Maski do rąk

Chcesz, aby Twoje dłonie wyglądały idealnie. Dbasz o nie, stosując odpowiednie kremy, naczynia zmywasz w rękawiczkach. Niestety ręce nie zawsze wyglądają tak dobrze, jakbyś tego chciała. Wtedy warto poszukać czegoś, co zadziała lepiej niż krem, czegoś skuteczniejszego. Świetnym rozwiązaniem w tym przypadku będzie zastosowanie maski do rąk. To innowacyjne rozwiązanie znane z salonów kosmetycznych jest już dostępne także do użycia w domu. Wystarczy poświęcić chwilę na dodatkową pielęgnację, a Twoje dłonie odzyskają aksamitną miękkość. Poznaj ofertę masek dostępną w naszej drogerii internetowej.

Dlaczego należy stosować maskę do rąk?

Maska do rąk najczęściej występuje w formie kremu gotowego do użycia, czasami w postaci rękawiczek nasączonych odpowiednim preparatem. Maska w porównaniu do zwykłego kremu do rąk ma dużo silniejsze działanie. Jest to możliwe dzięki dużo większej koncentracji składników odżywczych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdy potrzebujesz natychmiastowego efektu wygładzenia lub ukojenia podrażnionej skóry dłoni. Wśród składników tych bogatych odżywczo preparatów do rąk najczęściej można znaleźć wyciągi z roślin o wyjątkowych właściwościach odżywczych i regeneracyjnych, a także cenne oleje oraz witaminy i kwasy tłuszczowe. W sklepie neness.pl znajdziesz szeroki wybór masek do rąk wyprodukowanych przez markę Natura Siberica stosującą w swoich produktach jedynie naturalne składniki. Mają one między innymi działanie antyoksydacyjne, czyli pozwalają spowolnić naturalne procesy starzenia skóry dłoni. Producenci sięgają do składników takich jak wyciąg z dębu czy miód, otrzymując w ten sposób kosmetyki do rąk o właściwościach nawilżających, zmiękczających, zapobiegających przesuszaniu skóry. Produkty dostępne w naszej ofercie nie zawierają składników takich jak SLS, parabeny, oleje mineralne czy sztuczne konserwanty. O ich naturalnym składzie świadczą certyfikaty ICEA i COSMOS.

Jak używać maski do rąk?

Stosowanie maski do rąk jest tak samo łatwe jak używanie zwykłego kremu, wystarczy wmasować ją w skórę i pozostawić do wchłonięcia. Dla osiągnięcia jeszcze lepszego efektu można posmarować dłonie grubą warstwą kosmetyku i założyć cienkie, bawełniane rękawiczki. Jeżeli potrzebujesz ekstremalnego odżywienia czy regeneracji szczególnie zniszczonej skóry dłoni, możesz pozostawić maskę wraz z rękawiczkami na całą noc. Rano Twoje dłonie będą wyglądały piękniej niż kiedykolwiek.