Cienie do powiek - palety

Makijaż od wielu lat stał się najlepszym przyjacielem kobiety. Dzięki niemu przeglądając się w lustrze zauważamy swoje piękno. Możemy nim podkreślić swoje zalety, jak i zakamuflować to, co chcemy ukryć i co nam się nie podoba. Czasami makijaż działa dosłownie jak operacja plastyczna, a efekty “po” są oszałamiające. Podstawą do pięknego, estetycznego makijażu są na pewno odpowiednio dobrane kosmetyki. Twarz gładka, bez niedoskonałości, promienna i świeżo wyglądająca. To wszystko fakty, jednak nie możemy zapomnieć tutaj o makijażu oka. Podkreślone spojrzenie doda nam seksapilu i pewności siebie. By uzyskać pełnię zadowolenia na pewno nie obejdzie się bez cieni do powiek.

Cienie do powiek, to produkty znane od lat. Bez nich makijaż nigdy nie będzie prezentował się tak pięknie jak z nimi. Trudno bez ich użycia osiągnąć głębie spojrzenia i zmysłowy charakter. W naszym sklepie Neness znajdziesz wiele produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Możesz wybierać i przebierać do woli, by w efekcie końcowym zakupić te cienie, z których będziesz w pełni zadowolona i nie będziesz nigdy żałować swojego zakupu.

Rozcieraj cienie jak profesjonalny wizażysta

Aplikacja cieni do powiek jest najważniejszym etapem makijażu oka i wymaga wprawy. Jednak po kilku dniach, w których zastosujesz metodę prób i błędów zyskasz doświadczenie, które Cię już nigdy nie zawiedzie. Ważne jest tu odpowiednie połączenie kolorów, unikanie łączenia barw zimnych z ciepłymi, chyba że czujesz się już pewnie w tym co robisz i możesz sobie w tej materii bezgranicznie ufać. Istotne jest, by przed nałożeniem cieni do powiek zaaplikować bazę, która ma za zadanie przedłużyć ich trwałość i sprawi, że kosmetyki nie będzie się rolować i wchodzić w załamania. Dzięki niej cienie będą trzymały się cały dzień i żadne warunki nie będą im straszne. Pamiętajmy o perfekcyjnym blendowaniu, czyli rozcieraniu granic między jednym cieniem, a drugim. Tym sposobem unikniemy nieestetycznych plam i placków.

Urozmaicaj swój makijaż kolorowymi cieniami

To jaki mamy zamiar wykonać makijaż, często uzależnione jest od okazji. Podczas wyjścia do pracy czy do szkoły, warto sięgać po cienie neutralne, delikatne w swojej tonacji. Można lekko przydymić oko, ale oczywiście z umiarem. Jeśli jednak mamy w planie wyjście na imprezę, wesele lub randkę możemy pokusić się o soczyste kolory, którymi dosłownie możemy bawić się i kreować swoje pełne kontrastów dzieło. Możemy również sprawdzić jaki kolor cieni do powiek pasuje do naszej tęczówki, by podkreślić jej kolor i sprawić by nasze oczy miały magiczne spojrzenie. Pamiętajmy, że żaden kosmetyk kolorowy nie upiększy naszej powieki tak doskonale jak cienie do powiek.

W naszej ofercie sklepu Neness znajdziesz różne rodzaje cieni. Najlepiej byś sama testując każdy z nich dobrała odpowiedni dla siebie. Ten, z którym najlepiej będzie Ci się współpracowało. Cienie dzielimy na sypkie, prasowane, kremowe oraz takie, które nakłada się na mokro. W tych ostatnich zazwyczaj zawarta jest największa ilość pigmentu, więc makijaż wykonany z ich pomocą będzie intensywny i rzucający się w oczy. Oprócz cieni do powiek, warto sięgnąć po eyeliner i tusz do rzęs, by makijaż oczu był pełny i dopieszczony.

Co wybrać - palety cieni czy pojedyncze produkty?

Często pewnie zastanawiasz się czy lepiej zakupić paletę cieni, która skrywa w sobie wiele różnych kolorów, często powiązanych ze sobą tonacją lub całkowicie dla siebie kontrastowych, czy lepiej skompletować swój własny zestaw za pomocą pojedynczych cieni do powiek. Decyzja i wybór należy do Ciebie, choć na początek lepiej zdecydować się na paletę, gdyż jest to na pewno bardziej ekonomiczne wyjście, a Ty będziesz miała w jednym opakowaniu pod ręką kolory, które świetnie ze sobą współgrają. W zaawansowanych makijażach warto urozmaicić efekt sięgając po cienie do powiek z brokatem lub te perłowe. One doskonale rozświetlą nasze spojrzenie.

Już wiesz jak ważną rolę odgrywają cienie do powiek. Jednak warto tutaj również wspomnieć, że dzięki nim możesz stworzyć na swojej twarzy dosłownie kolorowe dzieła sztuki. Tylko dzięki cieniom możesz w pełni bawić się makijażem i odkrywać coraz to nowsze możliwości. Przekonaj się o tym już dziś i wybierz produkty z naszej oferty na Neness.pl!