Dywany i tapicerka

Meble tapicerowane coraz częściej goszczą w naszych domach, są eleganckie i niezwykle przyjemne w użytkowaniu. Ale jak je czyścić, by nie straciły swojego uroku? Kurz, sierść domowych ulubieńców, plamy z jedzenia i picia, to wszystko sprawia, że meble tapicerowane przestają dodawać wnętrzu uroku, a właściciele załamują ręce. W sklepie internetowym neness.pl wiemy, jak poradzić sobie z takimi problemami. U nas znajdziesz szeroki wybór preparatów i środków czystości, które doprowadzą Twoje meble do idealnego stanu. Bez zbędnych godzin poświęconych na szorowanie i czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych. Sprawdź pełną ofertę i zacznij wiosenne porządki już dziś!

Jeśli w Twoim salonie znajduje się dywan, który wymaga gruntownego odświeżenia, ponieważ samo odkurzanie nie jest w stanie usunąć wszystkich zabrudzeń, to proponujemy cały szereg środków chemicznych przeznaczonych do czyszczenia dywanów. Zapewnij sobie nieskazitelną czystość, niewielkim nakładem sił i środków.

Chemia w służbie czystości

Szampon do mechanicznego prania dywanów Vanish czyści skutecznie powierzchnię, tworząc aktywną pianę, pozostawia przyjemny zapach i zapobiega powstawaniu nowych zabrudzeń. Butelka zawiera aż 500 ml środka czyszczącego. Wystarczy uzupełnić pojemnik na płyn w Twoim odkurzaczu z funkcją prania i świeżość i czystość zagoszczą w Twoim domu codziennie, nie tylko od święta.

Z kolei Vanish Oxi Action Plus służy do miejscowego usuwania plam szpecących dywany i tapicerkę. Produkt jest dostępny w formie sprayu, co zdecydowanie ułatwia aplikację. Już po pierwszym użyciu uciążliwe plamy znikają, jak ręką odjął. Preparat jest bezpieczny dla wełnianych dywanów i tapicerek samochodowych. Podobne działanie wykazuje pianka do odplamiania dywanów Vanish. Najczęściej użytkowane partie dywanu są najbardziej narażone na odbarwienia i zanieczyszczenia. Dlatego miejscowe działanie pianki jest skuteczne szczególnie w takich miejscach jak korytarze czy schody. Pianka Vanish jest łatwa w użyciu i działa poprzez przenikanie włókien i niwelowanie zabrudzeń.

Oxi Action Pet Expert do czyszczenia dywanów i tapicerki to propozycja marki Vanish, która skupia się przede wszystkim na usuwaniu zanieczyszczeń spowodowanych przez nasze ukochane zwierzęta. Każdy właściciel czworonogów dobrze wie, że niektórych zabrudzeń nie da się uniknąć. Produkt dostępny jest w formie pianki i sprayu. Już podczas pierwszego użycia eliminuje 3 razy więcej sierści, błota i ziemi oraz skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach pozostający na wykładzinach i tapicerkach. Twój pupil może swobodnie korzystać z zalet tapicerowanych foteli, bo wiesz, że łatwo usuniesz spowodowane przez niego zanieczyszczenia. Pianę aplikuje się bezpośrednio na zabrudzony dywan lub materiał pokrywający fotel czy kanapę. Formuła Oxy Action ozonuje plamy i nieczystości, wydobywając je z zakamarków materiału. Na koniec wystarczy przetrzeć mebel gąbeczką lub odkurzyć. Powierzchnia staje się miękka i czysta, ma również przyjemny cytrynowy zapach.

Szampon 3w1 do ręcznego prania dywanów i tapicerki Vanish służy do usuwania głębokich zabrudzeń i kurzu na dywanach, wykładzinach i tapicerce. Jeśli czujesz silną potrzebę doprowadzenia wnętrza do idealnego stanu, to nie wahaj się i kup doskonały środek czyszczący, który przyspieszy pracę i pozostawia długotrwały, przyjemny zapach. Można go stosować na dużych powierzchniach i na małych dywanikach przy łóżku. Produkt skutecznie wydobywa na powierzchnię głęboko wtarte zabrudzenia i usuwa trudne do wyczyszczenia plamy. Szampon jest gęsty i doskonale się pieni, absorbuje też nieprzyjemne aromaty.

Clean & Fresh proszek do prania dywanów przeznaczony jest do czyszczenia dużych powierzchni dywanów. Rewolucja w usuwaniu plam, brudu, kurzu i nieprzyjemnych zapachów. Jego specjalna receptura sprawia, że działa niezwykle szybko, już po upływie 20 minut można odkurzyć dywan czy wykładzinę i korzystać z niej bez przeszkód. Świeży zapach pozostaje na dłużej! Bez dodatku wody, proszek należy równomiernie rozsypać na całym dywanie i przy użyciu miękkiej szczotki

Ekologiczne rozwiązania w zakresie usuwania plam

Firma Only Eco to specjalista w zakresie ekologicznych środków czyszczących. Ich produkty są wykonane w większości z naturalnych składników. Glicerin pianka do skór naturalnych i syntetycznych zawiera od 5 do 15 % mydła na bazie oleju z oliwek, resztę stanowią anionowe środki powierzchniowo czynne wytworzone na bazie oleju kokosowego i rzepaku, hydroksymetyloglicynian sodu, limonen, woda demineralizowana, glikol propylenowy oraz gliceryna. Pianka ma wszechstronne zastosowanie, można nią czyścić meble, tapicerkę samochodową, odzież, obuwie i galanterię wykonaną ze skór naturalnych licowych, gładkich i matowych oraz syntetycznych, takich jak ekoskóra czy skaj. Produkt nie tylko usuwa zabrudzenia, ale również nadaje sprężystość i elastyczność skórze, wygładza ją, nabłyszcza i zabezpiecza przed ponownym zabrudzeniem. Pianka jest całkowicie biodegradowalna i wolna od SLS, SLES, NTA, EDTA, PEG, parabenów, fosforanów, siarczanów, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, formaldehydu, chloru, boranów czy wybielaczy optycznych i chemicznych.