Kremy do rąk

Dłonie każdego dnia wystawione są na tysiące wyzwań. Wystarczą proste, codzienne czynności, aby naruszyć ich naturalną ochronę. Chlorowana, twarda woda, detergenty, wysoka lub zbyt niska temperatura, a nawet mydło, to tylko niektóre czynniki, które wpływają destrukcyjnie na stan skóry rąk. Bez odpowiedniej pielęgnacji dłonie tracą lipidy, które stanowią warstwę ochronną, a skóra nie nadąża produkować nowych. Wszystko to daje efekt spierzchniętej, przesuszonej i popękanej skóry, a to bezpośrednio przyczynia się do procesu starzenia dłoni. Nie bez powodu mówi się, że dłonie są naszą wizytówką i należy o nie dbać systematycznie i konsekwentnie, tak jak o inne części naszego ciała. Pomagają w tym odpowiednie kremy do rąk.

W drogerii internetowej Neness posiadamy szeroką gamę różnorodnych kremów do rąk. Są to różnego rodzaju kosmetyki, które dopasują się do potrzeb każdego klienta. Wśród nich znajdują się najpopularniejsze, wiodące rynek marki.

Wszystkie produkty w tej kategorii

Składniki istotnie w prawidłowej pielęgnacji rąk

Tak jak w każdym jednym kosmetyku do twarzy i ciała najistotniejszy jest jego skład, tak samo bywa w przypadku kremów do rąk. Należy zwracać uwagę, aby zawierał on składniki, które poprawią kondycję dłoni, regenerują ją i dają warstwę ochronną. Dlatego w składzie odpowiedniego kremu trzeba szukać przede wszystkim gliceryny, która świetnie nawilża i natłuszcza, a także daje ochronę w niskich temperaturach. Istotny jest również pantenol, czyli inaczej prowitamina B5, która dzięki swoim właściwościom zmiękcza skórę i usuwa nagromadzone zrogowacenia. Niemniej ważny jest też bisabolol czyli substancja zawarta w rumianku, łagodząca i i redukująca podrażnienia skóry, a także aloes, witamina A oraz E. Z takim zestawem dłonie będą miały zawsze odpowiednią pielęgnację oraz ochronę.

Czego unikać, aby mieć zawsze piękne dłonie

Nie ma idealnego rozwiązania, który pozwoli nam wyeliminować wszystkie szkodliwe czynniki dla naszych dłoni. Jest to wręcz nieuniknione, ponieważ często jesteśmy zmuszeni na przykład poprzez pracę używać różnych detergentów. Mamy kilka sposobów, które zminimalizują ewentualne negatywne skutki oddziałujące na skórę dłoni. Zatem jeśli zmywasz naczynia lub po prostu myjesz ręce unikaj zbyt gorącej lub bardzo zimnej wody, pamiętaj również aby wybierać delikatne preparaty, gdyż mydło potrafi bardzo wysuszyć skórę. Jeśli masz styczność z silnymi detergentami- niech w nawyk wejdzie Ci zakładanie rękawiczek gumowych, które chronią dłonie przed bezpośrednim szkodliwym kontaktem. Ważne jest również, aby zawsze chronić skórę przed mrozem oraz wysoką temperaturą używając odpowiedni filtry. Najważniejsza w pielęgnacji jest uwaga poświęcona skórze oraz systematyczność.

Nawilżenie to podstawa

Nic nie pomoże skórze dłoni, nawet najdroższe profesjonalne zabiegi, jeśli nie będzie ona odpowiednio nawilżana każdego dnia. Sucha skóra narażona jest podwójnie na dodatkowe uszkodzenia, a jednocześnie zdecydowanie trudniej ją zregenerować. Zatem należy pamiętać, aby stosować systematycznie nawilżający krem do rąk. Tylko wtedy jesteśmy w stanie zachować ich perfekcyjny wygląd. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów do pielęgnacji dłoni w naszym sklepie. Różnorodny asortyment pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Produkty dostępne w konkurencyjnie niskich cenach.