Kulki gejszy: waginalne (dopochwowe) - do ćwiczeń mięśni Kegla

WAŻNE: Dla kobiet, które poszukują wiedzy na temat kulek gejszy, przygotowaliśmy porady przed zakupem. Koniecznie zapoznaj się z odpowiedziami na pytania, które inne Panie najczęściej nam zadawały. Zejdź poniżej listy produktów i kliknij Czytaj całość - rozwinie się pełny opis wraz z sekcją Przed zakupem kulek gejszy: FAQ (najczęstsze pytania).

Kulki gejszy to specjalnie zaprojektowany gadżet erotyczny, który jest używany do ćwiczeń mięśni Kegla. Ćwiczenia te zwiększają siłę ścian pochwy, co zwiększa przyjemność i potęguje doznania podczas aktywności seksualnej. Zostało udowodnione, że silniejsze mięśnie Kegla wpływają na bardziej intensywny orgazm. Kulki waginalne mogą ponadto pomóc kobietom z problemem nietrzymania moczu. Jeśli chodzi o kulki gejszy, sklep erotyczny Neness.pl oferuje Ci szeroki wybór gadżetów wykonanych z przyjaznego dla skóry silikonu medycznego.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Kulki waginalne

Kulki gejszy – krótka historia

Kulki gejszy powstały w Japonii w V wieku n.e. i były pierwotnie używane do sprawiania przyjemności mężczyznom. Szybko zostały jednak przechwycone przez kobiety i od tamtej pory służą do seksualnego pobudzania płci pięknej. Miały około 2,5 cm średnicy, były wykonane z metalu, a w środku zawierały rtęć.

Czym są kulki gejszy?

Kulki waginalne są wykonane z różnych materiałów – metalu, plastiki, silikonu, szkła, a nawet jadeitu. Ważne jest, aby wybrać kulki wykonane z bezpiecznego tworzywa, które nie gromadzi bakterii. Niektóre kobiety noszą kulki gejszy przez kilka godzin, podczas gdy inne cały dzień. Początkujący powinni zacząć od zestawu niewielkich kulek, przechodząc stopniowo do większych i cięższych. Przed pierwszym użyciem sugerujemy przetestowanie kulek w domu, aby przyzwyczaić się do uczucia noszenia tego gadżetu erotycznego w pochwie.

Co robić z kulkami waginalnymi?

Włóż je do pochwy. W tym celu pomocny może być lubrykant. Po włożeniu, w uczuciu będą przypominały zwykły tampon, po kilku minutach nie będziesz czuła ich wcale.

Podczas Twojej aktywności, w zależności od masy kulek, poczujesz, jak poruszają się we wnętrzu pochwy. Kulki są bardzo słabo wyczuwalne, a ich delikatny ruch spowoduje zaciskanie się mięśni Kegla. W zależności od Twojej wrażliwości zaczniesz odczuwać podniecenie.

Używanie kulek gejszy jest najłatwiejszym i najbardziej skutecznym sposobem na ćwiczenie mięśni Kegla. Podczas jakiejkolwiek aktywności, są zmuszane do pracy, by utrzymać kulki wewnątrz pochwy.

Kulki gejszy możesz też pozostawić na czas stosunku. Penis będzie przesuwał je na boki, powodując jeszcze bardziej intensywne doznania. Kulki będą też dodatkowo stymulowały członek partnera.

Kulki gejszy

Przed zakupem kulek gejszy: FAQ (najczęstsze pytania)

Jeśli o kulkach waginalnych dowiedziałaś się niedawno lub jesteś jedną z milionów kobiet, które dowiedziały się o nich podczas czytania książek Fifty Shades of Grey, możesz mieć kilka pytań. Oto niektóre z najczęstszych, które zadawały nam nasze klientki. Mamy nadzieję, że to pomoże Ci zacząć!

Po pierwsze, zanim zagłębimy się w pytania, sprawdź czy jeden z naszych artykułów nie będzie odpowiedni do uzupełnienia Twojej wiedzy: kliknij tutaj.

