Serum do twarzy

Serum do twarzy, choć cieszy się mniejszą popularnością niż krem, jest niezwykle przydatnym kosmetykiem do pielęgnacji twarzy. Jego główną zaletą jest uniwersalność - można stosować je zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. I to bez względu na kondycję Twojej cery. Nic więc dziwnego, że z roku na rok coraz więcej kobiet włącza specjalne emulsje do swojego porannego lub wieczornego rytuału. W drogerii internetowej Neness zamówisz sera do twarzy w atrakcyjnej cenie i z dostawą prosto pod wskazany adres. Wybierz dla siebie jedno z nich!

Odkryj intensywne działanie serum

Czym właściwie są sera do twarzy? To nic innego jak produkty o silnej koncentracji składników aktywnych i ukierunkowanym działaniu, które jest silniejsze od tradycyjnego kremu do twarzy. Najczęściej ich konsystencja jest lekka, czasami wręcz płynna. Nie bez powodu - kosmetyk powinien szybko się wchłaniać i przygotowywać cerę do kolejnych kroków pielęgnacyjnych. Aby jednak serum do twarzy przyniosło oczekiwane efekty, niezbędne jest jego prawidłowe stosowanie.

Jak stosować serum?

Serum do twarzy należy aplikować tuż po dokładnym oczyszczeniu skóry, ale przed nałożeniem kremu. Tych o działaniu nawilżającym i ochronnym warto używać na co dzień, podczas gdy produkty o właściwościach regeneracyjnych mogą być wykorzystywane tylko przez kilka tygodni do momentu poprawy kondycji cery. Pamiętaj, że tego typu kosmetyki do pielęgnacji twarzy, o ile zawierają nietrwałe składniki, które szybko ulegają utlenieniu, powinny być dodatkowo chronione przed promieniami słonecznymi.

Zamów serum w drogerii internetowej Neness

W Neness przygotowaliśmy dla Ciebie serum do twarzy od takich marek jak Dr. Konopka's, Markell, Kallos, Natura Siberica, Natura Estonica i White Agafia, w których znajdziesz bogactwo składników aktywnych. Ich działanie jest różnorodne - kosmetyki mają właściwości tonizujące, odnawiające, odmładzające, zmniejszające pory, matujące, wygładzające czy liftingujące, dzięki czemu z łatwością wybierzesz serum dopasowane do potrzeb swojej twarzy.