Perfumy Givenchy

Givenchy to marka, którą w 1952 roku pokochała Audrey Hepburn. Zapach, który skradł jej serce to Givenchy L’Interdit, stworzony przez Fabrisa Fabrona. Jego produkcja trwała do 1990 roku, a trzy lata później w roku 1993 poznaliśmy L’Interdit 2. Te pierwsze, klasyczne perfumy marki Givenchy powróciły do łask w odświeżonej wersji w 2003 roku. Niespodzianka nadeszła natomiast w roku 2018, kiedy to twarzą perfum została Rooney Mara.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Givenchy jest połączeniem francuskiej elegancji oraz amerykańskiego szyku. Marka nosi nazwę swojego założyciela, Huberta de Givenchy, który swoją karierę zaczynał jako stażysta w domach Dior oraz Piguet i marzył, o swoim własnym domu mody. Jest więc idealnym przykładem na to, że marzenia połączone z uczciwą pracą w ich spełnianiu są w 100% do zrealizowania. Wkrótce bowiem Givenchy mógł się chwalić, że ubiera takie rodziny jak Guinness czy kennedy, no i oczywiście Audrey Hepburn. Ta znana aktorka stała się inspiracją dla stworzenia pierwszych perfum. Obecnie marka Givenchy ma za sobą 60 lat wspaniałych realizacji zarówno w świecie mody, jak i perfum oraz kosmetyków.

Damskie perfumy Givenchy są mieszanką elegancji, zalotności, sexapilu. Męskie natomiast ociekają nowoczesnym dżentelmenem, doskonale ubranym, pewnym siebie i bardzo, bardzo męskim.

Spośród zapachów, ogromną popularnością cieszy się Givenchy “Zakazane” - dosłowne tłumaczenie L'Interdit. Sama nazwa przyciąga klientki, gdyż jest niepokojąca, a zarazem pociągająca. Dziś reprezentująca markę Rooney Mara świetnie wpasowuje się w rodzaj tych perfum, w czarnej wieczorowej sukience na stacji metra.

Zapachy, które uwodzą

Zapachy Givenchy to zapachy, które łatwo można “przedobrzyć”. Ponieważ są bardzo esencjonalne, wystarczy kilka kropel, aby aromat unosił się delikatną mgiełką. Zbyt duża ilość sprawi, że będą one przesadzone i duszące. A przecież nie taka jest ich rola. Zapachy mają kusić, wabić, sprawiać, że noszący będzie postrzegany jako osoba elegancka, wytworna, tajemnicza i zmysłowa.

Przykładem może być Givenchy Only, luksusowy zapach, przeznaczony dla mężczyzn, którzy swoją dżentelmeńską naturę potrafią pokazać w każdej sytuacji. Każdy nowoczesny pan z pewnością pokocha ten zapach, gdyż pokazuje, że mężczyzna ma klasę, w której czuje się bardzo swobodnie. Prawdziwy dżentelmen to mężczyzna, którego można poznać po dobrym guście, zachowaniu, aparycji i znakomitym zapachu. Givenchy Only charakteryzuje świeży, intensywny i bardzo przyjemny, korzenny aromat, który w unikalny, świeży, uwodzicielski i szarmancki sposób pokaże pełne oblicze noszącego go mężczyzny. Twarzą tego zapachu został Simon Baker; aktor, który wcielił się w wiele postaci dżentelmenów.

Innym przykładem, tym razem dla kobiet może być Givenchy Ange ou Démon Le Secret. Te perfumy to swego rodzaju prowokacja i kuszenie w bardzo eleganckim i szykownym stylu. Zapach jest delikatną pieszczotą dla skóry oraz otoczenia. Otula całe ciało właścicielki i oczarowuje osoby wokół. Łagodne nuty słodkiej żurawiny, świeżych liści herbaty otula zmysłowością i elegancją, jest łagodny i odpowiedni na każdą porę dnia.

Spośród wszystkich zapachów, jakie proponuje marka Givenchy, każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Jedne z nich są łagodne, bardzo zmysłowe i wyjątkowo eleganckie. Inne natomiast potrafią pokazać “pazur”, dając poczucie wyjątkowej pewności siebie seksapilu. Te ostatnie szczególnie sprawdzą się podczas wieczorowych wyjść. Każdy z nich jednak ma w sobie to coś, że w przypadku mężczyzn ociekają oni kulturą osobistą, znakomitą aparycją i niezachwianą męskością. W przypadku kobiet natomiast są one postrzegane jako osoby bardzo wytworne, damy, jako kobiety sukcesu o niezachwianej elegancji i dobrym smaku, a także jako kobiety, u których stóp leży większa część mężczyzn.

Wyjątkowe perfumy Givenchy, które podkreślą Twój charakter

Kompozycje zapachowe marki Givenchy to doskonale wyselekcjonowane składniki, które po odpowiednim połączeniu tworzą te niesamowite zapachy. Tutaj każdy zapach jest dokładnie i z niebywałą precyzją przemyślany. Dlatego też ich wybór każdy może dostosować bardzo dokładnie do samego siebie, swojego charakteru, sposobu bycia, ulubionych aromatów. Dzięki temu zawsze, każdy kto kupi zapach marki Givenchy, będzie się czuł w nim znakomicie, pewnie i wyjątkowo, a żadna sytuacja, w której się znajdzie, nie będzie stresująca.

Givenchy, to również przepiękne flakony, które odzwierciedlają idealnie to, co zawierają w środku. Odpowiednia buteleczka potrafi naprawdę wiele powiedzieć o danym zapachu. Są dobrane tak, aby już od pierwszego spojrzenia móc się przekonać, że to jest zapach właśnie dla mnie. Testowanie samego zapachu jest już praktycznie tylko formalnością.

Któż by pomyślał, że zapach tak wiele może powiedzieć o samym człowieku. Warto więc wybierać zapachy markowe, jak Givenchy, gdyż są swego rodzaju naszą wizytówką. Poza tym takie zapachy jak Givenchy bardzo długo zachowują się zarówno na skórze, jak i na ubraniu i długo unoszą się w powietrzu. Z zapachami Givenchy nikt o Tobie nie zapomni.