Jeśli masz jakieś pytania, które nie zostały tu omówione poniżej lub w artykułach, które podlinkowaliśmy powyżej, skontaktuj się z nami. Jeśli zastanawiasz się, nad odpowiedzią na twoje pytanie, jest szansa, że ​​jest wielu innych, którzy zastanawiają się nad tym samym, dlatego chcielibyśmy dodać je do naszej listy FAQ :)

Ok, przejdźmy do pytań:

Spis treści:

 1. Co właściwie "robią" kulki gejszy?
 2. Jaka jest różnica między kulkami gejszy a kulkami Kegla?
 3. Jak długo musisz używać kulek waginalnych, aby poczuć różnicę lub zobaczyć wyniki swoich ćwiczeń?
 4. Czy kulki Kegla lub "ważone" kulki Kegla są bardziej skuteczne?
 5. Czy kulki gejszy działają, gdy się kładziesz?
 6. Jak "głęboko" należy włożyć piłki Ben Wa?
 7. Jak używać kulek waginalnych podczas seksu?
 8. Czy można uprawiać seks z kuleczkami gejszy ze sznurkiem do wyciągania?
 9. Czy można używać wibratora i kulek gejszy w tym samym czasie?
 10. Czy kulki gejszy mogą utknąć?
 11. Czy kulki gejszy mogą utknąć w odbycie?
 12. Czy powinnaś czuć "coś" z kulkami waginalnymi wewnątrz?
 13. Jak utrzymać kulki gejszy w środku (ćwiczenia / trening)?
 14. Czy kulki gejszy zapobiegają rozdarciu podczas porodu?
 15. Czy powinnam używać kulek waginalnych po ciąży?
 16. Czy kulki gejszy mogą pomóc w przypadłości wypadania pochwy?
 17. Jakie są najlepsze rozmiary kulek gejszy przy inkontynencji (zaburzeniach nietrzymania moczu)?
 18. Czy kulki dopochwowe pomogą Ci ścieśnić pochwę?
 19. Jak trudne jest używanie kulek gejszy?
 20. Jakie kulki gejszy są najlepsze na początek?
 21. Czy początkujące Panie powinny zacząć od dużych lub małych kulek gejszy?
 22. Z jaką wagą kulek dopochwowych najlepiej zacząć?
 23. Jak długo można trzymać kulki waginalne w środku?
 24. Jak mam czyścić kulki gejszy?
 25. Jak czyścić kulki waginalne ze sznurkiem?
 26. Jak czyścić metalowe kulki gejszy?
 27. Co powinnam rozważyć przy zakupie kulek waginalnych?
 28. Co oznacza "Body Safe" w przypadku kulek gejszy?
 29. Czy ginekolodzy zalecają piłki Ben Wa?
 30. Czy możesz iść do łazienki z kulkami gejszy w środku?
 31. Czy kulki waginalne mogą wyrządzić krzywdę?
 32. Czy są jakieś wady korzystania z kulek gejszy?
 33. Czy możesz dostać infekcji z powodu używania kulek dopochwowych?
 34. Czy wibrujące kulki gejszy są bezpiecznie podczas ciąży?
 35. Czy źle jest trzymać kulki gejszy w środku przez długi czas?
 36. Czy wkładanie kulek gejszy na noc jest bezpieczne?

Co właściwie “robią” kulki gejszy?

Kulki gejszy to małe kulki, które są wkładane do pochwy i

a) są wykorzystane do zwiększenia przyjemności seksualnej lub
b) jako przyrząd do ćwiczeń mięśni Kegla w celu wzmocnienia dna miednicy.

Aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz artykuł Kulki gejszy - gadżet erotyczny dbający o Twoje zdrowie intymne oraz Mięśnie kegla - czym są i dlaczego powinnaś je ćwiczyć?

Jaka jest różnica między kulkami gejszy a kulkami Kegla?

