Perfumy Lolita Lempicka

Lolita Lempicka to pseudonim artystyczny Josiane Maryse Pividal, urodzonej we Francji, znanej na całym świecie projektantki mody, kreatorki perfum i stylistki. Ten ciekawy przydomek ma swoje korzenie w Polsce, a to za sprawą cenionej malarki Tamary Łempickiej, której nazwisko we Francji pisane jest jako Lempicka. Dzięki talentowi Josiane Maryse Pividal masz dziś okazję przekonać się na własnej skórze, jak fantastyczne są perfumy domu mody Lolita Lempicka. Warto zaznaczyć, że Pividal tworzy perfumy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a ponadto jej produkty są całkowicie wegańskie i nietestowane na zwierzętach, co w dzisiejszych czasach jest bardzo pożądane. Damskie wody toaletowe i perfumowane tej marki są tworzone z myślą o niezależnych kobietach, które idą przez życie z wysoko podniesioną głową i jednoczesną ogromną wrażliwością w sercu i pogodą ducha. Te i inne kosmetyki francuskiej kreatorki perfum znajdziesz u nas, w sklepie Neness.pl! Zrób sobie prezent na nadchodzące święta i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycona!

Wszystkie produkty w tej kategorii

Niepowtarzalne zapachy by Lolita Lempicka

Lolita Lempicka zadebiutowała ze swoją innowacyjną linią perfum już ponad 20 lat temu, a dokładnie w 1997 roku. Jako pierwszy na rynku pojawił się zapach Lolita Lempicka, który okazał się kartą przetargową do wielkiego perfumeryjnego świata! Woda perfumowana Lolita Lempicka okazał się tak wielkim sukcesem, że 20 lat później, w 2017 roku wydano jego reedycję o nieco zmienionej nazwie Lolita Lempicka Mon Premier. Warto zaznaczyć, że wydane w 1997 roku perfumy były pierwszymi na świecie, całkowicie naturalnymi perfumami, które zdobyły rzesze sympatyków. Dostępne dziś perfumy Lolita Lempicka Mon Premier urzekną cię swoim tajemniczym zapachem, który namawia do zerwania zakazanego owocu. Nuty kwiatowo-owocowe, obecność bluszczu, amarylki i irysów tworzą niepowtarzalną kompozycję zapachową, idealną dla niezależnych kobiet. Woda Lolita Lempicka Mon Premier dostępna jest w pięknym, ciemnofioletowym flakonie imitującym nieoszlifowany diament, jakim z pewnością jest ten zapach. Innym, równie intrygującym zapachem jest produkt Lolita Land, doskonały na eleganckie wieczory czy spotkania biznesowe. Nie nachalne połączenie kwiatowych i owocowych nut tworzy niezastąpioną kompozycję stworzoną z myślą o kobiecie romantycznej, ale twardo stąpającej po ziemi.

Perfumy Lolita Lempicka stworzone z myślą o wszystkich kobietach

Wody toaletowe i perfumowane już dziś możesz znaleźć w najbardziej popularnej perfumerii internetowej Neness! Bogata oferta gwarantuje, że każda kobieta, niezależnie od wieku, znajdzie tu coś dla siebie, szczególnie jeśli chodzi o produkty cenionej Josiane Maryse Pividal, mistrzyni w swojej dziedzinie. Jeśli szukasz delikatnego zapachu dla prawdziwej romantyczki, chodzącej z głową w chmurach, wypróbuj zapach Mon Eau. Dla pań lubiących luksus i poczucie elegancji, a także mocne nuty zapachowe, proponujemy ciekawe perfumy Lolitaland, dostępne w pięknym flakonie z nakrętką w formie uskrzydlonej sarny. Luksusowy i bogaty zapach rajskiego ogrodu to tylko początek doskonałych nut, które kryją te perfumy. Sprawdź sama, co jeszcze możesz w nich znaleźć.