Perfumy Paul Smith

Paul Smith to jeden z najpopularniejszych brandów odzieżowych wśród osób zainteresowanych modą w stylu eleganckim. Brytyjczyk Paul Smith, założyciel firmy, rozpoczął swoje pierwsze kroki w biznesie w 1970 roku, otwierając swój pierwszy sklep w Nottingham. Co ciekawe, sklep miał łącznie 3 metry kwadratowe i nie wywoływał wielkiego zainteresowania wśród przechodniów. Przełomowym okresem w karierze Smitha okazało się wystawienie gabloty pełnej własnych wyrobów w Paryżu 6 lat później, bo w 1976 roku. Ta data stanowiła zatem początek firmy, którą znamy aż do teraz.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Perfumy Paul Smith są bardzo cenione wśród znawców, krytyków oraz klientów za sprawą ich jakości, trwałości oraz eleganckich akcentów. Zapachy są uwodzicielskie, lecz zarazem także eleganckie i pełne rozkosznych nut. Ciekawe są także opakowania, a w szczególności pudełka. Zazwyczaj ich głównym motywem przewodnim jest tradycyjny akcent marki, mianowicie pionowe, kolorowe kreski. Same flakony są za to całkowicie eleganckie, stonowane i luksusowe, dzięki czemu doskonale wyglądają na każdej półce. To także ich znana zaleta.

Rodzaje perfum Paul Smith

Firma Paul Smith stawia na różnorodność swoich zapachów, z czego warto wymienić minimum kilka z nich. Najczęściej wybieranym zapachem przez kobiety są perfumy Rose, których głównym motywem przewodnim jest uwodzicielski zapach róży. Kompozycja ta jest kwiatowa i bardzo lekka, a przy tym także subtelna i ujmująca, dzięki czemu doskonale podkreśla damską finezyjność. Nie inaczej jest z zapachem Sunshine. Perfumy te są owocowe, nasycone i bardzo ciekawe w odbiorze, gdyż przypominają letni czas zamknięty w ciekawym flakonie.

Niezwykle ponętny aromat w wersji dla kobiet Paul Smith Extreme jest żywy i romantyczny. Kompozytor Antoine Maisondieu zamknął w nich zapach czarnej porzeczki, mandarynki oraz zielonej herbaty i bergamotki, tworząc woń, której nie da się oprzeć. Doskonale pasują zarówno na zimę, jak i na lato, a także na okresy przejściowe. Większość klientek docenia ich żywą, lecz zarazem dość oficjalną kompozycję.

Męskie perfumy Paul Smith

Męskie perfumy Paul Smith weszły do świata perfum i zadomowiły się w nim na dobre; są ucieleśnieniem wielu marzeń o bardzo męskim, lecz nie natarczywym zapachu. Warto zacząć od perfum Paul Smith Men, które należą do zapachów klasycznych. Sam Paul Smith opisał je słowami 'a perfume should always whisper, never shout', co z języka angielskiego oznacza, że 'perfumy powinny zawsze szeptać, lecz nigdy krzyczeć'. W kompozycji znajdziemy pomarańczę oraz zieloną mandarynkę i fiołek oraz miętę, a także lawendę, jaśnim i wetywerię. Zapach zdobył nagrodę FiFi Award Fragrance Of The Year Men’s Nouveau Niche 2005.

Paul Smith Extreme dla mężczyzn to zapach znacznie mocniejszy niż poprzedni. Jest aromatyczny i drzewny, niezwykle pociągający i zarazem bardzo męski, luksusowy. Mężczyźni doceniają go za znakomite walory trwałości, w tym także za projekcję zapachu, a także za atrakcyjny wizualnie flakon. W zapachu znajdziemy między innymi bergamotkę, cytrynę oraz kardamon.