Często różnica jest tylko kwestią marketingową. Czasami jednak kulki waginalne mają regulowane ciężary lub inne dodatkowe funkcje, które są bardziej ukierunkowane na ćwiczenia mięśni Kegla aniżeli na przyjemność seksualan. W większości przypadków różne nazwy kulek gejszy są używane zamiennie i zasadniczo oznaczają to samo. Niektóre z tych nazw podajemy poniżej:

a) Ben Wa balls
b) kulki gejszy
c) kulki orgazmowe
d) kulki miłości e) kulki przyjemności
f) kulki Kegla
g) kulki Venus
f) kulki waginalne
i) kulki dopochwowe

Jak długo musisz używać kulek waginalnych, aby poczuć różnicę lub zobaczyć wyniki swoich ćwiczeń?

Zależy w dużej mierze od indywidualnych uwarunkowań i twojej obecnej kondycji i stanu zdrowia. Jedyną odpowiedzią, jaką możemy z całą pewnością dać, jest to, że jeśli wykonujesz regularne ćwiczenia mięśni Kegla (z kulkami gejszy lub bez), zobaczysz efekty.

Czy kulki Kegla lub “ważone” kulki Kegla są bardziej skuteczne?

Cięższe kulki waginalne mogą być bardziej skuteczne dla a) zaawansowanych użytkowniczek lub b) dla kobiet, które już na starcie mają silne mięśnie dna miednicy. Wszystkie kulki waginalne są „ważone” w tym sensie, że każda posiada jakąś wagę, więc kreślenie “ważone” odnosić się będzie do zestawów kulek o różnych wagach lub regulowanych (pod względem wagi) kulek gejszy. Jeśli szukasz kulek, których ciężary dostosujesz do siebie, sprawdź Lelo Luna Beads, są one wyposażone w cztery kuleczki o, dwóch różnych masach, dzięki czemu możesz wypróbować różne kombinacje.

Czy kulki gejszy działają, gdy się kładziesz?

Tak, będą działać, gdy będziesz leżała, jednak jeśli będziesz nosić je podczas siedzenia lub w pozycji stojącej, zacznie działać grawitacja, która sprowokuje Cię do większego wysiłku, aby je utrzymać, co może być wydajniejsze w kontekście wzmocnienia mięśni Kegla.

Jak “głęboko” należy włożyć piłki Ben Wa?

To zależy od tego w jaki sposób (w jakim celu) chcesz ich używać. Nie musisz się martwić, że będą „za głęboko”. Jeśli używasz ich do wykonywania ćwiczeń mięśni Kegla, włóż je tak głęboko aby wygodnie było Ci wykonywać ucisk (trening polega na zaciskaniu mięśni - podobny do wstrzymywania moczu). Jeśli używasz ich podczas seksu, możesz postawić je w pobliżu szyjki macicy.

Jak używać kulek waginalnych podczas seksu?

Po pierwsze, zaleca się, abyś tego nie próbowała, dopóki nie zaczniesz z nich korzystać samodzielnie. Musisz zdobyć trochę doświadczenia i wiedzieć, czego się spodziewać, zanim zaczniesz uprawiać seks z kulkami w środku. Gdy już zaczniesz z nich korzystać samodzielnie, przejdź do kolejnego kroku, oto kilka wskazówek, które Ci pomogą:

1. nałóż lubrykant na kulki gejszy przed włożeniem
2. zacznijcie powoli, unikajcie szybkich ruchów lub uderzania, penis będzie przesuwać piłkę wokół, co powinno być przyjemne dla was obojga, jeśli jest nieprzyjemnie w jakimkolwiek punkcie, przerwijcie i usuń kulki
3. podczas używania kulek gejszy podczas seksu wiele kobiet woli jedną większą niż dwie (lub więcej) mniejszych

Polecamy artykuł Jak profesjonalnie używać kulek gejszy (Kegla)?

Czy można uprawiać seks z kuleczkami gejszy ze sznurkiem do wyciągania?

Tak, to możliwe, jeśli sznurek jest cienki, ale chwilami może być niekomfortowo lub niewygodnie. Kulki gejszy pokryte silikonem mają zwykle grubszy sznurek ściągający, którego najlepiej należy unikać.

Czy można używać wibratora i kulek gejszy w tym samym czasie?

