Kredki i korektory do brwi

Makijaż to przyjaciel kobiety, który każdego dnia udowadnia jej jaka jest piękna, a lubimy się malować, gdyż poprawia nam to humor i dodaje pewności siebie. Jednak każdy makijaż powinien być odpowiednio wykonany, by w efekcie końcowym faktycznie nas upiększał, a nie szpecił. W naszym sklepie internetowym Neness znajdziesz szeroką gamę produktów do makijażu, z której będziesz mogła wybrać idealne kosmetyki dla siebie.

Jednak warto pamiętać o podstawowych zasadach, którymi należy kierować się zarówno przy doborze kosmetyków, jak i przy samym wykonywaniu makijażu. Po nałożeniu bazy, podkładu czy korektora, przychodzi czas na oczy. Jednak same cienie do powiek i tusz do rzęs nie wystarczą, gdyż jednym z najważniejszych etapów makijażu oczu są brwi. Ich podkreślenie nadaje naszemu spojrzeniu i całej twarzy niesamowitą wyrazistość, więc nie można o tym zapominać.

Jakie produkty do brwi wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów do brwi, którymi bez problemu będziesz mogła je podkreślić w taki sposób, by oprawa oka stała się wyrazista. Najlepszym wyborem będą korektory i kredki do brwi, które są najprostsze w aplikacji i ciężko nimi popełnić jakikolwiek błąd. Sam makijaż brwi może z początku wydawać się skomplikowany, jednak gdy nabierzesz wprawy to zajmie Ci on dosłownie parę chwil, a efekt będzie zadziwiający.

Prawidłowo wykonany makijaż brwi doskonale je podkreśla, modeluje i akcentuje ich kolor. Sam ten zabieg ma na celu uwydatnić nasze rysy twarzy i optycznie powiększyć oko. Jednak popełniając błędy i nie posiadając odpowiedniej wprawy, może się zdarzyć że uzyskany efekt będzie karykaturalny. Warto więc postawić na korektory i kredki do brwi, którymi możemy uzyskać zarówno delikatny, subtelny efekt podkreślenia, jak i zwiększyć intensywność, osiągając mocniejszy kontur naszych brwi.

Jak prawidłowo malować brwi?

Przed przystąpieniem do użycia korektora bądź kredki do brwi, warto pamiętać o ich regulacji, by nadać naszym naturalnym włosom odpowiedni kształt. Następnie należy przeczesać brwi szczoteczką stworzoną do tego celu, a później przejść do ich podkreślenia. Warto wykonać kilka prób i metodą wykluczania błędów wybrać taki kontur swoich brwi, który będzie pasował do całej naszej twarzy. Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza!

Ważnym etapem podczas wypełniania brwi i nadawania im konturu jest użycie odpowiedniego odcienia korektora lub kredki do brwi. Kosmetyki te muszą być zbliżone do koloru naszych naturalnych brwi, bądź włosów. Zacznij od użycia kredki, którą najpierw obrysuj delikatnie i odpowiednio kontur, a później postaraj się za jej pomocą starannie wypełnić tylko te miejsca, w których brakuje włosków, aby uzyskać optymalnie większą gęstość.

Piękne brwi - wizytówką każdej kobiety

Na zakończenie makijażu brwi warto utrwalić włosy za pomocą korektora do brwi, by ich staranny kształt trzymał się przez cały dzień. Powinien on również swoim kolorem być zbliżony do naturalnego koloru włosów. Już wiesz, jak prawidłowo wykonać pełny makijaż oka, więc przejrzyj naszą ofertę na Neness.pl, by korektory i kredki do brwi znalazły miejsce w Twojej kosmetyczce i być każdego dnia mogła wyglądać pięknie z ich pomocą.