Cienie do brwi

Cień do brwi to jeden z najpopularniejszych kosmetyków do stylizacji łuku brwiowego. Nie bez powodu - formuła identyczna jak w przypadku produktów do powiek pozwala na uzyskanie naturalnego efektu zaakcentowania już po jednym pociągnięciu pędzelkiem. Puder do brwi umożliwia także wypełnienie ubytków we włoskach i nadanie im wymarzonego kształtu. Tak dopełniony makijaż rewelacyjnie podkreśla spojrzenie i nadaje mu wyrazistości. Sprawdź, jakie cienie do brwi przygotowaliśmy dla Ciebie w drogerii internetowej Neness!

Podkreśl łuk brwiowy z kosmetykami do brwi dostępnymi w Neness

Główną zaletą cieni do brwi jest ich bezproblemowa aplikacja. Wystarczy nabrać odrobinę produktu na pędzelek, a następnie równomiernie rozprowadzić na całym łuku. Odpowiednie formuły skutecznie zapobiegają kruszeniu się kosmetyków do stylizacji brwi i ich rozcieraniu, dzięki czemu uzyskany efekt jest długotrwały i nie wymaga poprawek przez wiele godzin. Co więcej, produkty sprawdzają się znakomicie zarówno w subtelnym zaakcentowaniu kształtu łuku, jak i intensywnym podkreśleniu. Cień do brwi może także służyć wyłącznie do optycznego zagęszczenia włosków.

Jak malować brwi?

Jak używać kosmetyków do brwi, aby uniknąć przerysowanego, nienaturalnego efektu? Oprócz wyboru odpowiedniego koloru kosmetyku niezwykle ważny jest sposób jego aplikacji. Makijaż rozpocznij od wyczesania włosków, a następnie wypełnił łuk w miejscach, w których są one przerzedzone, w szczególności w zewnętrznej części. Wykonaj delikatną linię cieniem do brwi tuż nad okiem i stopniowo pokryj cały łuk pigmentem. Na zakończenie ponownie rozczesz włoski i gotowe.

Odkryj kosmetyki dostępne w drogerii internetowej Neness

W Neness znajdziesz bogaty wybór cieni do brwi w różnorodnych wariantach kolorystycznych - od tych jasnych dedykowanych blondynkom, aż po ciemne produkty o mocnej pigmentacji. Wśród nich nie zabrakło między innymi produktów marki Dermacol, która zamknęła swoje kosmetyki w formie kredki. Pudrowe formuły gwarantują łatwą aplikację cienia do brwi i naturalny efekt, który nie traci swojego perfekcyjnego wyglądu przez wiele godzin.