Tak, zobacz sugestie podane w odpowiedzi na pytanie Jak używać kulek waginalnych podczas seksu?

Czy kulki gejszy mogą utknąć?

Tymczasowo, tak. Nie mogą wejść dalej w głąb ciała niż szyjka macicy, więc kiedy „utkną” - nie panikuj. Jest to tylko kwestia czasu i wykonywania niektórych czynności “aż do skutku” :)

Przeczytaj poradę: Jak usunąć kulki gejszy?

Czy kulki gejszy mogą utknąć w odbycie?

Tak, używanie ich “tam” jest bardzo złym pomysłem!

Czy powinnaś czuć “coś” z kulkami waginalnymi wewnątrz?

W zależności od rodzaju kulek gejszy, Twojej historii medycznej i oczekiwań związanych z ich używaniem może okazać się, że doświadczenie to Cię rozczarowało. Jeśli spodziewasz się czegoś porównywalnego z wibratorem lub inną zabawką erotyczną, prawdopodobnie będziesz zawiedziona. Owszem, kulki można wykorzystać jako zabawkę erotyczną i wiele kobiet lubi mieć je w środku, należy jednak pamiętać, że ich podstawową zaletą jest większa kontrola i siła, którą budujesz z czasem, a to może skutkować lepszymi doświadczeniami seksualnymi i orgazmami w późniejszym czasie.

Zakładając, że twoje oczekiwania są realistyczne, a Ty naprawdę nie czujesz niczego, gdy są w Tobie, możesz mieć niewłaściwy typ kulek gejszy dla Twoich indywidualnych uwarunkowań. 21-letnia kobieta, która nigdy nie przeszła ciąży i porodu, będzie miała inne potrzeby niż 38-letnia kobieta z trojgiem dzieci.

Polecamy nasz poradnik Jak dobrać kulki gejszy?

Jak utrzymać kulki gejszy w środku (ćwiczenia / trening)?

Trzymasz kulki waginalne wewnątrz siebie, napinając mięśnie dna miednicy. Jeśli masz problemy z wykonaniem tej czynności siedząc lub stojąc, spróbuj zmienić pozycje. Może się również zdarzyć, że właśnie dostałaś zestaw, który jest trudniejszy niż Twój poziom zaawansowania. Większe kulki na bazie tworzyw sztucznych są na ogół łatwiejsze do rozpoczęcia niż mniejsze kulki metalowe.

Czy kulki gejszy zapobiegają rozdarciu podczas porodu?

Jest tak wiele nieprzewidywalnych zmiennych, jeśli chodzi o narodziny dziecka, że ​​nie można definitywnie powiedzieć, że jeśli regularnie ćwiczysz mięśnie Kegla z kulkami waginalnymi, nie rozerwiesz się. Mimo to, silniejsze mięśnie miednicy i pochwy oraz lepsza kontrola pomogą w porodzie.

Zachęcamy do artykułu Jak ułatwić sobie poród oraz szybko wrócić do pełnej sprawności po nim?

Czy powinnam używać kulek waginalnych po ciąży?

Zakładając, że przeżywasz okres odpoczynku po porodzie i że lekarz nie ma żadnych przeciwwskazań, używanie kulek gejszy i wykonywanie ćwiczeń mięśni kegla po ciąży może pomóc Ci odzyskać elastyczność i wzmocnić mięśnie dna miednicy. Jeśli w jakimkolwiek momencie poczujesz dyskomfort, powinieneś zwrócić się do lekarza.

W tym przypadku również polecamy artykuł dodany do poprzedniego pytania.

Czy kulki gejszy mogą pomóc w przypadłości wypadania pochwy?

Wypadanie pochwy następuje, gdy ściana pochwy zostanie popchnięta do przodu przez macicę, pęcherz lub inny narząd miednicy.

