych jest do punktu odbioru w 24 godziny
b) pozostałe przesyłki realizowane są w 2 do 3 dni roboczych

Link do śledzenia przesyłki

Po utworzeniu przesyłki w systemie przewoźnika (wydrukowaniu etykiety) wysyłamy wiadomość e-mail z linkiem do śledzenia paczki.

Jeśli doręczenie Twojej przesyłki się wydłuża, najpierw sprawdź pocztę i kliknij w "śledzenie przesyłki". Zobacz co dzieje się z Twoją paczką. Jeżeli nadal będziesz mieć wątpliwości, napisz do nas.

Ważne:

Pamiętaj, że podawane czasy to zawsze dni robocze.

Co to dla Ciebie znaczy?

Zamawiając paczkę na perfumy Neness w piątek o godzinie 16:30 (i opłacając ją od razu) spodziewasz się, że zrealizujemy ją w 24h. Tak, jednak w dni robocze, tj. w poniedziałek a nie w sobotę.

Inny przykład: zamawiając kosmetyki, realizacja zamówienia może trwać do 3 dni roboczych zatem jeśli złożysz zamówienie w piątek o godzinie 15:00 to Twoja przesyłka będzie skompletowana maksymalnie w 3 dni robocze. Najpóźniej wyślemy ją do Cienie w środę. Przeważnie jednak w takich przypadkach wysyłamy paczkę już we wtorek.

Kolejny przykład: zamówienie składasz o godzinie 12:00 w piątek, kupujesz kosmetyki - zamówienie jest opłacone. Przesyłkę kompletujemy i wysyłamy do Ciebie już w poniedziałek, czyli w jeden dzień roboczy.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com