Kosmetyki do stylizacji brwi

Jesteś fanką makijażu? Jeśli tak to pewnie zdajesz sobie sprawę, że każdy makijaż bez zarysowanych brwi wydaje się niedokończony. Brwi to rama naszych oczu, więc warto o tym pamiętać, by Twój makijaż wyglądał na perfekcyjny w każdym calu. Kształt brwi powinien zostać dobrany do kształtu twarzy, choć w większości przypadków idealnym kształtem jest opadający łuk. W naszej ofercie na Neness.pl znajdziesz wiele kosmetyków do stylizacji brwi takich jak kredki, żele, cienie i pomady. Proponowane są w różnych odcieniach, by każda kobieta znalazła odpowiedni dla siebie kolor.

Jasne odcienie brązu pasują do jasnych karnacji i blond włosów, natomiast im ciemniejszy kosmetyk do stylizacji brwi tym bardziej nadaje się do ciemnych karnacji i włosów. To złota zasada, którą należy się zawsze kierować, by Twój makijaż nie był przerysowany i nie dodawał nam lat. Niestety w przypadku makijażu ta granica jest cienka, dlatego warto nabrać odpowiedniego doświadczenia, by nie zrobić sobie krzywdy.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Kosmetyki do stylizacji brwi w modny sposób podkreślą Twój łuk brwiowy

Kosmetyki do stylizacji brwi to niezbędnik, który każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce, zarówno blondynka jak i brunetka. Wielu wizażystów i makijażystów twierdzi , że to właśnie od brwi uzależniony jest wygląd twarzy. W dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór produktów do podkreślenia brwi, czy ujarzmienia niesfornych pojedynczych włosków, więc warto poszukać i znaleźć odpowiedni dla siebie kosmetyk, którym będzie nam się najlepiej i najpewniej pracowało.

Sam etap podkreślenia brwi powoduje, że rysy naszej twarzy stają się wyraziste, a twarz bardziej zauważalna. Warto, więc o tym pamiętać, gdy wykonujemy makijaż, nawet ten na co dzień. Spróbuj raz to zrobić, a sama się przekonasz jak wiele to zmieni w Twoim wyglądzie. Wystarczy dosłownie kilka muśnięć pędzelkiem, by Twoje oczy zyskały to coś.

Jak poprawnie wymodelować łuk brwiowy?

Pamiętaj, że odpowiedni kształt brwi w stosunku do całej twarzy to już połowa sukcesu. Brwi muszą wyglądać naturalnie, nie mogą być absolutnie przerysowane, bo będzie to wyglądać karykaturalnie. W przypadku szeroko rozstawionych oczy warto zadbać o wizualne ich zbliżenie poprzez pomalowanie brwi, które ma na celu zmniejszenie odległości pomiędzy nimi. Z kolei przy oczach blisko osadzonych ta przerwa między nimi powinna być nieco większa. Kobiety z opadającymi kącikami oczu modelując brwi powinny pamiętać, by łuk brwiowy skierowany był lekko w górę.

Podkreślając swoje brwi powinnaś zacząć od zarysowania dolnej ich granicy, od wysokości wewnętrznego kącika oka, aż po koniec łuku brwiowego. Następnie zacznij wypełniać całą swoją brew, pamiętaj by na pędzelki mieć małą ilość produktu, by nie przesadzić z efektem. Zasada im mniej tym lepiej zdecydowanie się tu sprawdzi, bo lepiej dołożyć produktu niż od razu nałożyć go w zbyt dużej ilości. Najciemniejszym miejscem powinien być koniec brwi, a im bliżej początku brwi, kolor powinien tracić na swojej intensywności. To zapewni najbardziej naturalny look. Włoski możesz na koniec utrwalić maskarą przeznaczona do tego celu lub woskiem. By makijaż wydawał się jeszcze bardziej graficzny powinnaś obrysować granice brwi korektorem, by wzmocnić kontrast.

Jakie kosmetyki do stylizacji brwi wybrać?

Kosmetyki do stylizacji brwi przeszły w ostatnim czasie totalną rewolucję, a sam rodzaj i sposób podkreślania ich zmienił się nie do poznania. Wiele gwiazd makijażowych, czy to z Youtube czy z Instagramu, w każdym swoim makijażu bardzo dużą uwagę skupia właśnie na brwiach. Prześcigają się w dążeniu do perfekcji i wyznaczają trendy makijażowe. Warto więc skorzystać z ich rad i w naszej ofercie sklepu internetowego Neness.pl znaleźć taki rodzaj kosmetyku, który będzie dla nas optymalny.

Pamiętaj, że każdym produktem inaczej się pracuje i warto przetestować kilka nim zdecydujesz, który z nich najlepiej sprawdza się w Twoim przypadku. Kredka do brwi sprawdzi się najlepiej, gdy włoski są gęste i równomiernie rozłożone. Cienie lepiej się sprawdzą w przypadku, gdy w brwiach mamy ubytki, które chcemy uzupełnić, a nie tylko skupić się na podkreśleniu łuku brwiowego.