Zestawy do brwi

Każda z nas, która uwielbia się malować, zdaje sobie sprawę, że makijaż brwi jest równie ważny co podkreślenie oczu i ujednolicenie cery. Jest niezbędny by nasz końcowy makeup był pełny i perfekcyjnie wykonany. Jednak do podkreślania brwi, na rynku znajdziemy wiele produktów, z których ciężko wybrać te właściwe i odpowiednie dla siebie. Tutaj z pomocą przychodzi nasz sklep internetowy Neness.pl, w którym znajdziesz tylko i wyłącznie najlepsze i najpopularniejsze kosmetyki do brwi, które każdego dnia będą ułatwiać Ci makijażowe życie.

Do makijażu brwi możemy stosować kredki, korektory, pomady, ale również cienie, które w naszym sklepie znajdziesz w zestawach. Zestawy do brwi, bo o nich mowa, są wspaniałym wynalazkiem, który każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce.

Jakie zalety mają zestawy do brwi?

Palety do brwi w odróżnieniu od kredek są dużo łatwiejsze w zastosowaniu, więc jeśli nie masz wprawy w stosowaniu klasycznych kredek to sięgnij po specjalnie stworzone cienie do brwi. Ich łatwość w obsłudze polega na tym, że w jednej palecie zazwyczaj znajdziesz 2, bądź 3 cienie w tonacjach brązu, które bez problemu dostosujesz do oprawy swoich oczu, zarówno tej ciemnej, jak i tej jasnej.

Cienie do brwi są zdecydowanie niezbędnikiem dla każdej kobety, bez względu na jej typ urody. Z ich pomocą nie tylko wymodelujesz łuk brwiowy, ale również dokładnie uzupełnisz ubytki włosków, w celu optycznego zagęszczenia. Ten rodzaj produktu potrafi wiele wybaczyć, więc jest dużo prostszy w użyciu niż pomada, bądź kredka.

Jak prawidłowo podkreślić brwi za pomocą zestawów cieni?

Najważniejszą kwestią przed skreśleniem brwi za pomocą cieni jest wcześniejsze zadbanie o nie, które polega przede wszystkim na wyregulowaniu ich na całej długości, by pozbyć się niesfornych włosków lub takich, które rosną lekko poza łukiem brwiowym. Najlepiej zrobić to za pomocą pęsety lub wosku. To jaką metodę wybierzesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Najprostszą metodą malowania włosków w łuku brwiowym jest ta, w której użyjesz zestawów do brwi. Często oprócz 2 lub 3 cieni znajdziesz w nich lusterko, wosk utrwalający oraz pędzelek ułatwiający aplikację. Zacznij od podkreślenia dolnej linii brwi używając ciemniejszego cienia, tym samym akcentując końcówkę brwi, natomiast jej początek pomaluj cieniem jaśniejszym. Sprawi to, że brew będzie wyglądała naturalnie i trójwymiarowo. Na koniec potraktuj włoski woskiem lekko mierzwiąc je u początku.

Brwi to najważniejszy element makijażu

Pamiętaj, że brwi są jak rama dla obrazu, jeśli nie zadbasz o nie, to Twój makijaż nigdy nie będzie wyglądał perfekcyjnie. Trendy w makijażu zmieniają się, podobnie jak sposób podkreślania brwi, jednak warto znaleźć złoty środek dla samej siebie, który zawsze się sprawdzi i nie dość, że będziesz wyglądała modnie to zawsze z klasą. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, które ułatwią ci makijaż brwi, więc już dziś przejrzyj ją, by znaleźć najlepsze kosmetyki w atrakcyjnych cenach!