Perfumy Clean

Marka Clean jest jedną z najnowszych marek na rynku perfumeryjnym. Jej najstarszy produkt pochodzi z roku 2002, a najnowsza kompozycja powstała w roku 2019. Tworzą je najznamienitsi perfumiarze, a wśród nich na przykład Ruhi Patel, Patricia Choux, Celine Barel, Harry Fremont, Richard Herpin i Annie Buzantian. Mimo tego, że marka jest stosunkowo nowa, już zdążyła zaskarbić sobie sympatię klientów na całym świecie. Jeśli nie znasz jeszcze tej amerykańskiej marki, to w ofercie perfumerii neness.pl możesz znaleźć wyjątkowe propozycje Clean, które podbiją Twoje serce.

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Marka Clean produkuje perfumy dla kobiet i mężczyzn, ma w swoim asortymencie także zapachy określane mianem uniseks. Jeśli lubisz używać tego samego zapachu co Twoja „druga połówka', to koniecznie zapoznaj się z perfumami dostępnymi w naszej ofercie. Nazwa Clean kojarzy się z czymś czystym, przejrzystym i świeżym, dokładnie takie są prezentowane przez nią zapachy. To połączenie kwiatów i owoców kojarzące się z przyrodą i otwartą przestrzenią.

Clean dla pań ceniących wolność

Jeśli lubisz perfumy, które otulają Cię miękkim zapachem, to perfumy Clean nie są dla Ciebie stworzone. Tu znajdziesz przestrzeń, czystość i oddech, to perfumy, z którymi czujesz, że oddychasz pełną piersią. Czujesz wiatr we włosach i krople deszczu na skórze - cytrusowe nuty dają poczucie wolności. Niektóre z zapachów Clean kojarzą się z wonią prania suszonego na świeżym powietrzu, wiele kobiet kocha je właśnie za ten zapach kojarzący się z domowym ogniskiem.

Cytrusy połączone z bukietem kwiatów tworzą bardzo udany mariaż, który prezentuje się bardzo dobrze zarówno na co dzień, jak i do pracy czy na oficjalne spotkania. Clean to zapachy przyjemne w odbiorze, nienachalne, nie przytłaczają swoją obecnością, ale także nie da się ich nie zauważyć. To propozycja dla pań dość pewnych siebie, ale niekoniecznie chcących cały czas stać w pierwszym szeregu.

Perfumy Clean - czysta przyjemność także dla mężczyzn

Marka Clean stara się zabiegać także o męską klientelę i robi to w bardzo udany sposób. Zapachy przeznaczone dla panów są proste, ale zdecydowane i bardzo męskie. To połączenia nut ozonowych, morskich i ziołowych, osadzonych mocno na bazie piżma i ambry, które trafią do miłośników tradycyjnych, nieco dymnych lub skórzastych zapachów w odświeżonej wersji. Kilka kropel Clean po goleniu i poczujesz w sobie prawdziwie, męską siłę i niezachwiany spokój.

Clean spodoba się na pewno miłośnikom deszczowych spacerów. Wśród zapachów sygnowanych tą marką znajdziemy bowiem flakoniki wypełnione mieszaniną kojarzącą się z zapachem powietrza tuż po deszczu. Jeśli lubisz zapachy pełne wiatru, to marka Clean jest właśnie dla Ciebie. W perfumerii neness.pl znajdziesz perfumy Clean w rewelacyjnych cenach. Sprawdź już teraz i wybierz idealny zapach dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby.