Pojedyncze cienie do powiek

Makijaż to najlepszy przyjaciel kobiety, który potrafi każdego dnia ją uszczęśliwić i dodać pewności siebie. Jednak by tak było, do jego wykonania niezbędne są kosmetyki kolorowe dobrej jakości, idealnie dopasowanie do naszej urody. Do perfekcyjnego makijażu twarzy będziesz potrzebowała między innymi korektora w celu ukrycia niedoskonałości, podkładu który wyrówna koloryt Twojej twarzy oraz pudru, czyli najlepszego utrwalacza. Jednak na tym nie koniec, gdyż pełny makeup to również pomalowane oczy, które sprawiają, ze Twoje spojrzenie zyska głębie. Do makijażu oczu będziesz potrzebowała tuszu do rzęs, eyelinera oraz oczywiście cieni do powiek.

Cienie do powiek, to produkty znane od dawna. Można nimi stworzyć dzieła na twarzy, które będą różnić się od siebie w zależności od nastroju czy okazji. Wyróżniamy cienie do powiek, które sprzedawane są w zestawach, czyli tak zwane palety cieni, ale również w każdym sklepie znajdziemy pojedyncze cienie do powiek. Który wybór jest lepszy i który przyniesie Ci więcej korzyści?

Wszystkie produkty w tej kategorii

Cienie pojedyncze czy palety cieni - co wybrać?

Jeśli stajesz przed dylematem czy wybrać paletę cieni, która w swoim składzie ma zestaw różnych kolorów cieni, czy może cienie pojedyncze to najpierw zastanów się, jakie są plusy i minusy konkretnych wyborów. Otóż palety cieni to zazwyczaj pojedyncze cienie do powiek, które zostały dobrane w taki sposób, byś mogła wykonać nimi makijaże na różne okazje. W takich przypadkach cienie różnią mocno się od siebie kolorystyką i odcieniami. Są jednak takie palety, które łączy tonacja - zimna lub ciepła. W takim przypadku dany zestaw cieni ma podobne kolory, tylko różnią między sobą swoją intensywnością lub jasnosnością.

Czy pojedyncze cienie do powiek, kupowane osobno, są gorszym wyborem? Otóż absolutnie nie, gdyż wtedy mamy możliwość zakupu takich kolorów, które nam się podobają, bez narzuconej z góry kolorystyki. Przy paletach cieni zdarza się, że na okrągło używamy tylko kilku sztuk, a na inne się tylko kurzy. Wtedy takie rozwiązanie jest na pewno mniej ekonomiczne. Palety cieni zazwyczaj są zarezerwowane dla wizażystek, które potrzebują mieć pod ręką dużo kolorów i odcieni w celu wykonywania makijaży na swoich klientkach, z których każda z nich ma inny typ urody.

Pojedyncze cienie do powiek to doskonały wybór, który zawsze się sprawdzi

W kosmetyczce każdej miłośniczki makijażu, powinny znaleźć się pojedyncze cienie do powiek, a dlaczego? Bo dzięki nim, możesz w swojej kolekcji mieć totalnie różniące się od siebie cienie kolorami, konsystencją czy też efektem ich wykończenia.

W naszej ofercie na Neness.pl znajdziesz każdy kolor i każdy rodzaj pojedynczych cieni do powiek. Zazwyczaj palety cieni są droższe, więc jeśli dysponujesz skromniejszym budżetem, to możesz powoli kompletować swój własny zestaw, kupując co jakiś czas po jednym cieniu do powiek.

Jakie pojedyncze cienie do powiek wybrać?

Każdy makijaż uzależniony jest od okazji. Na wieczorne wyjścia takie jak impreza, czy randka warto wykonać piękny, elegancki i zmysłowy smokey eye. Do takiego makeupu oczu idealnie sprawdzą się ciemne kolory takie jak brąz, czerń czy granat. Jeśli interesują Cię kolory do wykonania makijażu na co dzień, to najlepszym wyborem będą cienie jasne, cieliste, beżowe, które w subtelny sposób podkreślą Twoje spojrzenie.

Jak widzisz samodzielne kompletowanie własnej palety z pojedynczych cieni do powiek to znacznie lepsze rozwiązanie, gdyż nie obciąży zbytnio od razu Twojego budżetu, a Ty wiesz, że każdy jeden cień, który kupisz na pewno będzie przez Ciebie używany.