Serum do twarzy i pod oczy

Krem to nie jedyny element przeznaczony do pielęgnacji cery. Doskonałe jej uzupełnienie stanowić będzie odpowiednio dopasowane do potrzeb cery serum. Mianem tym określa się silnie skoncentrowany produkt o wyższym stężeniu wybranych substancji aktywnych i lżejszej niż krem konsystencji. Bogaty wybór wysokiej jakości preparatów tego typu znaleźć można w ofercie naszej drogerii internetowej Neness.pl.

Jak stosować taki kosmetyk?

Na rynku spotkać można się między innymi z nawilżającym i ochronnym serum do twarzy. Tego typu kosmetyk doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji - tak na dzień, jak i na noc. Osoby, które zauważyły, że w ostatnim czasie kondycja ich cery uległa znacznemu pogorszeniu, postawić powinny na kilkutygodniową kurację regeneracyjną, podczas której taki kosmetyk nakładany będzie na twarz 3 razy w tygodniu. Posiadaczki cery dojrzałej zaopatrzyć powinny się z kolei w preparat o właściwościach przeciwzmarszczkowych.

Serum z naszego asortymentu

W ofercie naszej drogerii znaleźć można bogaty wybór kosmetyków, jakim jest serum. Przykładem może być Żeń-Szeń i Acai od Natura Estonica. Produkt ten doskonale sprawdzi się do pielęgnacji cery wrażliwej, suchej oraz dojrzałej, wykazując właściwości liftingujące. Znajdujący się w jego składzie ekstrakt z żeń-szenia niezwykle skutecznie tonizuje skórę, dodając jej świeżości i spowalniając procesy starzenia. Hydrolat róży odpowiedzialny jest z kolei za łagodzenie stanów zapalnych, wzmacnianie naczyń krwionośnych i wyrównywanie kolorytu skóry. Druga propozycja to Caviar de Russie od Natura Siberica, w składzie którego znaleźć można między innymi czarny kawior bogaty w witaminy, minerały oraz białka. Preparat ten niezwykle skutecznie walczy z procesami starzenia się skóry, regeneruje naskórek i wyrównuje jej koloryt. Serum to bogate jest w syberyjskie zioła stanowiące niezwykle bogate źródło minerałów. Znaleźć można tu także ekstrakty z wodorostów zawierające witaminy A, B1, B6, B12, C oraz E, które skutecznie oczyszczają ją i przywracają jej optymalny poziom nawodnienia.