Używanie kulek waginalnych i / lub regularne wykonywanie ćwiczeń mięśni dna miednicy może je wzmocnić, co może pomóc w zapobieganiu wypadaniu pochwy.
To, czy mogą pomóc już zaistniałemu wypadnięciu, zależy od ciężkości przypadku. Powinnaś skonsultować się z lekarzem, aby ocenić powagę sytuacji i przedyskutować swoje opcje powrotu do pełnej sprawności. Czasami wypadnięcie może wymagać zabiegu chirurgicznego.
Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w artykule na polskiej Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zaburzenia_statyki_narz%C4%85du_rodnego

Jakie są najlepsze rozmiary kulek gejszy przy inkontynencji (zaburzeniach nietrzymania moczu)?

Jeśli dopiero zaczynasz i regularnie nie ćwiczysz mięśni kegla, możesz zacząć od zestawu niemetalowych kulek o średnicy około 3 cm, zalecamy to samo dla każdej początkującej kobiety, niezależnie od powodu dla którego zdecydowałaś się używać kulek. Zobacz pytanie „Jakie kulki gejszy są najlepsze na początek?”, Aby uzyskać konkretną rekomendację produktu.

Czy kulki dopochwowe pomogą Ci ścieśnić pochwę?

Regularne ćwiczenia mięśni kegla wzmocnią mięśnie dna miednicy w miarę upływu czasu i pomogą ci się ścieśnić. Dotyczy to większości kobiet, nawet bez używania kulek waginalnych. Kuleczki gejszy mogą dodać element skupienia i zabawy do ćwiczeń mięśni kegla, a to może pomóc Ci w regularnym treningu co pozwoli na szybsze osiągnięcie lepszych efektów.

Jak trudne jest używanie kulek gejszy?

To zależy w dużej mierze od osoby, ale większość kobiet nie musi się martwić, że są „zbyt trudne” w użyciu. Możesz na początku trzymać je tylko przez krótki czas, ale szybko zyskasz większą sprawność.

Jakie kulki gejszy są najlepsze na początek?

Na początek polecam Lelo Luna Beads, ponieważ zestaw zawiera cztery kuleczki o dwóch różnych ciężarach. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są niedrogie. Są również dobrym rozmiarem dla początkujących, ale nie są też zbyt duże dla bardziej zaawansowanych użytkowniczek.

Czy początkujące Panie powinny zacząć od dużych lub małych kulek gejszy?

Większe kulki są łatwiejsze do trzymania niż mniejsze kulki, więc powinieneś zacząć od czegoś o większej średnicy. Większość kulek gejszy ma rozmiar ok. 25-30 milimetrów, więc wydaje się, że nie powinno być trudności z doborem odpowiedniego rozmiaru - po prostu unikaj bardzo małych metalowych kulek dopóki nie będziesz zaawansowana w treningu mięśni dna miednicy.

Z jaką wagą kulek dopochwowych najlepiej zacząć?

Będzie to zależało od indywidualnych uwarunkowań, ale generalnie lżejsze piłki są łatwiejsze do utrzymania podczas rozpoczynania treningów Kegla. Możesz kupić zestaw, który zawiera wiele wag piłeczek stosować trening progresywny.

Jak długo można trzymać kulki waginalne w środku?

Rozpocznij ćwiczenia od pięciu minut, a następnie zwiększ czas do dziesięciu minut. Jeśli wykonujesz aktywne ćwiczenia Kegla, dziesięć minut może okazać się zbyt długim czasem. Jeśli nosisz je podczas wykonywania innych prac np. w domu lub biurze, prawdopodobnie będziesz w stanie wytrzymać dłużej. Ciało każdego człowieka będzie reagować inaczej, więc nie będziesz chciała zacząć od noszenia ich przez wiele godzin. Na początku nie “przeciągaj” i upewnij się, że nie masz żadnych podrażnień.

Jak mam czyścić kulki gejszy?

Powinieneś zawsze dokładnie czyścić kulki przed i po każdym użyciu.

Kulki waginalne “w stylu klasycznym”, które nie są połączone żadnym rodzajem sznurka ani poszycia, są łatwiejsze do czyszczenia. Możesz puścić ciepłą / gorącą wodę i umyć je antybakteryjnym mydłem do rąk lub tym, czego zwykle używasz. Wypłucz je w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie upewnij się, że zmyłaś z nich całe mydło przed ich wysuszeniem i odłożeniem. Możesz również skorzystać ze specjalnych antybakteryjnych spray’ów / żelów do czyszczenia gadżetów erotycznych.

