Perfumy Coach

Historia marki Coach rozpoczyna się w 1941 roku. Najpopularniejszymi produktami amerykańskiego producenta są ponadczasowe ubrania. Na początku firma zajmowała się produkcją skórzanych torebek i luksusowych akcesoriów, które pokochało wiele kobiet. Jak poznać, że masz do czynienia z marką Coach? To bardzo proste! Producent ma swój znak rozpoznawczy w postaci skórzanej zawieszki obecnej na każdym produkcie. Ten sam znak zauważysz na ich nowatorskich perfumach. Co wyróżnia perfumy Coach? Są efektem wieloletniej pasji i zamiłowania do tradycji perfumiarskiej. Amerykańskie zapachy są dostępne w wariantach - 40 ml, 60 ml, 100 ml i 200 ml. Odkryj na naszej stronie internetowej odświeżającą, miejską bryzę i zdecyduj się na zakup zapachu łączącego klasę, tradycję oraz pasję.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Jak pachnie Nowy Jork?

Spełnij swoje marzenie o amerykańskim śnie i podaruj sobie w prezencie oryginalną, kwiatową kompozycję, którą znajdziesz w perfumach Coach. Inspiracji jej powstania należy szukać na ulicach tłocznego, nadmorskiego Nowego Jorku, ponieważ to tam stworzono unikalną recepturę niecodziennego, kwiatowego zapachu, który uwielbiają nie tylko mieszkanki Stanów Zjednoczonych. Poczuj się oryginalna i spraw sobie prezent w postaci perfum łączących delikatność i luksus. Ważną cechą kompozycji jest to, że została ona wykonana z wyselekcjonowanych roślin dojrzewających w specjalnych warunkach. Kolejnym atutem aromatu jest jego ponadczasowość - zapach jest uwielbiany przez wiele pokoleń kobiet. Przekonaj się sama i zdecyduj się na zakup tego oryginalnego zapachu na stronie naszej perfumerii internetowej - gwarantujemy, że dzięki temu aromatowi poznasz zapach nowojorskiej aglomeracji.

Perfumy dla każdego

Marka Coach dba o potrzeby wszystkich klientów - świadczy o tym ogromna lista zapachów dla kobiet i mężczyzn. W niebywałym zapachu Coach Man zauważalne są inspiracje zaczerpnięte prosto z dziewiętnastowiecznych ulic Nowego Jorku. Warto zwrócić uwagę na starannie wygrawerowany flakon - znajduje się na nim bryczka. Buteleczka zmieści się do każdej męskiej kosmetyczki. Perfumy amerykańskiego producenta będą doskonałym prezentem na zbliżające się wielkimi krokami święta, urodziny, imieniny lub rocznicę. Miejski, a zarazem delikatny zapach przepełniony rozkoszną, owocową słodyczą polubi każdy wielbiciel nietypowych kompozycji. Męskie aromaty bardzo intensywnie pobudzają wszystkie zmysły. To zasługa nut bergamotki, dojrzałej lawendy, ambry i soczystego grejpfruta. Dołącz do grona zadowolonych klientów i już dzisiaj zamów oryginalne, nowojorskie perfumy. Odkryj, jak pięknie potrafią pachnieć ulice najchętniej odwiedzanego miasta na świecie - pomożemy Ci w podjęciu decyzji.