Mydła do rąk

Jedynym kosmetykiem używanym kilka razy dziennie niezależnie od wieku i płci, pogody i pory roku jest mydło do rąk. Czyste ręce to coś, na czym naprawdę nam zależy. Rynek drogeryjny jest nasycony produktami tego typu, w związku z czym każdy poszukujący mydła znajdzie coś dla siebie. Możesz wybierać spośród niezliczonych kształtów, kolorów, zapachów. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na mydła do rąk w płynie, piance albo tradycyjne, w kostce. Szukając niebanalnych zapachów mydeł, zapoznaj się z ofertą drogerii internetowej neness.pl - znajdziesz tam prawdziwe skarby.

Mycie i pielęgnacja w tej samej chwili

Wielokrotne mycie rąk w ciągu dnia jest sprawą oczywistą, ale czy nasze dłonie to lubią? Niekoniecznie, ponieważ preparaty myjące mogą wysuszać ich delikatną skórę, powodować podrażnienia, a nawet alergię. Dlatego ważne jest, aby kupując mydło do rąk, wybrać takie, które zapewni dłoniom odpowiednią pielęgnację i nawilżenie. Jednym ze składników mydła może być gliceryna, która ma właściwości zmiękczające i regenerujące - otula skórę rąk, chroniąc ją przed wysuszeniem. Oprócz tego w mydłach do rąk często stosowane są różnego rodzaju składniki o właściwościach pielęgnacyjnych, takie jak olejki cytrusowe czy ekstrakty z owoców dostarczające skórze dłoni witamin. Warto pamiętać o tym, aby w kuchni i łazience mieć zawsze pod ręką odpowiedni środek myjący - najlepiej bez szkodliwych silikonów i parabenów, taki jak mydło witaminowe z serii Organic Shop.

Pozwól się oczarować zapachem

Wybierając mydło do rąk, najczęściej kierujemy się jego zapachem. Dzięki temu codzienna pielęgnacja dłoni może być dodatkowo przyjemnością. Zapachy cytrusowe pobudzają do działania, odświeżają i dodają energii. Woń kawy albo belgijskiej czekolady wywoła uśmiech na twarzy każdego łasucha. Piękne aromaty mydeł do rąk z linii Dermacol Aroma Ritual długo utrzymują się na skórze dłoni. Dodatkowo kuszący zapach mydła na pewno pomoże nakłonić dzieci do częstszego mycia rączek. Mydła do rąk w płynie, w buteleczkach z wygodnym aplikatorem kupisz, nie wychodząc z domu w drogerii internetowej neness.pl.