Toniki do twarzy

Tonik do twarzy to kosmetyk, dla którego warto znaleźć miejsce w swojej kosmetyczce. Nie tylko pozwala odświeżyć cerę po całym dniu - dobry tonik wchodzi w głąb skóry, oczyszcza zatkane pory i dezynfekuje. Wzbogacony w wiele ekstraktów roślinnych jest znakomitym produktem do codziennego przemywania twarzy. Świetnie sprawdza się w przypadku skóry przetłuszczającej się czy ze skłonnością do trądziku. Szeroki wybór toników znajdziesz w ofercie naszej drogerii internetowej, wśród naszych kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Tonik - produkt na wszystko

Do kategorii toników do twarzy możemy zaliczyć te ściągające, oczyszczające, nawilżające, kojące. Ile jest rodzajów cery czy skóry, tyle jest rodzajów tego kosmetyku. W naszej drogerii internetowej znajdziesz tonik dla każdego typu cery - zarówno dla skóry młodzieńczej, jak i dojrzałej. Płynu najlepiej używać rano przed nałożeniem makijażu oraz wieczorem tuż po jego zmyciu. Odświeży on skórę, która przez cały dzień była przykryta kosmetykami.

Po co tonik?

Płynów tonizujących do twarzy używamy przede wszystkim po to, aby przywrócić skórze odpowiednie ph. Dlatego właśnie jest on tak istotnym kosmetykiem w codziennej pielęgnacji skóry. Poza tym jest swego rodzaju swoistym mikropeelingiem. Za pomocą płatków kosmetycznych bardzo delikatnie złuszczamy skórę, pozwalając jej na lepsze wchłanianie składników odżywczych z kosmetyków. Tonik do twarzy to również odświeżenie i oczyszczenie skóry. Odświeżający tonik świetnie sprawdzi się po nocy. Wieczorem warto sięgnąć po tonik uspokajający na bazie rumianku bądź róży. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór kosmetyków, a wśród nich te dostosowane do Twojego rodzaju skóry. Przekonaj się, jak wspaniale może poczuć się Twoja skóra. Podaruj jej komfort maksymalnego oczyszczenia i odżywienia dzięki lepszemu wchłanianiu składników odżywczych.. Pozwól jej odpocząć po ciężkim dniu lub przygotuj ją na kolejny z naszym tonikiem. Nasze kosmetyki do pielęgnacji twarzy zapewnią Ci wszystko, czego tylko potrzebujesz.