Perfumy Sisley

Pragniesz zaopatrzyć się w unikalny zapach o niezwykłej świeżości? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie mogą być perfumy Sisley. Wyróżniają się niepowtarzalnymi kompozycjami, które łączą związek pomiędzy człowiekiem i naturą. Są trwałe, ponadczasowe i eleganckie, dzięki czemu z pewnością przypadną do gustu miłośnikom współczesnych aromatów. Stworzono je w oparciu o starannie wyselekcjonowane składniki naturalnego pochodzenia stanowiące wyznacznik marki. Każda z mieszanek pokazuje zupełnie inne oblicze.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Perfumy Sisley to połączenie spokoju i harmonii z niezwykłą żywiołowością i dynamizmem. Mimo że każdy z nich jest zupełnie inny, to istnieje coś wyjątkowego, co sprawia, że wszystkie są poniekąd do siebie podobne. Ich prostota i elegancja sprawiła, że przypadła do gustu milionom osób na całym świecie. Do 2017 roku stworzono perfumy Sisley w 27 zróżnicowanych odmianach. Produkty tej marki są obecnie sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie. Większość z nich powstała we Francji.

Sisley - francuska marka inspirująca się bogactwem przyrody

Marka Sisley Paris została stworzona w 1976 roku w pełnej uroku okolicy Blois przez hrabię Huberta d’Ornano, który był odkrywcą wielu gatunków roślin na całym świecie. To francuska firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnych, najwyższej jakości produktów kosmetycznych - preparatów pielęgnacyjnych, do makijażu i perfum. Bazuje na fitoterapii i aromaterapii, wykorzystując starannie wyselekcjonowane olejki eteryczne i naturalne ekstrakty roślinne, gwarantujące niemal natychmiastowe efekty na skórze. Od kilku pokoleń kieruje się tradycją rodziny d’Ornano.

Aktualnie Sisley to jeden z największych międzynarodowych producentów luksusowych perfum i kosmetyków. Swój sukces zawdzięcza wytężonym staraniom założyciela marki oraz jego żony Isabelle d’Ornano. Przez lata zgłębiali oni wiedzę kosmetyczną, uwzględniając osiągnięcia aromaterapeutyczne i fitoterapeutyczne. Produkując swoje wyroby, przykładali dużą wagę do każdego najdrobniejszego szczegółu. W ten sposób powstały wyjątkowe kompozycje wyróżniające się perfekcyjną kreacją i łączeniem poszczególnych nut zapachowych. Na szczególną uwagę zasługuje linia Eaux de Sisley składająca się z trzech spontanicznych zapachów.

Olśniewające kompozycje pełne pasji i inspiracji

Każda kompozycja perfum Sisley jest niczym swoista opowieść. W ciągu chwili przenoszą one do świata wyobraźni, wywołując czułe skojarzenia. Pozwolą one ruszyć w zmysłową podróż - tę najbardziej osobistą i intymną, którą trudno wyrazić słowami. Perfumy Sisley inspirowane są słonecznym porankiem w tajemniczym ogrodzie pełnym pachnących kwiatów i drzewnych aromatów. Dodają powabu, wyjątkowego uroku i seksapilu w każdej sytuacji. Są subtelne, a przy tym niezwykle wyraziste, co sprawia, że świetnie nadadzą się zarówno na co dzień, jak i na szczególne okazje.

Dla kobiet i mężczyzn pragnących poczuć smak prawdziwej wolności i dzikiej natury doskonałą propozycją mogą być perfumy Sisley. Pomagają dostrzec cudowną złożoność świata, która układa się w harmonijną całość. To uosobienie wszystkiego, co najlepsze w luksusie - najwyższej jakości, klasy i piękna tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie, splecionej długą historią. Oferowane kompozycje są unikatowe i dopracowane w każdym calu. Niektóre z nich tworzone są przez kilkanaście lat, dzięki czemu efekt jest oszałamiający!