Jak czyścić kulki waginalne ze sznurkiem?

Kulki połączone sznurkiem lub podobnymi są nieco trudniejsze do czyszczenia, ale proces jest prawie taki sam jak powyżej. Wystarczy poświęcić trochę więcej czasu na dokładne umycie punktów połączenia między sznurkiem a każdą kulką i trochę bardziej się przyłożyć, aby dokładnie oczyścić dodatkowe szczeliny.

Jak czyścić metalowe kulki gejszy?

Metalowe kulki Ben Wa nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych lub czyszczących niż jakikolwiek inny rodzaj kulek. Są one zwykle łatwiejsze do czyszczenia niż większość innych typów, ponieważ są w stanie wytrzymać bardzo gorącą wodę i są zazwyczaj idealnymi kulkami bez szczelin lub niedoskonałości, które utrudniają czyszczenie.

Co powinnam rozważyć przy zakupie kulek waginalnych?

Niestety na rynku jest wiele naprawdę złej jakości produktów, a wiele z nich jest tak drogich, jak te wykonane z materiałów wysokiej jakości. Na drugim końcu spektrum znajdują się super tanie, które są bliższe tanim podróbkom niż legalny produkt. Może być kuszące, aby wybrać tańszą opcję, ale warto dołożyć kilkadziesiąt złotych i kupić produkt, z czego można się cieszyć w dłuższej perspektywie i który będzie przede wszystkim BEZPIECZNY DLA ZDROWIA!

Co oznacza „Body Safe” w przypadku kulek gejszy?

Body Safe typowo odnosi się do rodzaju materiału, z którego wykonane są kulki waginalne i w jakim stopniu jest bezpieczne umieszczenie go (materiału) w (tym przypadku) pochwie. Produkty mogą mieć oznaczenia “Wykonane ze stali chirurgicznej” w przypadku kulek gejszy z metalu lub np. wykonane z silikonu medycznego dla kulek waginalnych z tworzywa sztucznego.

Należy pamiętać, że producent nie ma przymusu do przekazywania tych informacji konsumentowi w określony sposób. Tanie podróbki mogą być wykonane z w 100% bezpiecznych materiałów ale nie muszą. Prawdopodobnie nie warto ryzykować, zwłaszcza biorąc pod uwagę, gdzie planujesz je umieścić. Kulki wykonane z metalu lub silikonu i silikonu medycznego są przeważnie bezpieczne. Kupując kulki gejszy renomowanych marek, możesz czuć się bezpiecznie. Poniżej znajdziesz nasze rekomendacje dot. najlepszych producentów kulek waginalnych.

Czy ginekolodzy zalecają piłki Ben Wa?

Wielu z nich tak :)

Czy możesz iść do łazienki z kulkami gejszy w środku?

Może, ale nie zaryzykowałabym. Jeśli korzystasz tylko z produktów wysokiej jakości, prawdopodobnie zapłaciłaś za nie kwotę, której żałowałabyć gdybyś zgubiła swoje kulki w toalecie :)

Czy kulki waginalne mogą wyrządzić krzywdę?

Wszystko jest możliwe, jeśli kupisz produkt niskiej jakości. Jeśli kupisz kulki wysokiej jakości, nie powinnaś się martwić!

Czy są jakieś wady korzystania z kulek gejszy?

Negatywne problemy zdrowotne wynikające ze stosowania kulek waginalnych nie są powszechne, a ogromnej większości tych, które się zdarzają, można zapobiec, utrzymując kulki w czystości i stosując tylko wysokiej jakości produkty z pewnych źródeł. Prawdopodobnie najczęstszym problemem jest infekcja spowodowana przez niewłaściwe czyszczenie kulek przed ich użyciem.

Czy możesz dostać infekcji z powodu używania kulek dopochwowych?

