Kremy nawilżające do twarzy

Krem nawilżający to jeden z najpopularniejszych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. W końcu skóra każdej z nas potrzebuje odpowiedniej ilości wody, aby móc chronić się przed przesuszeniem czy podrażnieniami. Co więcej, to właśnie dzięki niej cera zyskuje zdrowy, promienny blask, a procesy jej starzenia ulegają opóźnieniu. Szukasz sposobu na odmłodzony wygląd? Wybierz jeden z kremów nawilżających dostępnych w drogerii internetowej Neness i zadbaj o prawidłową pielęgnację skóry. Sprawdź, jakie produkty dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przepraszam za niedogodności.

Ponownie wyszukaj to czego potrzebujesz

Intensywne nawilżenie bez względu na wiek

Główną zaletą kremu nawilżającego jest jego uniwersalność, dzięki której mogą po niego sięgać kobiety w każdym wieku i o różnych typach cery. Warto pamiętać, że właściwy poziom nawodnienia jest kluczowy dla wszystkich procesów, które zachodzą w skórze w każdej sekundzie. Rezygnacja ze stosowania kremów do twarzy o działaniu nawilżającym prowadzi do utraty elastyczności przez włókna kolagenu i elastyny, co w konsekwencji powoduje powstawanie zmarszczek, wiotczenie i nadmierne łuszczenie naskórka.

Jak działa krem nawilżający?

Preparat nawadniający do twarzy, wbrew temu, na co wskazuje jego nazwa, nie odpowiada za wprowadzanie wody w skórę. Jego działanie polega na nieustannym wzmacnianiu płaszcza lipidowego, który zapobiega jej nadmiernej utracie. W efekcie warstwa naskórka staje się silniejsza, a twarz nabiera zdrowego wyglądu. Krótko mówiąc, kremy nawilżające odpowiadają za wiązanie wody i ochronę cery przed nadmiernym przesuszeniem spowodowanym działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Nawilżenie z kosmetykami dostępnymi w Neness

W Neness znajdziesz kremy nawilżające takich marek jak Dermacol, Doll Face, Dr. Konopka's, E.L.F., Natura Siberica i Natura Estonica. Ich formuły powstały na bazie naturalnych i cennych składników aktywnych - ekstraktów roślinnych, kwasu hialuronowego czy specjalnych ceramidów i lipidów. Preparaty przeznaczone do stosowania w dzień lub w nocy wspomagają naturalne procesy odbudowy warstwy lipidowej, zwiększają elastyczność cery i chronią ją przed zanieczyszczeniami.