Toaleta

Toaleta to miejsce, które jest szczególnie narażone na wszelkiego typu zabrudzenia i rozwijające się bakterie, dlatego wymaga specjalnych rozwiązań higienicznych. Aby WC zawsze lśniło czystością, wystarczy zastosować odpowiednie do tego celu środki czystości. Wszystkie preparaty możesz znaleźć teraz w jednym miejscu, czyli w sklepie internetowym neness.pl. Usuwanie niebezpiecznych bakterii to priorytet, przyczynia się do zachowania zdrowia całej rodziny. Na rynku dostępnych jest mnóstwo preparatów przeznaczonych do czyszczenia toalet. Jak wybrać ten najskuteczniejszy?

Wszystkie produkty w tej kategorii

Domestos - zabija bakterie

Jednym z oferowanych produktów do czyszczenia toalet jest Domestos. To produkt o silnym działaniu, skutecznie usuwającym wszystkie zanieczyszczenia i szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Zwalcza bakterie, wirusy oraz grzyby powstające w wilgotnym środowisku. Skład Domestosa opiera się na składnikach o działaniu utleniającym. Proces ten dosłownie zabija wszelkie zarazki, a odpowiedzialny za to jest podchloryn sodu. Dodatkowe substancje powierzchniowo czynne mają właściwości emulgujące i myjące, na koniec do naszych produktów dodajemy przyjemne nuty zapachowe, które sprawiają, że łazienka pachnie świeżo.

Niektóre wersje płynu są wzbogacone w kwas chlorowodorowy, który niweluje kamień powstający na powierzchni ceramiki. Domestos Zero Kamienia należy używać przynajmniej raz w tygodniu, aby zapomnieć o nieestetycznych osadach. Gęsta konsystencja produktu ściśle przylega do ścianek muszli, dlatego jest bardziej efektywna. Specjalnie zaprojektowana butelka z zagiętą szyjką pomaga dostać się do trudno dostępnych zakamarków i zagłębień w toalecie, ograniczając kontakt ręki z zabrudzeniami. Można go z powodzeniem używać również do wybielania tkanin, na przykład pożółkłych firanek. Przed zastosowaniem tej metody wybielania, warto najpierw sprawdzić działanie płynu na małej powierzchni, w niewidocznym miejscu, aby zapobiec ewentualnemu uszkodzeniu tkaniny.

Dodatkową ochronę stanowią kostki do WC firmy Domestos. Założenie kostki trwa kilka sekund, a efekt utrzymuje się na dłużej. Pięć kostek odpowiada pięciu kluczowym funkcjom, które pełnią. Są to przede wszystkim obfita piana odpowiadająca za dokładne usuwanie brudu i pokrycie muszli ochronną warstwą, zapobiegającą osadzaniu się osadów wapiennych. Ponadto, produkt po każdym spłukaniu uwalnia świeży zapach. Do wyboru jest aromat sosny, cytryny, lawendy, oceanu czy magnolii. Wybierz swój ulubiony i ciesz się idealnie czystą toaletą każdego dnia.

Jeśli nie Domestos, to co?

Wśród wiodących producentów w branży chemii gospodarczej, w tym środków do czyszczenia toalet, jest firma Cillit Bang. Wieloletnie doświadczenie owocuje opracowaniem innowacyjnych formuł oraz stosowaniem zaawansowanej technologii produkcji. Szeroki asortyment sprawia, że wybranie odpowiedniego do potrzeb produktu jest niezwykle proste. Dodatkowo firma stale poszerza swoją ofertę, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich konsumentów. W naszym sklepie znajdziesz spraye przeznaczone do usuwania pleśni, brudu i kamienia, żele do WC, płyny do czyszczenia toalet, aktywną pianę do czyszczenia osadów z mydła oraz płyn do kamienia i rdzy.

Cillit Bang Kamień i Trudne Zabrudzenia żel do czyszczenia toalet dezynfekuje czyszczoną powierzchnię muszli toaletowej. Ma właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze, drożdżakobójcze, oraz skuteczne przeciw wirusom polio i adeno. Regularne stosowanie preparatu zapewnia usunięcie kamienia, trudnych zabrudzeń, rdzy oraz plam moczu. Szybkie działanie i łatwość aplikacji zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Płyn przylega do powierzchni, dlatego działa jeszcze skuteczniej. Zapobiega osadzaniu się brudu, tworząc swego rodzaju barierę ochronną. Czyści brud poniżej linii wody oraz pod krawędzią muszli w toaletach z kołnierzem. Dodatkowym atutem żelu Cillit Bang Kamień i Trudne Zabrudzenia jest długo utrzymujący się, świeży i przyjemny zapach. Butelka produktu ma pojemność 750 ml.

W ofercie sklepu internetowego neness.pl znajdują się również kostki Power & Fresh do WC o zapachu lawendowego ogrodu, morskich minerałów, czy cytrusowej świeżości. Kostki stanowią przedłużenie działania płynów do czyszczenia toalet. Każdorazowe spłukanie wody powoduje wytwarzanie się piany, która usuwa bakterie i pozostawia długotrwały zapach. Produkt jest niezwykle wydajny, działa nawet do 400 spłukań.

Glicerin ekologiczny żel do toalet to propozycja dla osób dbających o środowisko naturalne, a także alternatywa dla drażniących środków myjących. W składzie tego produktu znajdują się między innymi kwas mlekowy o działaniu antyseptycznym i odkażającym, olejek ze skórki cytryny, który doskonale usuwa zabrudzenia zwłaszcza powstałe w wyniku osadzania się osadów wapiennych. Cytryna ma działanie odkażające, dezynfekujące, przeciwgrzybiczne i antyseptyczne. Natomiast dodatek gliceryny pozostawia czyszczoną powierzchnię błyszczącą z ochroną przed powstawaniem osadów. Jednym słowem, Ekologiczny żel do toalet od firmy Only Eco efektywnie usuwa zabrudzenia, a przy tym jest całkowicie biodegradowalny.