Samoopalacze do twarzy

Samoopalacz do twarzy to znakomita alternatywa dla godzin spędzonych na słońcu czy wizyty w solarium. Specjalnie opracowana receptura balsamu brązującego sprawia, że cera pokrywa się delikatną, naturalnie wyglądająca opalenizną, która nie powoduje uszkodzenia warstwy rogowej naskórka. Bezpieczny sposób na uzyskanie efektu skóry muśniętej słońcem sprawił, że samoopalacze do twarzy stały się jednym z najchętniej wybieranych przez kobiety kosmetyków. Odkryj produkty dostępne w drogerii internetowej Neness!

Wszystkie produkty w tej kategorii

Naturalna opalenizna twarzy

Łagodna opalenizna doskonale podkreśla urodę kobiet. Nic więc dziwnego, że samoopalacze do twarzy stały się obowiązkowym dodatkiem do kosmetyczki wielu z nich. Dzięki nim w ciągu kilku minut cera pokrywa się subtelnym brązowym odcieniem bez względu na porę roku. Ekspresowe balsamy brązujące sprawdzają się znakomicie nie tylko jesienią i zimą, ale także przed ważnymi dla Ciebie okazjami. Wystarczy rozprowadzić samoopalacz do twarzy na skórze, abyś wyglądała jak świeżo po powrocie z wakacji!

Czy stosowanie samoopalacza jest bezpieczne?

Zastanawiasz się, czy samoopalacze do twarzy są bezpieczne dla Twojej cery? O ile formuły nie są stosowane każdego dnia, to nie musisz się martwić o pogorszenie stanu skóry. Kosmetyki nie działają w taki sam sposób jak szkodliwe promienie UV, które wymagają stosowania kremów ochronnych ze specjalnym filtrem. Efekt brązowienia uzyskujesz dzięki składnikowi o nazwie dihydroksyacetonu, który powoduje szybką i intensywną opaleniznę. Po aplikacji samoopalacza do twarzy jej zewnętrzna warstwa reaguje z zawartą w nim substancją, a w efekcie skóra staje się ciemniejsza.

Kosmetyki brązujące dostępne w Neness

Chcesz uzyskać efekt skóry muśniętej słońcem? Wybierz samoopalacz do twarzy spośród produktów dostępnych w Neness! W naszej ofercie czekają na Ciebie specjalne preparaty stworzone z myślą o jaśniejszych i ciemniejszych karnacjach, które zawierają specjalnie wyselekcjonowane, naturalne składniki. Nie zapomnieliśmy także o ekonomicznych zestawach, dzięki którym samoopalacze do twarzy kupisz w komplecie z formułami przeznaczonymi do ciała.