Perfumy Nasomatto

Pragniesz się wyróżniać i przykuwać zainteresowanie innych? Jeśli tak, to doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie są niszowe perfumy Nasomatto. Wyróżniają się nadzwyczajnymi kompozycjami zapachowymi o ekstrawaganckim, a jednocześnie wyrafinowanym charakterze. Zaskakują niebanalnymi, odważnymi i często prowokującymi połączeniami, które gwarantują wyjątkowe doznania zmysłowe. Jedną z flagowych propozycji jest kultowy zapach wyprodukowany w 2009 roku - Black Afgano. Podobno sekretem ich wyjątkowości jest tajemnicza żywica konopi indyjskich.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Zapachy tworzone przez markę Nasomatto charakteryzują się luksusem wyrażonym we wspólnych dla wszystkich kompozycji nutach określanych jako skórzane czy piżmowe. Zaskakują szerokim wachlarzem aromatów oraz wyjątkową długotrwałością. Wystarczy jedynie kropla, aby otulić ciało niezwykle wyrazistą mgiełką, która towarzyszyć będzie przez cały dzień. Dodatkowo w produkcji perfum Nasomatto dużą wagę przywiązano do oprawy flakonów. Każdy z nich wyposażono w wyjątkowy korek z nietypowych tworzyw, takich jak egzotyczne drzewa, porcelana czy gałęzie brzozy.

Nasomatto - prawdziwy majstersztyk w świecie perfum

Marka Nasomatto powstała w 2007 roku w Amsterdamie. To artystyczny projekt założony przez znanego w świecie perfumiarskim Włocha - Alessandro Gualtieri, który tworzył między innymi dla marek, takich jak Versace, Valentino czy Fendi. Nazwa 'nasomatto' w dosłownym tłumaczeniu oznacza 'szalony nos', co z pewnością nawiązuje do niezwykle oryginalnych kompozycji. Podobno artysta sam nadał sobie ten przydomek, co miało oddać jego niezwykłą wrażliwość, dar powonienia i pasję do wytwarzania perfum.

U Alessandra z pewnością można zauważyć pewnego rodzaju nonszalanckość i zamiłowanie do klasyki. Artysta ma spiczastą brodę, podkręcony wąs oraz całą masę ozdobnej biżuterii, co sprawia wrażenie, jakby pochodził z zupełnie innej epoki. Jego zainteresowanie stylem retro wyraźnie widoczne jest także w tworzonych perfumach. Alessandro Gualtieri nie kieruje się w żadnym wypadku bieżącymi trendami. Wręcz przeciwnie! W pełni daje upust swoim artystycznym wizjom, co sprawia, że jego mieszanki często są szokujące i kontrowersyjne.

Niszowe kompozycje zapachowe z nutką tajemniczości

Niewątpliwą zaletą perfum Nasomatto są wyjątkowe kompozycje, których nie sposób porównać do żadnych innych. O ich nietypowym, szalonym charakterze świadczą już nazwy, takie jak Pardon, Narcotic, Absinth czy Blamage. To oryginalne, a przy tym nieco kontrowersyjne zapachy. Z pewnością przypadną do gustu wymagającym klientom, którzy poszukują czegoś nieszablonowego. Ze względu na wysoką ekstrakcję perfumy Nasomatto są bardzo wyraziste. Unikalne nuty kryją się w minimalistycznych buteleczkach ozdobionych kontrastującymi, fantazyjnymi korkami.

Kompozycje zapachowe stworzone przez markę Nasomatto są nie tylko niepowtarzalne, ale też niezwykle tajemnicze. Jak się okazuje, w ofercie producenta nie podaje się nut zapachowych, a jedynie sugestywne opisy mające na celu pobudzić wyobraźnię użytkowników. Poza flagowymi perfumami Black Afgano na szczególne wyróżnienie zasługuje sensualna i kobieca mieszanka Narcotic V., ciepły i ziołowy Absinth czy Duro, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom skórzanych akordów.