Pomady do brwi

Nieodłącznym elementem makijażu jest odpowiednie podkreślenie brwi. Akcentuje się je, zarówno wykonując delikatny, dzienny make-up, jak i bardziej wyrazisty, wieczorowy. Do malowania brwi wykorzystuje się różnego rodzaju kosmetyki. Kosmetykiem do makijażu, który w ostatnim czasie cieszy się niezwykle dużą popularnością, jest pomada do brwi. Duży wybór produktów tego typu znaleźć można w asortymencie naszej drogerii internetowej Neness.pl. Zapraszamy do zakupów!

Dlaczego warto używać pomady?

Pomada do brwi to produkt, który posiada cały szereg zalet, a co za tym idzie - nie może jej zabraknąć w żadnej damskiej kosmetyczce. Najczęściej umieszczona jest ona w niewielkim słoiczku i ma konsystencję zbliżoną do kremowego cienia do powiek. Taki kosmetyk produkuje się przeważnie na bazie wosku. Jego główną zaletą jest fakt, iż daje niezwykle wyraziste efekty przy zastosowaniu niewielkiej ilości produktu. Pomada jest w stanie skutecznie podkreślić nawet najcieńsze włoski, optycznie powiększając brwi. Jej aplikacja jest na tyle prosta, że z zadaniem tym poradzą sobie nawet te osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z makijażem. Pomadę można nakładać warstwami, decydując o stopniu nasycenia włosków kolorem. Do jej atutów zaliczyć można także fakt, iż nadaje ona spojrzeniu wyrazistości.

Pomady z naszego asortymentu

W ofercie naszej drogerii znaleźć można bogaty wybór pomad do brwi między innymi od MakeUp Revolution. Dostępne są one w pełnej gamie kolorystycznej - do wyboru są tu zarówno jaśniejsze, jak i ciemniejsze odcienie. Kosmetyk do makijażu brwi pozwala na niezwykle łatwą, a jednocześnie precyzyjną stylizację brwi, dzięki czemu nabierają one odpowiedniego kształtu. Pomada posiada lekką, żelową konsystencję, która gwarantuje wygodną aplikację i trwałość kosmetyku przez cały dzień. Produkt ten jest bardzo mocno napigmentowany, a co za tym idzie - niezwykle wydajny. W opakowaniu znajduje się także praktyczny, dwustronny pędzelek przeznaczony do nakładania kosmetyku na brwi.