Tak, oczywiście, możesz dostać infekcji, umieszczając w pochwie wszystko, co jest w jakiś sposób zabrudzone. Pod tym względem nie ma nic szczególnego w kulkach gejszy, jeśli dokładnie je wyczyścisz przed i po każdym użyciu, ryzyko infekcji jest minimalne.

Czy wibrujące kulki gejszy są bezpiecznie podczas ciąży?

Ważne jest, aby używać wyłącznie produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów, bezpiecznych dla ciała.

Jak w przypadku każdej decyzji dotyczącej zdrowia związanego z ciążą, przed użyciem kulek z wibracjami skonsultuj się z lekarzem.

Czy źle jest trzymać kulki gejszy w środku przez długi czas?

Dopóki trzymasz się produktów wykonanych z wysokiej jakości materiałów, nie powinnaś się martwić. Każdy jest inny więc powinnaś przetestować reakcje swojego ciała podczas i po użyciu kulek gejszy przez krótki okres czasu, zanim zaczniesz trzymać je w środku dłużej.

To, co jest uważane za „długi okres”, będzie różne dla każdej osoby, ale zakładam, że masz na myśli godziny :)

Czy wkładanie kulek gejszy na noc jest bezpieczne?

Zobacz odpowiedź na poprzednie pytanie :)

Kulki gejszy – sklep Neness.pl

W naszym sklepie znajdziesz kulki gejszy najbardziej renomowanych marek, takich jak LELO, We-Vibe, AVE, Je Joue oraz Joyballs Secret. Możesz zdecydować się też na wibrujące kulki waginalne lub takie, które mogą być sterowane przez aplikację w telefonie. Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne i dyskretne!

Kulki gejszy wg. typu

 • Kulki gejszy z wibracjami
 • Pojedyncze (kulka gejszy)
 • Podwójne kulki dopochwowe
 • Kulki gejszy sterowane pilotem lub telefonem
 • Zestawy kulek waginalnych

Kulki gejszy wg. materiału

 • Kulki gejszy z silikonu medycznego
 • Kulki gejszy z ABS
 • Kulki gejszy z metalu
 • Kulki gejszy ze szkła
 • Kulki gejszy z silikonu
 • Kulki gejszy z tworzyw sztucznych

Kulki gejszy wg. najpopularniejszych marek

 • Kulki Gejszy AVE
 • Kulki Gejszy B Swish
 • Kulki Gejszy ElectraStim
 • Kulki Gejszy Fifty Shades Of Grey
 • Kulki Gejszy Icicles
 • Kulki Gejszy Je Joue
 • Kulki Gejszy JoyDivision
 • Kulki Gejszy LELO
 • Kulki Gejszy Marc Dorcel
 • Kulki Gejszy Mystim
 • Kulki Gejszy Nomi Tang
 • Kulki Gejszy OVO
 • Kulki Gejszy Rianne S.
 • Kulki Gejszy Rocks-Off
 • Kulki Gejszy Satisfyer
 • Kulki Gejszy Vibe Therapy
 • Kulki Gejszy We-Vibe

Kulki gejszy wg. ceny

 • Kulki gejszy do 50 zł
 • Kulki gejszy do 100 zł
 • Kulki gejszy do 200 zł
 • Kulki gejszy do 300 zł
 • Kulki gejszy premium (powyżej 300 zł)

Kulki gejszy wg. wagi

 • Kulki gejszy lekkie (dla początkujących)
 • Kulki gejszy średnio ciężkie (dla osób z doświadczeniem)
 • Kulki gejszy ciężkie (dla zaawansowanych)

Kulki gejszy wg. średnicy

 • Kulki gejszy małe (dla zaawansowanych)
 • Kulki gejszy średnie (normalne)
 • Kulki gejszy duże (dla początkujących)
 • Kulki gejszy bardzo duże

Kulki gejszy wg. koloru

 • Białe kulki gejszy
 • Czarne kulki gejszy
 • Czerwone kulki gejszy
 • Różowe kulki gejszy
 • Niebieskie kulki gejszy
 • Fioletowe kulki gejszy
 • Srebrne kulki gejszy
 • Złote kulki gejszy