Darmowa Dostawa po przedpłacie przy zakupie perfum marki Neness za minimum 150 zł. UWAGA: darmowa dostawa dotyczy wysyłki do punktu odbioru: InPost Paczkomaty® 24/7.

Koszty dostawy

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Forma Dostawy  Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
InPost Paczkomaty® 14.00 zł brak wysyłki za pobraniem
Kurier InPost 16.00 zł 21.00 zł

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia to max 5 dni roboczych. To oznacza, że od dnia złożenia i opłacenia zamówienia mamy max 5 dni roboczych aby skompletować produkty i nadać paczkę u wybranego przez Ciebie przewoźnika.

Średni czas realizacji zamówienia

95% zamówień realizujemy w mniej niż 24 godziny. Co oznacza, że większość zamówień złożonych do godziny 20:00 wysyłanych jest tego samego dnia.

Czas realizacji zamówienia w zależności od typu produktu

  • Perfumy marki Neness: max. 24h (w dni robocze) - większość zamówień złożonych do 20:00 wysyłamy tego samego dnia
  • Perfumy innych marek: 1-3 dni robocze - perfumy marek innych niż Neness wymagają skompletowania z naszego zewnętrznego magazynu, dlatego czas realizacji zamówień na te produktu wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W większości przypadków jednak udaje nam się zrealizować zamówienia w 24h (dla zamówień złożonych przed 13:00).
  • Kosmetyki i akcesoria erotyczne: 1-3 dni robocze - w tym przypadku (podobnie jak poprzednio) wymagana jest kompletacja zamówienia, gdyż produkty znajdują się na innym naszym magazynie. Czas realizacji wynosi do 3 dni roboczych. W większości przypadków udaje nam się zrealizować zamówienie w mniej niż 24 godziny (dla zamówień złożonych przed 13:00).

Czas dostawy

Czas dostawy to coś innego niż czas realizacji zamówienia. Jest liczony od czasu nadania paczki przez nas, czyli po zrealizowaniu zamówienia.

W zależności od przewoźnika może się różnić. W naszym sklepie oferujemy przesyłki kurierskie z deklarowanym czasem doręczenia do 24 godzin.

W przypadku dostawy do Paczkomatu czas dostawy liczymy od momentu nadania przesyłki do dostarczenia jej do Paczkomatu odbiorczego. W tym przypadku deklarowany czas dostarczenia to 24 godziny.

Po tym czasie paczka czeka na odebranie przez max. 48 godzin.

Link do śledzenia przesyłki

Po utworzeniu przesyłki w systemie przewoźnika (wydrukowaniu etykiety) wysyłamy wiadomość e-mail z linkiem do śledzenia paczki.

Jeśli doręczenie Twojej przesyłki się wydłuża, najpierw sprawdź pocztę i kliknij w "śledzenie przesyłki". Zobacz co dzieje się z Twoją paczką. Jeżeli nadal będziesz mieć wątpliwości, napisz do nas.

Ważne:

Pamiętaj, że podawane czasy to zawsze dni robocze.

Co to dla Ciebie znaczy?

Jeśli złożysz zamówienie w czwartek o godzinie 18:00 (poprawnie opłacone) paczkę wyślemy do Ciebie tego samego dnia. Doręczenie nastąpi najprawdopodobniej w piątek (w kolejnym dniu).

Zamawiając paczkę na perfumy Neness w piątek o godzinie 20:30 (i opłacając ją od razu) spodziewasz się, że zrealizujemy ją w 24h. Tak, jednak w dni robocze, tj. w poniedziałek, a nie w sobotę.

Inny przykład: zamawiając kosmetyki, realizacja zamówienia może trwać do 3 dni roboczych zatem jeśli złożysz zamówienie w piątek o godzinie 15:00 to Twoja przesyłka będzie skompletowana maksymalnie w 3 dni robocze. Najpóźniej wyślemy ją do Ciebie w środę. Przeważnie jednak w takich przypadkach wysyłamy paczkę już we wtorek.

Kolejny przykład: zamówienie składasz o godzinie 12:00 w piątek, kupujesz kosmetyki - zamówienie jest opłacone. Przesyłkę kompletujemy i wysyłamy do Ciebie już w poniedziałek, czyli w jeden dzień roboczy.

Ostatnie opinie o Neness.pl

neness.pl Reviews with ekomi-pl.com