Perfumy Davidoff

Nie tylko perfumy Davidoff, ale także cygara czy też galanteria skórzana to synonim luksusu. Początek tej marki przypadł na rok 1946, w którym na rynku pojawiła się założona przez emigranta pochodzącego z Kijowa firma tytoniowa. Początek jednak nie był tak prosty, jak można by przypuszczać. Rodzina Zina Davidoffa wyemigrowała z Kijowa ze względu na panujące tam antysemickie poglądy i trafiła do Genewy, gdzie Zino dzięki swojemu ojcu poznał wszystkie tajniki powstawania tytoniu.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Taki zasób wiedzy i chęć działania sprawiły, że w połowie XX wieku na rynku pojawiły się cygara sygnowane nazwiskiem Davidoff. Maleńka firma przemieniła się w ogromne przedsiębiorstwo, którego produkty wkrótce były znane nie tylko w Genewie, ale na całym świecie. Następnie dołączyły do nich także zegarki, wieczne pióra czy okulary, których charakterystyczne cechy niektórzy są w stanie rozpoznać natychmiast. Do tego doszły ekskluzywne perfumy Davidoff - oczywiście, podobnie jak pozostałe produkty, najwyższej jakości.

Nietuzinkowe zapachy perfum Davidoff - idealne pod każdym względem

Niczego innego nie można było spodziewać się po kimś takim jak Zino Davidoff. Produkty jego marki muszą być idealne pod każdym względem. Kochający wyzwania producent niczego nie robił na pół gwizdka. Tak też każdy składnik perfum Davidoff musiał był starannie wyselekcjonowany, a same zapachy tak skomponowane, aby swoją wyjątkowością i oryginalnością dorównywały, a nawet przebijały zapachy najlepszych perfumiarzy.

Pierwsze perfumy trafiły do drogerii w 1984 roku i nie okazały się jedynymi w tej kolekcji. Wciąż jeszcze pojawiają się nowe, nieodkryte dotąd przez miłośników marki Davidoff bukiety zapachowe, a ostatni trafił na rynek całkiem niedawno. Znajdują się wśród nich perfumy Davidoff dedykowane panom, jak też aromaty stworzone z myślą o damskiej klienteli. Każdy z nich to prawdziwa uczta dla zmysłu powonienia. Każdy może stać się tym, który będzie w stu procentach odpowiadał Twojej osobowości, oczekiwaniom i potrzebom.

Coś w sam raz dla wymagających kobiet i mężczyzn!

Do najpopularniejszych perfum Davidoff zaliczają się między innymi Davidoff Cool Water, Horizon, Champion, Davidoff Adventure, Echo Davidoff czy też Davidoff Cool Water Woman. Każdy stanowi połączenie zapachowe jedyne w swoim rodzaju. Każdy jest w stanie stać się dodatkiem, który doda stylizacji zupełnie nowego charakteru, a Tobie zapewni maksymalną świeżość i poczucie pewności przez cały dzień. To perfumy dla kobiet i mężczyzn, którzy nie zadowalają się pierwszym z brzegu zapachem, ale poszukują czegoś nieszablonowego.

Wśród wód toaletowych dla kobiet na uwagę zasługuje między innymi Davidoff Cool Water Woman, która z całą siłą zapewnia intensywne orzeźwienie, dlatego świetnie sprawdzi się podczas cieplejszych dni. Obok nut kwiatowych dają o sobie znać również nuty owocowe. Mimo że ten zapach był dostępny od 1996 roku, wciąż ma swoje wierne miłośniczki i wciąż jest odkrywany przez wiele kobiet na całym świecie. To sposób na otulenie się magiczną wonią, która pozwoli Ci poczuć się atrakcyjnie i jeszcze bardziej kobieco.

Perfumy Davidoff dla pań na cieplejsze dni i nie tylko

Natomiast ukryte w różowym flakonie perfumy Davidoff Cool Water Woman Sea Rose natychmiast kojarzą się z kobietą w morskiej scenerii. Wskazuje na to już sama buteleczka stanowiąca imitację kropli wody. Czystość kropli symbolizuje kobiecą czystość i naturalność. Orzeźwienie, jakie gwarantuje Cool Woman Sea Rose, sprawia, że również ten zapach poleca się przede wszystkim na dzień oraz na cieplejsze pory roku. To coś w sam raz dla kobiety o duszy romantyczki, która ceni elegancję i kwieciste akordy.

A tych tu z pewnością nie brakuje, ponieważ wyczuwa się je już w nucie głowy, kiedy daje o sobie znać fiołek, a obok niego pojawia się gruszka. Ten duet w nucie serca przeistacza się w połączenie niezapomnianego zapachu chińskiej piwonii i uwodzącej frezji, a w nucie bazy można wyczuć połączenie piżma i drzewa cedrowego. Chociaż zapachu Davidoff Cool Water Woman Sea Rose nie można uznać za najświeższy pod względem wprowadzenia na rynek, to wciąż zachwyca się nim mnóstwo klientek.

Męskie zapachy Davidoff - zawsze na czasie

W naszej ofercie dostępne są także liczne perfumy Davidoff stworzone z myślą o mężczyznach. W tej linii warto wspomnieć chociażby o wodzie toaletowej Davidoff Cool Water, które idealnie pasują do mężczyzny zdecydowanego i odważnie kroczącego przez życie, nawet jeśli nie wszystko układa się po jego myśli. Panom otoczonym wonią bukietu Cool Water towarzyszy niezależność i optymizm, którego jeszcze więcej mogą dodać im cytrusowo-aromatyczne nuty. Ten zapach może dawać Ci poczucie świeżości każdego dnia.

Jeśli jednak jesteś pasjonatem podróży w nieznane i niestraszne Ci nawet wyruszenie w najbardziej odległe zakątki, weź pod uwagę perfumy Davidoff Adventure. To woda toaletowa stworzona dla panów nierozłącznie związanych z przyrodą. Jej przyprawowo-drzewny zapach świetnie sprawdzi się na co dzień i od święta. Wyczuwalne w nucie bazy wonie białego piżma, wetiwerii cedru mogą dodać Ci jeszcze więcej energii do odkrywania tego, co nieznane. Poznaj również inne zapachy marki Davidoff!