Perfumy Etat Libre dOrange

Francuskie marki perfumeryjne dla wielu osób są synonimem doskonałej jakości i wyjątkowo oryginalnych zapachów. Tak jest także w przypadku marki Etat Libre d’Orange uznawanej za markę niezwykle oryginalną. Ta stosunkowo młoda marka stworzona przez Etienne de Swardt w 2006 zdążyła już zyskać sobie sporo zwolenników. Do tej pory, we współpracy z wybitnymi twórcami perfum, marka Etat Libre d’Orange wypuściła na rynek 34 zapachy. Najnowszy z nich powstał w 2019 roku.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Początkowo zapachy były komponowane specjalnie z myślą o gwiazdach kina takich jak Tilda Swinton czy Rossy de Palma, noszą więc ich nazwiska. Z czasem twórcy perfum zaczęli szukać innych inspiracji, tworząc coraz to śmielsze kompozycje zapachowe. Jeśli szukasz naprawdę oryginalnych perfum, które pozwolą Ci podkreślić swój wyjątkowy charakter, to zdecydowanie musisz zapoznać się z marką. W internetowej drogerii neness.pl znajdziesz te unikalne perfumy w rozsądnej cenie.

Poznaj oryginalny styl Etat Libre d’Orange

Marka Etat Libre d’Orange wyróżnia się na rynku perfumeryjnym niezwykle spójną koncepcją graficzną. Wszystkie perfumy pakowane są w proste butelki, bez jakichkolwiek dodatkowych ozdób. Twórcy marki wyjaśniają to, mówiąc, że ważniejsze jest to, co jest w środku, a nie opakowanie. Dodają też, że skoro są perfumiarzami, to szkoda im czasu na projektowanie butelek. Za kolejny wyróżnik można uznać to, że charakterystyczne logo, czyli rozeta składająca się z ułożonych na sobie kół w kolorze białym, czarnymi i niebieskim, umieszczane jest zawsze na krawędzi butelki.

Znawcy perfum zgadzają się z tym, że Etat Libre d’Orange to perfumy nietuzinkowe, takie, które trudno zaklasyfikować do konkretnej kategorii zapachów. Można odnieść więc wrażenie, że ich twórcy doskonale bawią się, tworząc zaskakujące połączenia zapachowe, oraz wymyślając nazwy kojarzące się ze sztuką, ale także z popkulturą. W kolekcji marki znajdują się zapachy na pozór znane, które jednak zaskakują świeżością i niepowtarzalną aurą, którą ze sobą niosą.

Etat Libre d’Orange, zapach dla miłośników przygody

Szukając perfum, które na długo zapadają w pamięć, warto poświęcić na to nieco czasu. W perfumerii neness.pl zwróć uwagę na wyjątkowo oryginalne Etat Libre d’Orange, które zachwycą Ciebie i Twoje otoczenie. Trudno jednoznacznie określić charakter perfum tej marki, znajdziemy tu bowiem zarówno propozycje dla kobiet, dla mężczyzn, jak i zapachy typu uniseks. Twórcy marki stworzyli zapachy, które nie tylko odświeżają, ale także przywodzą na myśl wspomnienia, skłaniają do marzeń.

Etat Libre d’Orange to zapachy intrygujące, łączące w sobie na przykład zapachy kwiatowe takie jak fiołki czy jaśmin z przyprawami takimi jak imbir czy czerwony pieprz oraz z dodatkami w postaci tytoniu, labdanum czy dyni. Oprócz częstych w perfumach róż, wetiwerii i lawendy znajdziemy tu także kwiaty tak oryginalne jak kocanka, korzeń irysa czy kolendra lub pachnotka. Etat Libre d’Orange to zdecydowanie perfumy warte tego, aby poznać ich wyjątkową uwodzicielską moc, która budzi zmysły i na długo zostaje w pamięci.