Plastry oczyszczające

Osoby borykające się ze zmianami skórnymi takimi jak wągry czy zaskórniki zadbać powinny o stosowną pielęgnację twarzy. Poza żelami oczyszczającymi i peelingami w ich kosmetyczce nie może zabraknąć również specjalnych plastrów oczyszczających. Bogaty wybór wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji twarzy tego typu znaleźć można w asortymencie naszej drogerii internetowej Neness.pl. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Wszystkie produkty w tej kategorii

Oczyszczające plasterki - co to za produkt?

Plastry oczyszczające to produkt, który w ostatnim czasie cieszy się niezwykle dużą popularnością. Trudno się temu dziwić - są one zarazem proste w użyciu, jak i niezwykle skuteczne. W ich składzie znajdować może się między innymi aktywny węgiel czy olejek herbaciany. Tego typu kosmetyk stosować powinno się nie częściej niż raz w tygodniu, nakładając go na zwilżoną skórę twarzy na około 15-20 minut. Poza plasterkami na nos dostępne są również takie, które nakłada się na brodę czy czoło.

Najlepsze plastry od Neness.pl

W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór plastrów oczyszczających. Przykładem może być składający się z 3 elementów zestaw Holika Holika Pig Clear Nose No Water 3 Steps. Pierwszy z plasterków skutecznie oczyszcza skórę. Drugi z nich rozszerza pory, a trzeci zwęża je. Regularne stosowanie preparatu przyczynia się do zahamowania powstawania zaskórników i dogłębnego oczyszczenia skóry twarzy. Druga propozycja to plastry Luke, które oczyszczają skórę z wągrów, zaskórników oraz pozostałych zanieczyszczeń. Dodatkowo regulują wydzielanie sebum i redukują pory. Już po pierwszym użyciu produktu skóra nabiera zdrowego, świeżego wyglądu. Plastry dostępne są w 3 różnych rodzajach. Do wyboru są plastry z witaminą E, wyciągiem z oczaru wirginijskiego i bylicy, wersja z wyciągiem z cytrynowego drzewa herbacianego, witaminą E, wyciągami z aloesu, węglem aktywnym, zieloną herbatą oraz oczarem wirginijskim, a także produkt zawierający węgiel aktywny, witaminę E, aloes, oczar wirginijski i olejek z cytrynowego drzewa herbacianego.