Szampony do włosów zniszczonych

Włosy mogą ulec zniszczeniu na skutek nieprawidłowej pielęgnacji, szkodliwego działania wysokich temperatur uszkodzeń fryzjerskich, nieprawidłowej diety czy zaburzeń hormonalnych. By przywrócić im dawny, zdrowy wygląd, warto zaopatrzyć się w odpowiednio dobrany kosmetyk do włosów. W asortymencie naszej drogerii internetowej Neness.pl znaleźć można różnego rodzaju szampony do włosów zniszczonych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Ratunek dla zniszczonych włosów

Podstawowy element pielęgnacji uszkodzonych pasm to szampon do włosów zniszczonych. Najlepiej, aby taki kosmetyk był możliwie jak najbardziej naturalny i pozbawiony sztucznych detergentów takich, jak SLS czy SLES. Produkt ten należy delikatnie wmasować we włosy, spłukać zimną wodą, delikatnie odcisnąć na ręczniku i zostawić do naturalnego wyschnięcia. Wilgotne włosy najlepiej rozszczesać palcami, ewentualnie grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami. Warto zaopatrzyć się także w odżywkę oraz maskę z tej samej serii, co stosowany szampon do włosów zniszczonych. Pomocne okazać może się również olejowanie.

Jak zregenerować zniszczone włosy?

W ofercie naszej drogerii Neness.pl znaleźć można bogaty wybór wysokiej jakości szamponów do włosów zniszczonych od renomowanych marek. Do tego celu zastosować można między innymi produkt Bio-Helix marki Markell, który niezwykle skutecznie oczyszcza, myje i pielęgnuje włosy, przyczyniając się do poprawy ich kondycji. Zawarty w produkcie ekstrakt ze śluzu ślimaka znany jest ze swoich unikalnych właściwości naprawczych. Bardzo skutecznie opóźnia on procesy starzenia, pobudza komórki do odnowy i poprawia ukrwienie w mieszkach włosowych. Osoby, których priorytetem jest regeneracja włosów, sięgnąć mogą również po szampon Królewski Kawior od Natura Siberica. W jego składzie znaleźć można między innymi różeniec górski, czarny kawior oraz rokitnik ałtajski, które doskonale wpływają na kondycję pasm. Zawarte w szamponie do włosów o złej kondycji minerały, kwasy tłuszczowe oraz witaminy skutecznie odbudowują komórki i zapobiegają łamaniu się włosów.